Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Erva - Profil | Po 18.2.2013 19:21:45

Ale prd , chlapi ženské na to mají nos a ví to , jelikož u každého se změní byť jen trochu chování , je naprosto zbyteční zatloukat a říct to na rovinu ,chci si koupit to nebo ono a možná předejdete zklamaání a možná i hádek :-))

    SERPIK - Profil | Po 18.2.2013 19:04:34

    bizonn >> klasika, aspon nejsem sam a docela te chapu.

      TOPR - Profil | Po 18.2.2013 19:01:07

      bizonn >> Všude stejný -))

        bizonn - Profil | Po 18.2.2013 18:56:07

        SERPIK >>
        Mam je pred zenou schovany,zatim jsem ji to jeste nerekl!
        Az ji to ukazu a vysvetlim , poslu foto!
        Zatim to nejde,snad me pochopite rybari!
        :-)

          SERPIK - Profil | Po 18.2.2013 18:51:28

          bizonn >> Hod nejake foto at se pokochame.

            červik7 - Profil | Po 18.2.2013 18:50:42

            bizonn >> Ahoj,taky čekám na první zkoužku u vody ať je to už pryč a hurá k vodě.

              bizonn - Profil | Po 18.2.2013 18:46:23

              Zdarec,tak dneska jsem si je take koupil ve 2,75lbs-konecne!
              Vypadaji opravdu nadherne,ted uz si jen preji aby roztalo a ja konecne mohl vyrazit na prvni vypravu!
              Snad uz to bude brzy,pripada mi to uz vecnost!
              Cusek

                Erva - Profil | Po 18.2.2013 17:30:41

                Peter94 - Jak píše kolega CT Timata, FBS ale tohle je už opravdu měkký proutek hlavně v téhle libráži .

                  CT Timata - Profil | Po 18.2.2013 17:07:54

                  Peter94 >> urcite FBS, to je zdolavaci prut.

                    Peter94 - Profil | Po 18.2.2013 16:34:45

                    Co myslite ,ma lepsiu zdolavacku novy eclass alebo novy FBS v 2,75lb?

                      tomicek85 - Profil | Po 18.2.2013 11:44:39

                      Ahoj kluci, dokázal by mi někdo odpovědět na otázku, jestli jsou tyto pruty v 2,75lb měkkčí, než např. Leon Hoogendijk Bond Girl ???? Díky

                        červik7 - Profil | Ne 10.2.2013 15:45:58

                        Zdar,tak dneska jsem taky pořídíl dva kusy 2,75lb a vypadaj fakt bomba už ať to roztaje a dá se vyrazit testovat.

                          Karlos 11 - Profil | Ne 10.2.2013 11:01:09

                          alda2211 >> Ahoj, kolik za ně chceš? předpokládám, že se jedná o tu starší verzi? dík Karlos

                            bizonn - Profil | Ne 10.2.2013 10:26:51

                            Tomajo >>
                            Diky moc .zitra si je objednam.


                              Tomajo - Profil | Ne 10.2.2013 9:48:30

                              alda2211 >> moc pěkně jsi na ně šáhl :-)

                                alda2211 - Profil | Ne 10.2.2013 9:13:56

                                Tomajo >> no dovolil jsem si na ne sahnout :-(.......o)

                                  Tomajo - Profil | Ne 10.2.2013 9:08:54

                                  CT Timata >> ono záleží taky hodne na tom focení a to může skraslovat. Ta druhá fotky s tím sedlem je reálná barva.

                                    CT Timata - Profil | Ne 10.2.2013 9:07:18

                                    Tomajo >> aha, na tej jednej fotke to vyzeralo do hneda.

                                      Tomajo - Profil | Ne 10.2.2013 9:06:48

                                      alda2211 >> ale lehce přepracované :-)

                                        alda2211 - Profil | Ne 10.2.2013 9:04:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tomajo >> taky mam fotku spojky....o)