Brolly do silného větru nebo bouřky za přijatelný peníz..?

Mam obyč. deštník se zástěnou a štve mě jak je náchylný k větru. Navíc musím pří přívalovém dešti kvůli větru vše okamžitě pakovat do bivaku.
Máte zkušenosti s něčím levným prostorným a kvalitním co dost snese.?
99 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NTomajo - Profil | Po 20.5.2013 19:42:15

Pvl >> tak jednou do roka

    NPvl - Profil | Po 20.5.2013 18:47:07

    alda2211 >> Vlastně máš pravdu neměl jsem reagovat :o§)) omlouvám se :o§)) EDIT slibuju ,že už se to vícekrát nestane .


    Pvl - ® Po 20.5.2013 18:17:16

    Tomajo >> A jezdíš na týden ?

      Nalda2211 - Profil | Po 20.5.2013 18:42:04

      Pvl >> v tom případě jsi na mě neměl reagovat :-)

        NPvl - Profil | Po 20.5.2013 18:26:08

        alda2211 >> Tak už se nedivím ....... :o§)))))) Já se ptal Tomaja .o§) I tak děkuji za odpověď :o§)

          Nalda2211 - Profil | Po 20.5.2013 18:20:40

          Pvl >> pavle 5dni v pohodě stejně u vody sedím nebo ležím proto tento sport mám taky mezi nejoblíbenějším

            NPvl - Profil | Po 20.5.2013 18:17:16

            Tomajo >> A jezdíš na týden ?

              Nalda2211 - Profil | Po 20.5.2013 18:15:52

              Tomajo >> tak to vidím i já ale mám v plánu na podzim větší akci a v brolly to bude náročné...

                NTomajo - Profil | Po 20.5.2013 18:11:54

                alda2211 >> zatim si uplne vsude vystacim a je jedno jestli jedu na noc nebo tyden. Do bivi pujdu az zacne jezdit i mladej aby mel poradnej domecek :-)

                  Nalda2211 - Profil | Po 20.5.2013 18:07:07

                  Tomajo >> taky jsem bivak vypustil ale když tak uvažují tak dvakrát za sezónu bych měl využití .......

                    NTomajo - Profil | Po 20.5.2013 18:04:41

                    alda2211 >> zatim jsem nemel to stesti a to uz nekolik roku jezdim vsude jen s brollkem bo bivak ani zadny nemam

                      Nalda2211 - Profil | Po 20.5.2013 18:02:45

                      Tomajo >> asi určitě velký problém........o)))

                        NTomajo - Profil | Po 20.5.2013 17:56:23

                        Shawt >> ja jsem prezil v pohode dost silnejch vetru na Palave pod brolly. Zaklad je mit dobre ukotveno a taky hodne pomuze kdyz je pripnuta predni stena. Pokud je brolly bez steny a poradnej vitr foukne primo tak asi muze byt problem.

                          NShawt - Profil | Ne 19.5.2013 19:57:05

                          dotaz,jak tady nekdo psal,ze brolly neustoji silny vitr..tak kde to neustoji konkretne?Jako,ze to neudrzi koliky v zemi a storm tyce v zemi...?Nebo ze se slozi ta konstrukce jako takova...?Mate nekdo fotky nebo video....?Tady typci prezili docela silny vitr pod brolly ale na druhou stranu jinym neprezil Fox FX60 :)Otazka je mozna jak dobre ukotvili...?

                          http://www.youtube.com/watch?v=jN3adGBn7vc

                          http://www.youtube.com/watch?v=IXi-gLkaYPw

                            Nxafrox - Profil | So 16.3.2013 19:19:47

                            Ahoj hledam brolly nebo garážovku pro jednu osobu, ale dostatečně prostornou pro lehátko a věci nechci takové kam se vejde lehátko a sotva jedna taška dík.

                              NDaveX - Profil | So 15.9.2012 13:05:46

                              Tak se mi podařilo najít ještě toto: http://www.splavek.cz/zbozi/538-signaliztor-mistral​l-jy6-praktic.html

                              Cena je hodně dobrá, máte s tím někdo zkušenosti, zdali to vydrží nějaký větřík a déšť?

