Oblíbené kombinace esencí

zdravim zajimaji me vase oblibene kombinace esenci a pomer v ml na kg boilie diky
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 14.8.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

kdyz koulim doma tak se neobejdu bez........

A) olihen48%

B) ananas9%

C) scopex4%

D) fr.klobasa4%

E) svestka6%

F) chobotnice5%

G) tutti frutti3%

H) jahoda10%

I) balachan3%

J) EO9%

Od 31.8.2012 hlasovalo 124 čtenářů.

Nviceroy - Profil | Ne 24.2.2013 11:18:36

neutral >> avivaz :-)))))

    Nneutral - Profil | Ne 24.2.2013 11:12:50

    MichalU >> Akacii neznám.To je EO,nebo jen esence?

      NMichalU - Profil | Ne 24.2.2013 11:05:06

      neutral >> zkousels akacii? to bude zas sprchac:-)

        Nneutral - Profil | Ne 24.2.2013 11:02:52

        MichalU >> Saponát :)

          NCarpHouser - Profil | Ne 24.2.2013 10:39:53

          Kokám, že s tou olihní je to výhra pro více lidí. Přesně tak oliheň je základ :o)

            NMichalU - Profil | Ne 24.2.2013 10:38:31

            neutral >> praci prasek? :-)))

              Nneutral - Profil | So 23.2.2013 12:45:25

              Jaro-scopex+levandule
              Léto-crab+brčál

                NMachino - Profil | So 23.2.2013 11:56:14

                megalodon >> můžu potvrdit losos do teplé vody

                  Nmegalodon - Profil | Ne 4.11.2012 19:11:04

                  alda2211 >> Tak to každopádně. Ale určitě v podzimním období,když se začne ochlazovat voda, tak některý příchutě budou účinější než jiný. Třeba krab prý na podzim nic moc a losos taky asi...většinou vidím zmínky o něm hlavně ve spojitosti s tepejší vodou.

                    Nalda2211 - Profil | Ne 4.11.2012 19:04:16

                    megalodon >> je to o tom kdo cemu veri

                      Nmegalodon - Profil | Ne 4.11.2012 19:03:12

                      alda2211 >> Já si to taky tak nějak myslel:-) Ale co sem tak vyčetl, tak už i na podzim někdo dost tíhne ke sladkýmu-ovocnýmu. Tak já právě uvažuju o kombinaci.

                        Nalda2211 - Profil | Ne 4.11.2012 18:47:48

                        megalodon >> z jara ovoce na alkoholovem rozpoustedle a pred zimou maso treba olihen dobra volba

                          Nmegalodon - Profil | Ne 4.11.2012 18:42:06

                          alda2211 >> Jo? A jak? No já myslel spíš na podzim. Z jara na boilies moc nechytám, začínám s něma podle počasí až v průběhu dubna.

                            Nalda2211 - Profil | Ne 4.11.2012 17:09:28

                            megalodon >> je otazka jestly myslis chladnou vodu z jara nebo chladnou pred zimou dost se to lisi podle mejch zkusenosti.......

                              Nmegalodon - Profil | Ne 4.11.2012 17:06:02

                              alda2211 >> Tak tohle je známá věc:-) Zajímaly by mě ale i jiný kombinace, který v chladnější vodě dobře fungují.

                                Nalda2211 - Profil | Pá 2.11.2012 20:57:36

                                megalodon >> ahoj co olihen-švestka

                                  Nmegalodon - Profil | Čt 1.11.2012 17:31:16

                                  Jaký máte oblíbený (osvěčený) rybí-masové esence na podzim do studenější vody? Popřípadě jaký kombinace s ovocnýma.

                                    Nkarel.datel - Profil | Ne 21.10.2012 23:09:57

                                    Calex >> Díky, zase jsem se trochu dověděl něco, jak ze špiritusu vznikají bolehlavy :-) A opravdu mravenčan a nikoli mravečnan, vím to, ale je to slovní parazit, který mám hluboce zakořeněný.

                                      NMiras - Profil | Ne 21.10.2012 15:07:46

                                      Figos >> Rád používám chilli a poslední dobou také ančovičkovou omáčku. Použij, čeho se nebojíš. Je to spíš otázka důvěry.

                                        NFreefish - Profil | Ne 21.10.2012 15:01:08

                                        Figos >> Krutá kombinace,co tak tabasco?