Autokemp Sykovec ??

ahoj ve spolek...nebyli jste se tam někdo podívat? Chtěl bych někam na pár dní s polovičkou a taky si trochec zachytat...díky
Autor diskuse: jarous - Profil , 31.5.2012 všeobecné - revíry, cestování

NToDay - Profil | So 22.12.2012 0:36:20

04

    NToDay - Profil | So 22.12.2012 0:35:34

    05

      NToDay - Profil | So 22.12.2012 0:34:38

      06

        Njabi - Profil | Po 5.11.2012 15:59:47

        nakonec jsem se tam z pracovních důvodů nedostal,tak zatím nemám žádné zprávy

          NMery - Profil | Ne 4.11.2012 19:27:57

          to asi nikdo neví protože se lovilo 31.10 a 2.11.

            NPasr - Profil | Ne 4.11.2012 19:04:11

            jabi >>jak dopadl výlov?

              Njabi - Profil | Pá 26.10.2012 12:05:26

              výlov je 1.11.pojedeme se tam podívat,jak to vypadá

                Njabi - Profil | Po 8.10.2012 8:40:54

                Mery >> až to budeš vědět určitě,písni,zatím díky,třeba se tam uvidíme a pokecáme,měj se čus

                  NMery - Profil | Ne 7.10.2012 10:48:32

                  jabi >> prý by to mělo být 1. listopadu, ale nikdy to není jistý já chodím taky lovit rybníky a už několikrát se stalo že se výlov musel odložit,.. taky bych si tam jel rád podívat, ale bude to v týdnu takže uvidím jakou budu mit směnu.:-)

                    Njabi - Profil | So 6.10.2012 12:35:00

                    Mery >> rád bych se tam jel podívat,je ten výlov určitě toho 1.11.

                      NMery - Profil | Pá 5.10.2012 7:47:30

                      tak výlov zatím připadá na 1.11.2012 co sem četl, ale stejně to pro tu vodu a pro ryby nebude to nejlepší 2 výlovy v krátké době.konečně se většině ryb zahojila zranění z minulého výlovu a nyní se to bude opakovat :(

                        Njabi - Profil | Čt 20.9.2012 13:50:28

                        Koncem října dojde k vypuštění rybníka,také bych se chtěl zmínit o otravě ryb na tomto rybníku,ke které došlo koncem července,kdy uhynulo 28 nádherných kaprů ,kteří byly otráveni směsí kukuřice,hrachu a jedem na potkany,potvrzeno veterinářem a v neposlední řadě přibývá krádeží ryb na tomto rybníku,je dobře,že se na některé zloděje přišlo a ti už si zde nezachytají.Doufám.že se u tohoto revíru opět příští rok sejdeme a zarybaříme.

                          Njabi - Profil | Ne 16.9.2012 10:19:15

                          Krudy >> za chvíli vyrážíme,budeme tam do středy a pak zajedeme ještě na jiný revír,čus

                            NKrudy - Profil | So 15.9.2012 9:18:40

                            jabi >> Zdarec,tak kdy vyrážíte?Užíte si dovču a dobře zachytejte.

                              Njabi - Profil | Čt 13.9.2012 15:56:57

                              tak to pojedu na 3 dny zkusit

                                ND.O.K. - Profil | So 1.9.2012 15:37:47

                                Mery >> to by te pak uz nebavilo........idealni je ten vikend.

                                  NMery - Profil | So 1.9.2012 13:35:34

                                  D.O.K. >> jj netvrdím že ne na zachytání je to fajn jeden nebo 2 dny, ale týden bych tam asi nechtel bejt:)

                                    ND.O.K. - Profil | So 1.9.2012 13:11:53

                                    Mery >> na zachytani to staci

                                      NMery - Profil | So 1.9.2012 13:09:44

                                      Hromy >> Prej hovada :D jako myslim si že už si každej mohl všimnout že ty ryby už jsou dost prochytaný že se chytají ty stejní kapři dokola.největšího kapra bych typoval tech 90cm neco kolem 15kg už se chytl několikrát.a navíc pokud se to letos bude lovit tak už to nebude žádný překvapění, protože každej uvidi ryby co tam jsou..

                                        NHromy - Profil | Pá 31.8.2012 22:12:45

                                        Zdar chlapi tak to už máte nachytaný za hovada na Sykovci ? :)