                                NHrdobec - Profil | Čt 13.9.2012 15:00:43

                                Poušťák >> Dííík o))))

                                  NPoušťák - Profil | Čt 13.9.2012 15:00:01

                                  Hrdobec >> jsi vítán hladolete...o))))))))

                                    NHrdobec - Profil | Čt 13.9.2012 14:47:53

                                    Poušťák >> Dobře že to vim.Mě do huskyho zatejká tak se přijdu schovat k tobě o)))

                                      NPoušťák - Profil | Čt 13.9.2012 14:43:37

                                      Romero >> Právě kůli těm velkým větracím oknům a jak je to vymyšleno,aby tam nezatékalo jsem to koupil.

                                        NRomero - Profil | Čt 13.9.2012 13:20:42

                                        Poušťák >> Natvrdlej jsem ja, proto jsem se chtel ujistit:-) Jsem nalomeny na toho Titana (hlavne kvuli tomu systemu staveni a prave absence tech dratu od destniku), ale zase me tam trochu mrzi absence tech zadnich vetracich oken. Byt to tak kombinace Titan Brolly se zadnima vetracima oknama, tak asi nemam co resit. No nic, casu pres zimu bude na vybirani dost a snad bude sance nekde na ne oba natrefit a zkouknout je.

                                          Ntimb - Profil | St 12.9.2012 21:26:10

                                          alda2211 >> Jasný,na víc dní to chce něco většího.Ale na ten den to stačí.

                                            Nalda2211 - Profil | St 12.9.2012 20:44:22

                                            timb >> presne ale je to rychlovka na den vic casu tam travit je narocne moc mista tam neni

                                              Ntimb - Profil | St 12.9.2012 20:37:15

                                              alda2211 >> To jo,jedině koupit přehoz.

                                                Nalda2211 - Profil | St 12.9.2012 20:35:43

                                                timb >> jen skoda ze nema predni panel.........

                                                  Ntimb - Profil | St 12.9.2012 19:51:24

                                                  DaveX >> Já mám tu Daiwu a na kratší vycházky na ochranu před deštěm je plně dostačující.

                                                    NPoušťák - Profil | St 12.9.2012 18:39:52

                                                    Romero >> celou dobu se bavím o Groundhogu,neboj se blbej nejsem.S Titanem nemám zkušenosti ale podle mě bude dobrej.

                                                      Nlado40 - Profil | St 12.9.2012 18:28:40

                                                      Walmont....S_Warrior - >> Mám brolly, no když bdou jeho dny u konce určitě budu uvažovat o nečem jako je tohle...
                                                      http://www.carpsystem.cz/carpsystem-biwi-shelter-ii​-1729

                                                        NRomero - Profil | St 12.9.2012 15:55:40

                                                        Poušťák >> Predpokladam, ze mas ten Groundhog, kdyz mluvis o silnejsich dratech. Ta vyska mi nevadi, s tim pocitam. Nemal jsi nahodou moznost porovnat Groundhog s Titan Brolly?

                                                          NPoušťák - Profil | St 12.9.2012 15:08:15

                                                          El Duffus >> jsou tam dva přední pláště.Jeden celý s moskytiérou a druhý proti dešti se slídovým oknem.Má dvě polohy na stavění a to bud s předním dílem,nebo bez a otevřenej.

                                                            NEl Duffus - Profil | St 12.9.2012 15:04:29

                                                            Poušťák >> jojo to jsem viděl. Ta "přední" konstukce, o tu my šlo, když jsem se ptal na stavění, ta je součástí pláště nebo se musí individuálně?

                                                              NPoušťák - Profil | St 12.9.2012 15:00:18

                                                              El Duffus >> stejně rychle jako kterékoliv brolly.Má to ale daleko silnější dráty na deětníkové konstrukci.

                                                                NEl Duffus - Profil | St 12.9.2012 14:58:42

                                                                Poušťák >> za jak dlouho ho postavíš?

                                                                  NPoušťák - Profil | St 12.9.2012 14:52:47

                                                                  Romero >> vlastním ho 2 měsíce a mohu jen doporučit.Perfektně řešení ,materiál supr akorát jestli ti nevadí že je nízkej,ale na zašívání do křoví super.

