MO SRZ Sered

Zdravicko su tu daky rybari zo Serede a okolia ,co sa specializuju na lov na feeder a privlac?
Autor diskuse: TT_Mirec - Profil , 21.4.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Aký typ lovu rýb máte najoblúbenejší ?

A) Kaprárina ,chyť a pust29%

B) Kaprárina ,chyť a ber9%

C) Feeder na tečúcich vodách 22%

D) Feeder na stojatých vodách 9%

E) Plavačkovanie 4%

F) Prívlač18%

G) Muškárenie 4%

H) Lov dravcov na živé nástrahy4%

Od 5.5.2012 hlasovalo 45 čtenářů.

NTT_Mirec - Profil | Pá 18.5.2012 2:18:59

Dnesny kapor z Berekov na kôrku chleba , 84cm ,nevazil som ho ale cez 10kg mal , isiel hned spet do vody ,mal som este jedneho podobneho na palici ale urval mi snuru ,ked behol do potopenho stromu,ktorych je tam pozehnane

    NTT_Mirec - Profil | Pá 18.5.2012 1:42:04

    Rado Korec >> v miestnom poriadku to je napisane ,ze sa mozu pouzivat v zmysle vyhlasky ,je tam aj cislo zakona kde sa to pise ,ta vynimka

      NRado Korec - Profil | Čt 17.5.2012 17:49:52

      Slaifo >> A to kde si našiel, že sa tam môžu používať

        NRado Korec - Profil | Čt 17.5.2012 17:49:14

        TT_Mirec >> No ja som mal ten karavan normálne postavený. Ale tak v pohode to dopadlo.

          Nromarius - Profil | Čt 17.5.2012 17:40:42

          MISO* >> s tym ratam lolo))))

            NMISO* - Profil | Čt 17.5.2012 12:13:26

            romarius >> resp. ty ma tam zoberes a ja ti ukazem ako sa ryby chytaju ;-)

              NMISO* - Profil | Čt 17.5.2012 12:13:02

              romarius >> raz ty mna, potom ja teba lolo

                Nromarius - Profil | Čt 17.5.2012 11:44:03

                MISO* >> ak budes posluchat tak ta tam zoberem MISO)))) alebo Ty mna? vcul nevim hehe

                  NTT_Mirec - Profil | Čt 17.5.2012 11:21:58

                  MISO* >> tak tecuca voda mi osobne viac hovori ako stojate vody ,i ked aj niektore stojaky maju svoje caro :)....tak to je fajn ,rad by som sa stretol,pomenil rec ;)

                    NMISO* - Profil | Čt 17.5.2012 11:16:11

                    TT_Mirec >> vdaka za info. chcem tam zacat viac chodit, mozno ze sa tam stretneme ;-) Vah a MD su moje tohtorocne reviry.

                      NTT_Mirec - Profil | Čt 17.5.2012 11:14:59

                      MISO* >> ta zo Sintavy sa tam dostanes,musis ist v Sintave na lodenicu a potom popri vahu az dole k tym miestam ,prejdes cez tites a si tam ,alebo za sintavou odbocis doprava ide taka polna cesta az k tym miestam

                        NMISO* - Profil | Čt 17.5.2012 11:09:39

                        TT_Mirec >> lavy breh je lavy breh...kazda rieka ma dva brehy, lavy a pravy. Berie sa to po prude.

                          NTT_Mirec - Profil | Čt 17.5.2012 10:37:20

                          MISO* >> ktoru stranu myslis od DS alebo od Sintavy ?

                            NTT_Mirec - Profil | Čt 17.5.2012 10:36:15

                            Slaifo >> co som pocul ,tak v sintave beru len nasadovy maly kapri

                              NMISO* - Profil | Čt 17.5.2012 10:35:27

                              ako sa da dostat na fleky, ktore su na lavom brehu okolo dialnicneho mosta ?

                                NSlaifo - Profil | Čt 17.5.2012 2:51:23

                                Clny na DS sa tento rok uz mozu pouzivat takze treba si precitat poriadne papiere nic v zlom....
                                Neviete ako to ide v sintave??? chcem tam ist od piatku do nedele....

                                  NTT_Mirec - Profil | Čt 17.5.2012 0:32:41

                                  Rado Korec >> osobne si myslim ze ak je karavan riadne pripnuty na aute ,tak ti nemozu nic ,je sucastou tvojho auta a to ich zaujimat nemusi ,robil som RS 4 roky na trnavskych reviroch ,tak viem jak to chodi

                                    NRado Korec - Profil | St 16.5.2012 14:28:08

                                    Marcelino >> Lebo včera tam mali niektorý stany... mna tam drbali za karavan...

                                      NMarcelino - Profil | St 16.5.2012 13:14:49

                                      Rado Korec >> Pokiaľ viem tak v DS sa čln používať nemôže, ale už viac krát som tam nejakých machrov videl zavážať na člnku...a RS nikde ako vždy

                                        NTT_Mirec - Profil | St 16.5.2012 11:59:08

                                        Marcelino >> na Koleno som chodit minuli rok na kapre ,take 45-55cm na plavacik pri brehu ,na kukuricku,celkom dobra zabava

                                          Červené karty: MISO*