Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Tomajo - Profil | Ne 10.2.2013 9:03:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

CT Timata >> barva je podle mě černo-šedá.

    CT Timata - Profil | Ne 10.2.2013 8:57:41

    Tomajo >> ten blank vyzera pekne, aku to ma farbu, taku do hneda?

      Tomajo - Profil | Ne 10.2.2013 8:54:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      bizonn >> zde máš foto

        CT Timata - Profil | Ne 10.2.2013 8:19:23

        bizonn >> FS nemaju trnove spojky.

          bizonn - Profil | Ne 10.2.2013 7:51:55

          Zdar chlapi,chci vas poprosit o info a to konkretne o tehle vynikajicich proutku a to jakou maji spojku mezi prvnim a druhym dilem?mate nekdo foto?
          Je to takova ta trnova spojka?diky vsem

            alda2211 - Profil | So 9.2.2013 21:35:21

            CT Timata >> je to mozne

              alda2211 - Profil | So 9.2.2013 21:34:44

              aligator >> jarova voda a houba je to setrne a nebo 200 smirek

                CT Timata - Profil | So 9.2.2013 21:31:39

                alda2211 >> mne sa zda, ze som mal na FS ine, ale mal som vyssiu triedu ako E-class, asi na tieto nove modely dali uz ine.

                  aligator - Profil | So 9.2.2013 21:08:06

                  alda2211 >> jak udržuješ ten korek, čím to čistíš? Špiní se to hodně?

                    alda2211 - Profil | So 9.2.2013 20:58:44

                    CT Timata >> stejna jako na E-klassech

                      CT Timata - Profil | So 9.2.2013 20:42:42

                      alda2211 >> ocka kigan?

                        alda2211 - Profil | So 9.2.2013 19:44:46

                        Mike >> tak to vetsinou bejva :-)

                          Mike - Profil | So 9.2.2013 19:22:43

                          alda2211 >> škoda, zrovna si jedny nechávám předělávat do korku...

                            alda2211 - Profil | So 9.2.2013 19:18:56

                            v

                              Tomajo - Profil | So 9.2.2013 19:15:41

                              alda2211 >> tak to se ti opravdu povedlo. Moc luxusní práce.

                                alda2211 - Profil | So 9.2.2013 19:07:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                nabizim E-class 12ft 2.75lb

                                  Kuban - Profil | Po 4.2.2013 22:20:18

                                  červik7 >> nemáš vůbec zač ;-)

                                    červik7 - Profil | Po 4.2.2013 22:12:17

                                    Kuban >> Dík moc:)

                                      Kuban - Profil | Po 4.2.2013 21:56:46

                                      červik7 >> Píšou,že jo :-)
                                      "Kompletní sortiment lze zakoupit i ve vzorkovně Mikbaits na Podlázkách (Mladá Boleslav). Otevřeno bývá všední dny od 8 do 18h (nemusí platit vždy, doporučujeme ověřit si na telefonu 602440325), po domluvě i večer nebo o víkendu. "

                                        červik7 - Profil | Po 4.2.2013 21:51:39

                                        Kuban >> Tam maj kamenou prodejnu?