                                                                    Nalda2211 - Profil | St 12.9.2012 14:50:26

                                                                    Walmont....S_Warrior - >> osobne neznam brolly co ustoji silne vetry :-))

                                                                      NDaveX - Profil | St 12.9.2012 13:46:49

                                                                      El Duffus >> Po Vánocích budu kupovat bivak a toto spíš chci jen na krátkodobé výpravy + ochranu proti dešti a slunci v létě. Cena kolem těch 2000 Kč myslím bude stačit k tomuto použití.

                                                                        Ncertbert - Profil | St 12.9.2012 13:40:20

                                                                        El Duffus >> ja jsem to kupoval hlavne kvuli tomu ze chytavam z dreveneho mola a na tech fosnach je to lepsi nez bivi

                                                                          NEl Duffus - Profil | St 12.9.2012 13:36:56

                                                                          certbert >> dobrej pane :-). Třeba jo :-)))

                                                                            NEl Duffus - Profil | St 12.9.2012 13:35:31

                                                                            DaveX >> kolik na to máš peněz? Třeba od Starbaitsu je pěkné brollko G2, ale to jsme někde u 4500 a to je asi moc...

                                                                              Ncertbert - Profil | St 12.9.2012 13:33:38

                                                                              Pvl >> proste to otestuji na konci mesice nekup to kdyz je to skoro za darmo-:o)))

                                                                                NPvl - Profil | St 12.9.2012 13:32:11

                                                                                certbert >> Jedině karimatka -ta by šla .

                                                                                  Ncertbert - Profil | St 12.9.2012 13:30:22

                                                                                  Pvl >> nee karimatka jde vložit mezi..jsi nad zemi..

                                                                                    Ncertbert - Profil | St 12.9.2012 13:28:44

                                                                                    El Duffus >> urcite si nepujde koupit brolly za x tisic-:o)

                                                                                      NPvl - Profil | St 12.9.2012 13:28:20

                                                                                      certbert >> Měl jsem na mysli, chlad od země , na záda .

                                                                                        NDaveX - Profil | St 12.9.2012 13:26:24

                                                                                        El Duffus >> jasný, to už jsou nějaké garážovky, ale to by mi nevadilo. Koukám taky po tomto: http://www.kaprarskaspecialka.cz/kaprarskaspecialka​/eshop/27-1-Destniky/0/5/2045-Daiwa-mission-overnig​hter-destnikovy-pristresek nebo http://rybar.braunstar.cz/bivaky--pristresky/bivak-​starbaits-bivi-oval-brolly

                                                                                        Je toho ale strašná spousta + dost diskuzí ale většina staršího data.

                                                                                          Ncertbert - Profil | St 12.9.2012 13:25:59

                                                                                          Pvl >> je to vymakaný i co se tyce deste jinak jeste mam prez to plachtu kterou pozivam kdyz chrnim v houpaci siti http://www.hannah.cz/stan-hannah-skyline-2-307941.h​tml

                                                                                            NEl Duffus - Profil | St 12.9.2012 13:23:37

                                                                                            DaveX >> to ale nejsou brolíčka (brolly - ang. deštník- tzn že se konstrukce rozevírá, právě jako deštník), jsou to nějaké paskvily, jejichž předností rozhodně nebude rychlé složení, viz video níže, kde borec provléká tyčky...
                                                                                            Předně si rozmysli ( a doporučuju se tomu pověnovat), jestli chceš přední-čelní stěnu a nebo ne a od toho se odpíchni...

                                                                                              NRomero - Profil | St 12.9.2012 13:22:44

                                                                                              Taky zacinam uvazovat o nakupu brolly na kratke vypravy a tak s dovolenim "zneuziju" tuto otazku (vim, ze je zde zminena nizsi cenova hranice nez jsou moji favoriti, ale nechci zakladat dalsi samostatnou otazku, tak snad autor teto promine). Nemate nekdo zkusenosti s brolly od Nashe Titan Brolly 2012 a Groundhog 2012?
                                                                                              http://www.carpproduct.cz/nash/nash-bivak-titan-bro​lly-novinka-2012-9671
                                                                                              a
                                                                                              http://www.carpproduct.cz/nash/nash-pristresek-grou​ndhog-novinka2012-9962

                                                                                              Diky za prakticke zkusenosti s temito dvema kousky.

