Autokemp Sykovec ??

ahoj ve spolek...nebyli jste se tam někdo podívat? Chtěl bych někam na pár dní s polovičkou a taky si trochec zachytat...díky
Autor diskuse: jarous - Profil , 31.5.2012 všeobecné - revíry, cestování

Njabi - Profil | Po 2.7.2012 13:28:02

ve středu na Sykovec,kámoš je tam od neděle,tak uvidíme,jak bude

    NKrudy - Profil | Čt 28.6.2012 17:32:24

    jabi >>Zdar sehnal jsem ti ten kanystr tak ti ho vemu v neděli na Sykovec .Jinak nic ještě dva dny rachoty a pak týden klidu a pohody.

      Njabi - Profil | Čt 28.6.2012 17:25:32

      Krudy >> zdarec,tak co je nového

        Njabi - Profil | Čt 28.6.2012 9:26:33

        bart.bm >> já si myslím,že tam auto můžeš nechat,jo dá v ted v sobotu mají otvírat potraviny,každý den je tam pečivo,uzeniny atd.

          Nbart.bm - Profil | Čt 28.6.2012 9:22:54

          jabi >> to bude po ceste ke zdroji :)) a chci se zeptat můžu nechat auto u té rybářské bašty když budu chytat v předu?Stan ten regulační poplatek atd je jasný že cálnu.Dále dá se v kempu koupit pečivo atd?ať to nemusím tahat.Dík

            Njabi - Profil | Čt 28.6.2012 9:18:03

            bart.bm >> mám ho jak je ta bílá maringotka,mezi vodou a hospodou v kempu,kámoš tam jede v neděli na týden já tam přijedu ve středu

              Nbart.bm - Profil | Čt 28.6.2012 9:15:19

              jabi >> u kterých fleků ho máš?

                Njabi - Profil | Čt 28.6.2012 9:10:53

                stavte se u karavanu

                  Njabi - Profil | Čt 28.6.2012 9:08:33

                  příští týden budeme s kámošem na Sykovci,kdyby tam někdo z Vás byl,můžeme pokecat

                    NVOMI - Profil | Út 26.6.2012 14:29:19

                    Zdarec všem na Sykovci jsem byl asi kolem 15.6 na 3 dny a kdo si chce zachytat tam všem doporučuji chyceno asi 25 kaprů nej 8kg.Poslední den chycen i jeden jeseter 80cm 7kg.Kolegové tam píšou že kapři jsou hodně poškozené já co jsem chytl tak ryba byla v kondici a v pořádku možná sem tam ale převládali bez poškození.Jinak krajina i počasí super můžu všem doporučit.Já tam byl zatím jenom asi 3x a pokaždý to bylo super.Je jasné že takovej kaprodrom se nedá se svazovýma vodama srovnávat ale občas si člověk potřebuje trochu spravit chut.Zatím čus všem a at vám to jezdí.

                      Nbart.bm - Profil | Út 26.6.2012 14:06:41

                      jabi >> místa tam jsem zvolil proto že tam předpokládám menší výskyt koupáčů.nechci se tlačít dozadu mezi karavany atd.a pokud vím z hráze se chytat nesmí a přestěhvat se můžem kdykoli a ty fleky zas tak dalko nejsou kdyz si vemu že 34míst je na nějakých cca 300-350m

                        Nfišlák - Profil | Út 26.6.2012 13:23:25

                        bart.bm >> Dobrý, dík. Musím si to prostudovat

                          Nfišlák - Profil | Út 26.6.2012 13:22:13

                          jabi >> A kolik tam bývá v tuto chvíli lidí? Dá se tam hnout?

                            Njabi - Profil | Út 26.6.2012 10:23:02

                            Topin >> jo dá jsou tam i přípojky na eletriku

                              NTopin - Profil | Út 26.6.2012 8:42:20

                              Zdravím, dá se tam zaparkovat v hlavní sezónu karavan někam na místo nedaleko vody na koupání s dětmi i chytání.Děkuji za každou odpověď.

                                Nbart.bm - Profil | Út 26.6.2012 8:07:38

                                jabi >> jo je to kolem mola když se to klukům líbit nebude a budou volné fleky půjdem jinam.Doufám že díky hloubce tam koupáči moc nepolezou a budem se jen koukat kolem sebe jak se pasou kozy :))))))) musím vzít tmavé brýle :))))))))

                                  Nbart.bm - Profil | Út 26.6.2012 8:00:03

                                  D.O.K. >> s vámi jsem mluvil myslím seděli jste přes vodu naproti kempu.....zrovna jste balili

                                    ND.O.K. - Profil | Po 25.6.2012 20:45:30

                                    Krudy >> to nevim, ja pouzivam hacky z protihrotem. Ale mam odzkousene montaze a hacky mi pekne sedi. Taky kapra nervu z vody, ale uzivam si zdolavacky. Nikdy sem nemel problem, ze bych mu rezal hacek ven.

                                      NKrudy - Profil | Po 25.6.2012 20:38:40

                                      D.O.K. >> Na mnoha soukromkách jsou zakázány protihroty i to je malej krůček ke změně nemyslíš, ale to my dva nevyřešíme.

                                        ND.O.K. - Profil | Po 25.6.2012 20:34:11

                                        Krudy >> kde kdo muze kaprovy nejak ublizit. Tlamku mu roztrhne kdokoliv.