Oblíbené kombinace esencí

zdravim zajimaji me vase oblibene kombinace esenci a pomer v ml na kg boilie diky
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 14.8.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

kdyz koulim doma tak se neobejdu bez........

A) olihen48%

B) ananas9%

C) scopex4%

D) fr.klobasa4%

E) svestka6%

F) chobotnice5%

G) tutti frutti3%

H) jahoda10%

I) balachan3%

J) EO9%

Od 31.8.2012 hlasovalo 124 čtenářů.

NPvl - Profil | Ne 21.10.2012 14:55:59

Figos >> Já na maso používám Worchestr .Maso mi s ním chutná .

    NFigos - Profil | Ne 21.10.2012 10:18:38

    Chlapi mám doma koule příchutě Scopex a chtěl bych zkusit nějaké smáčedlo domácí výroby třeba mám na mysli Worchestr,chii omáčku atd...Může mi někdo něco doporučit?????

      Nalda2211 - Profil | Ne 21.10.2012 9:40:23

      Pvl >> jo to mas vlastne pravdu ty prirodni do boili pro lidi tu chemiji jooooooo tak je to správně poradek musi bít :-)))))))

        NPvl - Profil | Ne 21.10.2012 7:29:38

        alda2211 >> E. oleje se vyrábějí jak přírodní tak syn Záleží pak na druhu použítí . Který na co a kde .

          Nalda2211 - Profil | So 20.10.2012 22:57:18

          Slavíček >> no jestli prirodni nebo chemicke ja to nepoznam a kapr pocitam take ne........o))

            NSlavíček - Profil | So 20.10.2012 22:54:29

            alda2211 >> Kvalitní oleje jsou přírodní díval jsem se na dokument jak se získávají . Většina je formou destilace podobně jako výroba kořalky . Vyrobit přírodní koule není jednoduchý jak se zdá . Vezmi to tak že většina věcí obsahuje konzervant . Jako oleje rybí moučky tekutý potravy . Sice to půjde ale musel by se člověk bez nějakých přísad úplně obejít .

              Nalda2211 - Profil | So 20.10.2012 22:38:39

              Slavíček >> pocitam ze ani EO nebude prirodni...........o)

                NSlavíček - Profil | So 20.10.2012 22:30:14

                alda2211 >> Podle mě není důležitý původ ale jak to šlape . Ostatně když chci přírodní koule dám pouze esenciální oleje .

                  Nalda2211 - Profil | So 20.10.2012 22:20:18

                  Slavíček >> vsechno chemie to je v riti.........o)

                    NCalex - Profil | So 20.10.2012 22:19:07

                    alda2211 >> zdar, myslím si že to vzniklo chemicky. Dnes není problém rozebrat cokoliv organického a postavit to znova chemickou cestou. Známí to berou z aroca a pochybuji, že tam dělají výtažky z chobotnic. Je to aroma v propylenglykolu, rozlité do malých lahviček za hodně peněz. Možná, že nějaký výtažky nebo výluhy mají z doopravdického koření ale oliheň se mi nezdá. Co je tutový, tak rybí tuk z lékárny , tam tě neoklamou.

                      NSlavíček - Profil | So 20.10.2012 22:02:38

                      alda2211 >> co vím tak chemie . Jediná esence která je přírodní je kaviár od nutry aspoň co tvrdil jeden známý který dával některé věci na rozbor .

                        Nalda2211 - Profil | So 20.10.2012 21:57:50

                        Calex >> a co je olihen vytazek nebo chemie.........

                          NCalex - Profil | So 20.10.2012 21:48:38

                          karel.datel >>Malý výpis chemikálií, které se přidávají do nástrah a krmení.........

                          Název esteru a vůně kyseliny.

                          mravenčan ethylnatý rumová
                          octan pentylnatý banánová
                          octan oktylnatý pomerančová
                          máselnan ethylnatý ananasová
                          máselnan pentylnatý meruňková
                          benzoan ethylnatý mátová

                            NCalex - Profil | So 20.10.2012 19:22:53

                            karel.datel >> Zdar, používám též, funguje to. Na tento mravenčan snad nikdy nezapomenu, měl jsem to jako jednu z otázek u zkoušky z chemie, věděl jsem uplný ho... a chemikářka mi pořád tvrdila, že to 100% znám a dokonce že to piju..........

                              Nmegalodon - Profil | So 20.10.2012 19:03:39

                              Tomajo >> Díky. Já si taky myslím že ryby budou nejspíš žrát jakoukoli kombinaci z toho co jsem napsal. Já se jen nemůžu rozhodnout jaký ty kombinace zvolit.

                                Nkarel.datel - Profil | Čt 18.10.2012 21:38:39

                                Machino >> Mravečnan ethylnatý je ester kyseliny mravenčí a etanolu (špiritusu), známý pod obchodním názvem rumová tresť a ethylvanilin, už si nevzpomínám, co je to z chemického hlediska, ale jedná se o synteticky vyrobenou vůni vanilky (obsaženo např. ve vanilkovém cukru). Přeloženo do srozumitelštiny, mluvím o rumu.

                                  NSlavíček - Profil | Čt 18.10.2012 21:20:37

                                  Tomajo >> Jednou na labi pak 2 pískovny po dobu 2 měsíců . Za roky co vařím krmení nejhorší kombinace . Na jedné jsem dokonce s tím i krmil a výsledný efekt hrůza děs .

                                    NMachino - Profil | Čt 18.10.2012 21:18:15

                                    karel.datel >> cože?:)

                                      NFčela - Profil | Čt 18.10.2012 21:17:34

                                      ja mam oblibenou olihen s EO cerny pepr a monster crab+lesni jahoda+ NB-Acid..Moc velka spokojenost.:D

                                        Nkarel.datel - Profil | Čt 18.10.2012 21:14:58

                                        Mravečnan ethylnatý a ethylvanilin :-)