                                                                                                NPvl - Profil | St 12.9.2012 13:22:07

                                                                                                certbert >> Venku (ne v létě) to bude asi chladit :o§(

                                                                                                  Ncertbert - Profil | St 12.9.2012 13:20:34

                                                                                                  Pvl >> v noci jsem v tom spal v obyvaku zada pohoda -o))))) akorat ja mam 80kg tak jeste slecnu nizke vahy-:o))

                                                                                                    NPvl - Profil | St 12.9.2012 13:14:49

                                                                                                    certbert >> Spíš nehledal :o§)

                                                                                                      NDaveX - Profil | St 12.9.2012 13:07:29

                                                                                                      No já jsem asi trochu slepý :)

                                                                                                      Jinak mám v merku tyty brolíčka:

                                                                                                      http://www.carpsystem.cz/carpsystem-shelter-80

                                                                                                      nebo

                                                                                                      http://www.husky-shop.cz/stany/rybarske/bivak-carp-​vario-basic--zelena/

                                                                                                      Nějaké zkušenosti?

                                                                                                        Ncertbert - Profil | St 12.9.2012 13:01:47

                                                                                                        Pvl >> taky jsi malo hledal-:o)))

                                                                                                          Ncertbert - Profil | St 12.9.2012 13:00:25

                                                                                                          DaveX >> joo a kdyz to proctes nize tak se dopatras k moskitu -:o))smudlo hledej-:O)))

                                                                                                            NPvl - Profil | St 12.9.2012 12:59:21

                                                                                                            DaveX >> A ještě na dost drahé :o§) A nic moc :o§(

                                                                                                              NDaveX - Profil | St 12.9.2012 12:57:52

                                                                                                              certbert >> poslal jsi odkaz na nějaké lehátko :)

                                                                                                                Ncertbert - Profil | St 12.9.2012 12:52:19

                                                                                                                DaveX >> ja jsem si koupil to to vcetne moskita mam to tady postavene a jsem z toho unesen-::o)))) snad to bude fungovat-:o))) vcera to prislo. http://www.campi-shop.cz/katalog/katalog/campingovy​-nabytek/lehatka/produkt/hlinikove-polni-luzko

                                                                                                                  NDaveX - Profil | St 12.9.2012 12:41:10

                                                                                                                  Trochu to tu oživím :)

                                                                                                                  Sháním nějaké Brolly na kratší vycházky (2-3 dny), ale převážně to bude sloužit ke schování před deštěm nebo sluncem. Můžete doporučit něco co vydrží v této relaci?

                                                                                                                  Díky moc.

                                                                                                                    NJKB - Profil | Út 5.6.2012 10:00:22

                                                                                                                    Tak nikdo tu neshání brolly, které nabízím?

                                                                                                                      NMiras - Profil | Út 5.6.2012 8:55:59

                                                                                                                      kritik >> Nazdar brachu. Ani tam, kde jsou povoleny "jen" deštníky, jsem se zatím nesetkal s tím, že by mě někdo prudil za malou garážovku. Vždy však raději odepnu přední stěnu, abych zbytečně nedráždil... Možná, je to však u vás na jihu jinak:-)

                                                                                                                        Nloda30 - Profil | Út 5.6.2012 8:24:19

                                                                                                                        Kocháč >> Jasan :o)

                                                                                                                          NWalmont....S_Warrior - Profil | Po 4.6.2012 21:12:43

                                                                                                                          VYDRA33 >> Vypadá dost dobře ale pro mě už je to za mojí cenovou hranici..

                                                                                                                            NWalmont....S_Warrior - Profil | Po 4.6.2012 21:10:06

                                                                                                                            draveček >> cca 2000,-

                                                                                                                              NBrtek - Profil | Ne 3.6.2012 22:23:07

                                                                                                                              VYDRA33 >> jo díky za odkaz líbí se mi !!Petrův zdar.................