Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

čeman 29 - Profil | Ne 20.1.2013 12:33:21

Leorim >> Tak ted nevim jestli to delas ,nebo ses fakt tak blbej :))

    barny - Profil | Ne 20.1.2013 12:27:37

    Leorim >> A nebo mozek:-)

      Drinks - Profil | Ne 20.1.2013 12:23:09

      Slavíček >> Nebo způsob lovu.

        Slavíček - Profil | Ne 20.1.2013 12:19:34

        Leorim >> To je dobrá myšlenka . Jestli to nebude chtít spíš vyměnit ruce .

          Leorim - Profil | Ne 20.1.2013 12:10:02

          Tak su přesvědčenej že čím lepší pruty tím víc ryb a i vetších....Nash Entity moc nechytají...ted su zvědavej tuhle sezonu co E-Classy jestli nebudou chytat tak pudou z domu..a budu uvažovat ještě o něčem lepším co víc nachytá:Century C2 a nebo Daiwa TOURNAMENT Basiar tohle už musí nachytat..(:
          A nemusí to být jen ryby spokojím se i s veverkou na druhým břehu:D

            Tavris29 - Profil | Ne 20.1.2013 11:11:12

            alda2211 >> Tak to je jasný:o) Seš na ně zbytečně hodnej .o)

              alda2211 - Profil | Ne 20.1.2013 11:05:55

              Tavris29 >> tak to ja si je necham ale chyba je na jejich strane............o)))

                Tavris29 - Profil | Ne 20.1.2013 10:34:44

                Miras >> :o) jak říkáš....:o)

                  Miras - Profil | Ne 20.1.2013 10:32:41

                  Tavris29 >> Říkám to pořád, pruty se musí odpanit už při první rybačce:-)

                    Tavris29 - Profil | Ne 20.1.2013 10:31:43

                    Slavíček >> Vyřídím .o)

                      Slavíček - Profil | Ne 20.1.2013 10:28:13

                      Tavris29 >> V tom případě mu doporučuju navštívit chocholouška .

                        Tavris29 - Profil | Ne 20.1.2013 10:26:08

                        alda2211 >> Kámoš to má podobně. Minulou sezonu koupil nové navi a nic nechytl. Navi jdou z domu,prej můžou za neúspěch.

                          alda2211 - Profil | Ne 20.1.2013 10:24:19

                          Leorim >> vzdy je to prutama.... vzdy kdyz jsem mel novej prut u vody a bez zaberu tak to odnesli oni preci to nepriznam sobe :-)))))))

                            Miras - Profil | Ne 20.1.2013 10:14:04

                            Peter94 >> Příjemně se to drží a nestudí to - u mě dobrý...

                              Drinks - Profil | Ne 20.1.2013 10:00:16

                              Leorim >> :))))))

                                Peter94 - Profil | Ne 20.1.2013 9:39:59

                                Vsade sa pise o plnom duplonu ,kde najdem niaky obrazok v tejto verzii???

                                  Dida - Profil | Ne 20.1.2013 9:22:37

                                  Leorim >> s těmito pruty se nedá nechytnout, vím to z vlastní zkušenosti:-)))

                                    Tomajo - Profil | Ne 20.1.2013 8:05:11

                                    Leorim >> teď to půjde úplně samo :-)

                                      Slavíček - Profil | Ne 20.1.2013 7:20:46

                                      Leorim >> To nezáleží na tom co je na břehu ale ve vodě nemyslíš ?