Autokemp Sykovec ??

ahoj ve spolek...nebyli jste se tam někdo podívat? Chtěl bych někam na pár dní s polovičkou a taky si trochec zachytat...díky
Autor diskuse: jarous - Profil , 31.5.2012 všeobecné - revíry, cestování

NPasr - Profil | Čt 30.8.2012 20:48:26

Zdar, taky jedem 14.září, ale jen na tři dny a jsem rád, že tam už bývá klid...

    Njabi - Profil | Čt 30.8.2012 10:04:27

    14 září vyrážím na týden na Sykovec,tak uvidím,jak to půjde,loni to bylo parádní chytali jsme tam 2 na celým rybníku

      Nbart.bm - Profil | Út 28.8.2012 12:20:17

      Pekin >> není zač

        NPekin - Profil | Út 28.8.2012 12:18:30

        bart.bm >> Dík za odpověď.

          Nbart.bm - Profil | Út 28.8.2012 9:42:04

          Pekin >> cca 100m od břehu počítej z hloubkou 4-5m je to vana echolot netřeba

            NPekin - Profil | Po 27.8.2012 18:09:52

            Zdravím hromadně. Dnes jsem si zarezervoval na 5 dnů dva fleky na Sykovci, které spravcová po telefonu popsala jako č.19 a 20. Protože jsem tam nikdy nebyl, chcu se zeptat ,jestli někdo neví , jak to na nich vypadá. Hlavně co se týče hloubky vody.

            Díky.

              Njabi - Profil | Út 14.8.2012 8:52:36

              chystám se tam v září na týden,tak uvidím,jak to půjde,měl by tam být už klid

                Nmixif - Profil | Po 6.8.2012 19:23:32

                Dneska jsem se ze Sykovce vrátil. Docela to tam ujde až na ty kempaře. Je to lepší v září. A hlavně na noc.

                  NDan.J - Profil | Po 6.8.2012 19:02:26

                  bart.bm >> No proberem to ještě na Ostrově,škoda žes něco neřekl dřív.

                    Njabi - Profil | Po 6.8.2012 15:47:01

                    bart.bm >> napsal jsi to přesně,ve všem s tebou souhlasím,měj se a hodně krásných zážitků od vody

                      Nbart.bm - Profil | Po 6.8.2012 6:49:52

                      Dan.J >> tady ta voda je masakr tu zachyta kazdy kdo aspon umi nahodit pred sebe a naplacat srot na krmitko.daval jem pak uz jednu 28mm plus plovoucku 18mm at to tak nejezdi a mel jsem klid...stejne to jezdilo a to i na 2x24mm je to hladova voda protoze je to nebesky rybnik a ty dva pritoky co to ma jsou curky z lesa takze kysela voda kde moc prirodni potravy nebude.asi tak bych to napsal po tom co jsem tam byl.jo a plna pr*el duhaku takze pelety bych tam bral od 16mm nahoru atd.jinak prostredi a zazemi super.volil bych to jako kompromis pro rodinou dovolenou kdy i decka si zachytaj.Kousek od toho je Sikluv mlyn ideal na vylet.

                        NDan.J - Profil | Ne 5.8.2012 18:32:09

                        bart.bm >> Zdarec parde,tak co jak si tam dopadnul? (Autokemp Sykovec).

                          Njabi - Profil | Ne 5.8.2012 18:11:23

                          dnes tam jela na týden dcera,tak doufám,že zachytají,my měli dost kapříků nej 91cm,15 kg

                            Njabi - Profil | St 1.8.2012 13:53:55

                            Krudy >> tak jak to šlo

                              NKrudy - Profil | Po 30.7.2012 9:13:03

                              jabi >> Zdar , tak to šlo? Já se chystám ted na tři dny tady u nás tak ti pak dám vědet.

                                Njabi - Profil | Po 30.7.2012 9:08:57

                                tak jsme se vrátily z týdeního lovu na Sykovci,celkem to bralo nej 91cm,15kg

                                  NMery - Profil | Pá 20.7.2012 9:43:18

                                  krovec-rebel >> Je uplně jedno kam si sedneš ryby se chytají všude.samozřejmě když je teplo tak to chce jít víc na mělčinu a naopak. a krmení stačí minimum a jenom průběžně dokrmovat.

                                    Nkrovec-rebel - Profil | Pá 20.7.2012 9:30:20

                                    Tak zejtra to jedu taky zkusit na jeden den. Porádí mi někdo kam asi tak jít a co si vzít na jeden den? Je potřeba nějak více zakrmovat?

                                      Njabi - Profil | Pá 20.7.2012 9:13:22

                                      D.O.K. >> tak to jedu na týden zkusit

                                        NSmejkyn - Profil | Pá 20.7.2012 0:45:00

                                        bart.bm >> Díky za info.