MO SRZ Sered

Zdravicko su tu daky rybari zo Serede a okolia ,co sa specializuju na lov na feeder a privlac?
Autor diskuse: TT_Mirec - Profil , 21.4.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Aký typ lovu rýb máte najoblúbenejší ?

A) Kaprárina ,chyť a pust29%

B) Kaprárina ,chyť a ber9%

C) Feeder na tečúcich vodách 22%

D) Feeder na stojatých vodách 9%

E) Plavačkovanie 4%

F) Prívlač18%

G) Muškárenie 4%

H) Lov dravcov na živé nástrahy4%

Od 5.5.2012 hlasovalo 45 čtenářů.

NRado Korec - Profil | St 16.5.2012 11:48:46

Ja som bol včera v DS a nejaký mladý boli na ,,mojom" mieste. Tak som nič nechytil, oni vytiahli asi 10 kaprov čo som tam bol... určite preto lebo boli na mojom fleku :D Inak neviete ako je to zo stanmi v DS a s člnom všeobecne?

    NMarcelino - Profil | St 16.5.2012 11:44:09

    včera som ,,zahajil,,sezonu na Kolene...okrem kapra a dravcov som vytiahol takmer vsetku obsadku ryb zijucich v našich jazerách:)...Kamoš bol na ramene včera i dnes , chytal na jednu udicu na plaváčik asi 3-4m od brehu a chytil kaprov 53cm 3,6kg, 67cm 6kg....a viacero kusov nestihol ubrzdit a vsetko mu odtrhli...takže bonduelka zabere niekedy viac ako hocijake pelety,alebo boilies:)

      NTT_Mirec - Profil | Út 15.5.2012 10:04:26

      Marcelino >> dobre to sme uz traja ,miesto sa vzdy najde ,len sa treba dohodnut aky typ lovu absolvujeme ;) podla toho sa lepsie vybera lokalita ,osobne by som isiel niekde plavackovat ,kazdy jeden prut a to by sa dalo niekam ist ;)

        NTT_Mirec - Profil | Út 15.5.2012 10:01:42

        Dnes som "zahajil" sezonu na cepenskom ramene ,rano jeden tukanec na bojle ,inak nic ,siroko daleko nikto ani brk ,trosku to prehanaju ze tie ryby tam takto pred sezonou zakrmuju hospodari ,zbalil som a isiel som radsej na Vah feedrovat

          NTT_Mirec - Profil | Út 15.5.2012 9:58:05

          RomanBA >> ne, to neni ono ,toto je pri Soporni

            NPearlus - Profil | Út 15.5.2012 9:16:27

            TT_Mirec >> SS, masiarky su vsade :)

              NRomanBA - Profil | Út 15.5.2012 9:11:48

              Rado Korec >> aha tak to je,diky za ozrejmenie:-)

                NMarcelino - Profil | Út 15.5.2012 7:40:58

                to znie ako dobrý nápad:)...treba nám len dohodnúť čas a miesto:)

                  NRado Korec - Profil | Út 15.5.2012 6:25:15

                  RomanBA >> Nie to určite nie je ono, každá dedina má asi svoj ,,berek" :D

                    NRomanBA - Profil | Út 15.5.2012 0:54:10

                    TT_Mirec >> kde su tie Bereky?davno pradavno sme chodili na Vah jak su Dvorniky-posadka,bola tam nejaka zatocina ci co,domaci to volali Berek.kusok odtial isli tak do obluka take plynove rury nad Vahom,tak reku ci to neni ten Berek,co uvadzas.

                      NTT_Mirec - Profil | Út 15.5.2012 0:09:49

                      Pearlus >> krasny , to je chyteny na strkovci v zatoke ?

                        NTT_Mirec - Profil | Út 15.5.2012 0:08:49

                        Rado Korec >> suhlasim ,mohli by sme dat dake stretko ,niekde pri vode :) kto by siel ?

                          NRado Korec - Profil | Po 14.5.2012 19:11:30

                          Neviem neviem, či by sme nemali dať nejaké stretnutie priaznivcov SRZ SERED :D

                            NRado Korec - Profil | Po 14.5.2012 16:09:24

                            TT_Mirec >> No liene a karasy zvyknú plaváčik len tak ťahať..

                              NPearlus - Profil | Po 14.5.2012 11:23:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              jeden dvojfarebny :)


                                NTT_Mirec - Profil | Ne 13.5.2012 22:38:25

                                Rado Korec >> bol som natych Berekoch , tazka voda veru, opatrrne zaberi ,iked ryby tam su pekne ,ale to ochladenie asi spravilo svoje

                                  NTT_Mirec - Profil | Ne 13.5.2012 11:44:42

                                  CT Timata >> tak jasne ,nebudem to dimenzovat ,ved aj ryba ma sancu vyhrat suboj a otom to je aj otych prehrach pri love

                                    NCT Timata - Profil | Ne 13.5.2012 11:29:37

                                    TT_Mirec >> zaklad je ze su tam ryby, nabuduce sa mozno bude viacej darit a nieco vytiahnes. Inak, co sa tyka oderu, neviem, ci snura je vhodna, skor by som dal fluocarbon aspon 5m, ale na feeder, je to predimenzovane, tam dat nejaky 0,40mm.

                                      NTT_Mirec - Profil | Ne 13.5.2012 11:19:49

                                      CT Timata >> tak na toku nevies co ti moze zabrat na mäsove boile ,ale ocakaval som hlavne kapra, zaber prisiel rano o pol piatej este jak sa rozodnievalo , z hlbky 3metre ..........potom som mal este jednu peknu jazdu ,len zdolaval som akurat na druhej udici mrenu tak som iba pozeral jak mi vrci cievka ,ked som vylovil mrenu ,tak ta ryba z druhej palice bola uz niekde v prekazke ,tak stoho nic nebolo,tiez skoda

                                        NCT Timata - Profil | Ne 13.5.2012 11:12:42

                                        TT_Mirec >> je to aj o stasti. A to si mal hodene cielene na kapra?

                                          Červené karty: MISO*