Autokemp Sykovec ??

ahoj ve spolek...nebyli jste se tam někdo podívat? Chtěl bych někam na pár dní s polovičkou a taky si trochec zachytat...díky
Autor diskuse: jarous - Profil , 31.5.2012 všeobecné - revíry, cestování

D.O.K. - Profil | Čt 19.7.2012 20:18:59

jabi >> na sykovci berou porad....neplanovane sem jel na jednu noc a celou noc sem nespal, jen zdolaval

    bart.bm - Profil | Čt 19.7.2012 20:03:42

    Smejkyn >> prej 13m u hraze my bylo receno panem co se o to stara

      Smejkyn - Profil | Čt 19.7.2012 17:22:24

      jabi >> Prosím ještě o info jaká je tam největší hloubka?

        jabi - Profil | Čt 19.7.2012 17:03:19

        Smejkyn >> nevím jak amuři,nechytal jsem je tam

          Smejkyn - Profil | Čt 19.7.2012 16:27:08

          jabi - 25.6.2012 14:54:48 >Zdarec.Nevíš jak je to tam s amurama?Zajímá mně jestli berou na ovoce nebo z hladiny.Mohl by jsi doporučit nějaké dobré místo?Chci tam vyrazit někdy koncem prázdnin tak na pět dnů.

            jabi - Profil | Čt 19.7.2012 15:13:54

            jarous >> to jsme na tom stejně s volnem,ale pokud budeš chtít,tak je tam v září ještě pár volných termínů

              jarous - Profil | Čt 19.7.2012 14:47:30

              jabi >> tak at ti berooou...taky bych vyrazil...jen toho volna je malo.

                jabi - Profil | Čt 19.7.2012 14:32:19

                v soboty na týden na Sykovec,doufám,že budou brát

                  bart.bm - Profil | Čt 12.7.2012 17:55:32

                  Jinak jeden z vody co jsem si vyfotil je to foceno mobilem tak kvalita nic moc

                    bart.bm - Profil | Čt 12.7.2012 17:53:17

                    Mery >> no mam to primo od toho zpravce co je na te rybarske baste.a prej na jaro budou vypoustet i prekvapeni :-) jake necham u ledu at to prekvapeni je :-)))))

                      Mery - Profil | Čt 12.7.2012 15:55:52

                      bart.bm >> aha tak to bude stát za hovno když to budou zas lovit každej uvidí co je ve vodě za ryby a už to nebude žádný překvapení.ja si myslim že to budou lovit až dýl takovej rybník je do 10dní prázdnej ;)

                        bart.bm - Profil | Čt 12.7.2012 15:10:49

                        Mery >> jde prej o změnu majitele.Teď to maj napůl prej Kínský s kýmsi a od nového roku to má mýt jen Kínsky a ono taky trvá než vypustíš takovou vodu :))) ryby budou převezeny a na jaře puštěny z5 aspoň tohle mi bylo řečeno

                          Mery - Profil | Čt 12.7.2012 8:24:13

                          bart.bm >> Tak to je divný, proč by ho lovili a zrovna v září to se rybníky neloví. rybky se konečně uzdravili z předchozího výlovu a znova to budou lovit? a to nemluvím o těch menších candátech, aby nad tím nezaplakali...

                            bart.bm - Profil | Čt 12.7.2012 7:40:00

                            jabi >> byl jsme tam od středy do neděle a plno karů až jsem nasadil koule 2x24 a 30mm a byl klid :))))))i tak se natahalo plno dostaly jsme se celkem 4x nad 80cm ale doporučuji jet mimo sezónu koupáči a hlavně ti na šlapadlech děs a hrůza.tahali za tyčkovku nebo furt nad ní a kolem jezdili.Jinak pro všechny.....sezóna je jen do konce září pak se kaluž vypouští tak aby si někdo neplánoval výlet a nedojel na bahno......

                              jabi - Profil | St 11.7.2012 19:35:10

                              jak to tam vypadá,byl tam ted někdo

                                jabi - Profil | Ne 8.7.2012 15:00:35

                                poslední volné termíny na ubytování i na zaří,zájemci písněte

                                  bart.bm - Profil | Po 2.7.2012 16:38:30

                                  jabi >> dík a s buď se stavím já nebo se stavte vy na kalíšek :)))

                                    jabi - Profil | Po 2.7.2012 15:21:16

                                    bart.bm >> je to prý 2 roky po vyčištění

                                      Radius - Profil | Po 2.7.2012 14:17:27

                                      zdarec hoši a na co to tam tak bere a nebo to je jedno a žerou všechno?

                                        bart.bm - Profil | Po 2.7.2012 14:09:49

                                        jabi >> prosím tě nevím jestli jsem se tě na to náhodou neptal ale jak je to tam s bahnem?pokud jsem se ptal tak víš jak...opakování je matka moudrosti.... :))))