- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Brolly do silného větru nebo bouřky za přijatelný peníz..?
Mam obyč. deštník se zástěnou a štve mě jak je náchylný k větru. Navíc musím pří přívalovém dešti kvůli větru vše okamžitě pakovat do bivaku.Máte zkušenosti s něčím levným prostorným a kvalitním co dost snese.?
Autor diskuse: Walmont....S_Warrior - Profil , 28.5.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NTulo - Profil | Ne 3.6.2012 19:46:36
Kocháč >> jo je to tak nějak jak to píšeš.Už jsem dvakrát musel držet brolly v bouřce.
NKocháč - Profil | Ne 3.6.2012 19:44:40
viceroy >> Brolly je dobré na krátké vycházky na max pár nocí, ani nepoužívám přední stěnu. Stačil by mi v podstatě oval. Až když prší tak blbě, že hrozí promoknutí i pod ovalem nebo silně fouká zepředu, tak nasazuju předek.
NSonic.E.S.P - Profil | Ne 3.6.2012 19:30:24
Kocháč >> co to meleš ty trotle.... kdo je u tebe kašpar... to jsi hrdina když dokážeš bezduvodně někoho napadat... myslim že už jsi natolik starej aby jsi měl rozum a nezklouznul jsi k něčemu takovýmu jako jsou bezduvodný urážky... nebo snad nějaký duvod máš??? to by mě zajímalo jakej...
Nviceroy - Profil | Ne 3.6.2012 18:41:48
Kocháč >> tak to mas pravdu garaz ma proste trubky a ne draty ale fakt jsem byl prekvapen co snese , nejde srovnavat garaz a brolly to je jasne
NKocháč - Profil | Ne 3.6.2012 18:35:23
viceroy >> Já prostě konstrukci brolly nevěřím, že vydrží extra moc a je jedno od koho je. Garážovka snese víc.
Nviceroy - Profil | Ne 3.6.2012 18:29:26
Kocháč >> zdar ted jsem zazil vikend sileneho vetriska a fakt jsem cumel kolik to snese , mam Pelzera a musim konstatovat ze to s nim nijak extremne nemavalo a to jsem dostaval narazy vetru primo na dvere , takze ,, U MNE DOBRY ,,
NKocháč - Profil | Ne 3.6.2012 18:07:47
Walmont....S_Warrior - >> Přijde na to, co si pod silným větrem představuješ. Já mám Brolly Trakker a zažil jsem buřinu na jezerech a musel jsem konstrukci držet. Popravdě neznám brolly co fakt bouřku zvládne ať s bouřkovýma nebo bez. Takový ty normální větry a deště v pohodě.
NSonic.E.S.P - Profil | Ne 3.6.2012 17:44:07
od zítra firma B.Richi nabízí bivaky v akci za velice zajímavý peníze...
NPetrS. - Profil | Po 28.5.2012 21:47:03
http://www.successful-baits.cz/successfulbaits/eshop/62-1-Stany-Brolly-Prislusenstvi/150-2-Brolly-destniky/5/433-Flexible-Duo-Brolly-System-inkl-2-Wechselfronten-model-2011 Koukni na tenhle... ve větru se ti ani nehne... parádní brolly... já jsem s ním nadmíru spokojen.
Nviceroy - Profil | Po 28.5.2012 11:43:02
zdarec pokud uvazujes o brolly tak se bat do neho nemusis , zalezi jaky mas cenovy strop ale s brolly od Semy chybu neudelas ale vse je skoro uplne stejne jen prumery pres kopuli se trochu lisi , ja mam Pelzera a navysost spokojenost , koupis brolly za 2000kc ale taky za 6000kc , projed si zde vice diskuzi kolem brolly a trochu ti to pomuze rozhoupat tvoji uvahu jake si vyberes
NJKB - Profil | Po 28.5.2012 11:37:06
Walmont....S_Warrior - >> http://www.chytapust.cz/tandem-baits-destnikovy-pristresek-carp-oval-60/d-71170/ kdyby si mel zajem, toto mam ted na prodej, mel jsem ho 3x u vody, jednou me v tom potkala silna boure a vse ok, sucho. Mel jsem to jen na revir, kde jsou zakazane bivaky, ale jiz tam nejezdim, takze to jiz nevyuziji. Prodavam i s podlazkou, obalem, kolikama a zavrtavacima tycema, vse 100% stav, pouze obal je misty spinavy.
NFishky - Profil | Po 28.5.2012 11:25:10
Walmont....S_Warrior - >> od začátku Ravenu v Brně (netuším kolik je to let dozadu) mám obyčejný brolly od X2 tuším za patnáctset :-) prostě totálně to nejlevnější co je na trhu a drží mi to dodnes. Přespal jsem pod ním tak sto krát, občas mi při bouřce prokápne pár kapek kolem středového kloubu, ale to nějak neřeším - nikdy jsem ho neimpregnoval ani se o něj nestaral, za sekundu je postavený i složený, za ty love boží věc.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...

















