Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Kuban - Profil | Po 4.2.2013 21:40:14

červik7 >>
Bych řek,že nejlépe tady,přímo u dovozce ;-)
http://www.mikbaits.cz/kontakt/

    červik7 - Profil | Po 4.2.2013 21:34:04

    Ahoj , kde v okolí Liberce do 50km si můžu ty nové proutky osahat? Díky.

      zdenek3689 - Profil | Ne 27.1.2013 10:45:29

      Ondřej Macků-Maca >> Super díky moc!

        Ondřej Macků-Maca - Profil | Ne 27.1.2013 10:14:07

        ZVcarp >> zdenek3689 - 26.1.2013 11:19:38 >> V nabídce jsou přímo isotopy Free spirit určený na ty pruty, zavolej Mikovi, měl by je mít.

          kritik - Profil | Ne 27.1.2013 10:11:27

          ZVcarp >> zdenek3689 - 26.1.2013 11:19:38 >> Zdar. Solar tam nevleze, teď jsem to byl poměřit. Je o pořádnej kus větší.Kamarád ale dával nějaké rozměrově menší do foxáckejch hlásičů, ty by tam šly.A nebo zkusit přímo Michala, original FS musí existovat :-)

            zdenek3689 - Profil | Ne 27.1.2013 8:56:15

            dukin >> Neberu to z praktického hlediska ale jako stylovku :D :D

              alda2211 - Profil | Ne 27.1.2013 1:06:56

              dukin >> to je drazka na paratko

                dukin - Profil | Ne 27.1.2013 1:01:55

                ZVcarp >> zdenek3689 - 26.1.2013 11:19:38 >> Izotop bych neřešil, nikdy jsem něměl problém ve tmě na prut správně sáhnout. Podle mě je tam ta drážka zbytečná a jen se do ní chytá binec. Spíš mě tam mrzí než aby se mi líbila :o)

                  zdenek3689 - Profil | So 26.1.2013 11:19:38

                  Pánové jaký izotop sedne do sedla prutu? Nechci něco koupit a pak zjistit že se to tam nevejde...

                    Tommy23 - Profil | Po 21.1.2013 17:39:50

                    čeman 29 >> já jsem se zasmál i u něj... nemůže být každej názor z toho vážnějšího soudku, je to třeba i odlehčit :))

                      špuntek - Profil | Po 21.1.2013 13:30:11

                      Leorim >> no já sem na tom podobně ono tu chybu někde musíme najít zjistit korát neprodám a skladuji co kdyby rybky si to někdy rozmysleli hm. a hlavně rukama to přece nemůže být :nebo ano.

                        barny - Profil | Po 21.1.2013 12:53:33

                        Martin - Havířov >> :-) no o te výměně bych tebou pomlčel :-))

                          čeman 29 - Profil | Po 21.1.2013 2:42:54

                          Tommy23 >> No podle prvniho zapisu to tak moc nevypada..

                            Tommy23 - Profil | Ne 20.1.2013 21:57:29

                            čeman 29 >> Ty jsi ještě asi nepochopil, co znamená ironie a nadsázka :o))))

                              Martin - Havířov - Profil | Ne 20.1.2013 17:51:46

                              barny >> ty se mu nesměj vole, ty už jsi mnohem dál, už jsi začal měnit i stojany........... pruty už máš za sebou :o))

                                alda2211 - Profil | Ne 20.1.2013 17:19:31

                                Tavris29 >> musim bejt hodnej kdyz je mam rad :-)))

                                  čeman 29 - Profil | Ne 20.1.2013 17:06:00

                                  Leorim >> Promin ,ale o nekom co pise takove nesmysly si nemuzu nic normalniho myslet :)

                                    Leorim - Profil | Ne 20.1.2013 13:45:38

                                    čeman 29 >> udělej si názor sám

                                      barny - Profil | Ne 20.1.2013 13:27:18

                                      Tavris29 >> jo,jo:-))

                                        Tavris29 - Profil | Ne 20.1.2013 12:52:50

                                        barny >> nebo koníček :o)