MO SRZ Sered

Zdravicko su tu daky rybari zo Serede a okolia ,co sa specializuju na lov na feeder a privlac?
Autor diskuse: TT_Mirec - Profil , 21.4.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Aký typ lovu rýb máte najoblúbenejší ?

A) Kaprárina ,chyť a pust29%

B) Kaprárina ,chyť a ber9%

C) Feeder na tečúcich vodách 22%

D) Feeder na stojatých vodách 9%

E) Plavačkovanie 4%

F) Prívlač18%

G) Muškárenie 4%

H) Lov dravcov na živé nástrahy4%

Od 5.5.2012 hlasovalo 45 čtenářů.

NTT_Mirec - Profil | Ne 13.5.2012 11:07:58

CT Timata >> tak jako po ranajsich pleskacoch sa ti kazdy kapor nad 60cm zda obrovsky :)) .........ale ne,videl som ho ,mal som ho pri brehu po 30minutach boju ,tipoval som mu cez 10kg,len potom mi zisiel na stare koryto ,kde je ostra hrana a snura to nevydrzala ,tak som prisiel aj ocelu montaz aj o kapra.........potom som ostal stat asi 10min s otvorenu sanku ,ze coto bolo za kapra ked to snura nevydrzala .........nuz nie vsetky ryby sa daju zdolat i ked mas snuru

    NCT Timata - Profil | Ne 13.5.2012 10:57:59

    TT_Mirec >> opatrne s tou dĺžkou :-).

      NTT_Mirec - Profil | Ne 13.5.2012 10:47:03

      marktomark >> ked nejdu kapore ,aspon mreny idu :) to je zaruka na MD

        NTT_Mirec - Profil | Ne 13.5.2012 10:46:03

        cemerro >> mal som rano zaveseneho kapra ,odhadujem mu dlzku cez jeden meter,ale 0,10 snura to nevydrzala ,praskla ........skoda :(

          Nmarktomark - Profil | So 12.5.2012 21:52:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          po splavovani Vahu, sme mali len tak nahodene feederky a cakali na odvoz, a takyto pekny karp sa podaril.

            Nmarktomark - Profil | So 12.5.2012 21:45:59

            TT_Mirec >> si sa nejak rozbehol s tymi mrenami, uvidim ci pojdu aj zajtra rano mne.

              Ncemerro - Profil | So 12.5.2012 20:16:43

              pekná mrena a kapry nič?

                NTT_Mirec - Profil | So 12.5.2012 18:16:29

                dnesna feedrovacka na MD

                  NCT Timata - Profil | So 12.5.2012 17:32:54

                  Rado Korec >> nie, bol som v robote.

                    NRado Korec - Profil | So 12.5.2012 10:39:28

                    CT Timata >> Ved to sa aj bojím dať tam 8. Včera si bol loviť s malým na Štrkovci?

                      NCT Timata - Profil | So 12.5.2012 9:07:09

                      Rado Korec >> no kordy č. 8 mi fungovali dobre, ale zalezi aky typ si kupil tych velkosti, lebo nie je 8 ako 8.

                        NRado Korec - Profil | So 12.5.2012 8:52:52

                        CT Timata >> Nechaj tak, včera som kúpil aj 6 aj 8... som zvedaví v čom bude chyba potom :D

                          NCT Timata - Profil | So 12.5.2012 0:29:09

                          eččo >> ale, naco by ti boli, to su len na malych kaprov.

                            Ndyxal - Profil | Pá 11.5.2012 23:51:55

                            Marcelino >> No to mi hovor, ja som sa teraz v aprili ozenil :-)

                              Neččo - Profil | Pá 11.5.2012 23:39:35

                              CT Timata >> Nazdar rozdavas boile? lebo aj aj by som zebral ale kilo keby sa dalo:-)

                                NCT Timata - Profil | Pá 11.5.2012 19:53:28

                                Rado Korec >> no mal si dost velky hacik tam, v tom vidim chybu, nezapichol sa ako mal.

                                  NTT_Mirec - Profil | Pá 11.5.2012 18:47:41

                                  Rado Korec >> skorej si myslim ze mas nekvalitne alebo tupe haciky ,ked ti padol kapor,vies na vahu sa lubia haciky otupievat od tych kamienkov , vyskusaj si vzdy pred lovom test hacika ,pokial sa ti nezalepi na nechet ked jemne potiahnes tak je tupi aj ked na dotyk je mozno ostri ,ale ked chytas mimo hacik treba aby sa hacik dobre zalepil ,ked to kapor nasaje ,minuli rok mi tak vela ryb padlo kym som nato prisiel ..........sumce vcera lovili ,chytil som jedneho maleho cca 50cm ,prikladam foto

                                    NRado Korec - Profil | Pá 11.5.2012 8:38:14

                                    Tak ja som bol včera na úrovni Šintavských jazier. Jedna pekná jazda no boile od CT_timata :D ale pre tie posra... topole som vytiahol tak prázdny háčik. Inak včera bola dosť nízko voda. Večer sa mi zdalo, že tam lovia aj sumce.

                                      NMarcelino - Profil | Pá 11.5.2012 6:22:55

                                      dyxal >> nie si sám kamarát:)...už to nieje jak za slobodna,každý deň na rybách:)

                                        Ndyxal - Profil | Pá 11.5.2012 5:07:57

                                        TT_Mirec >> No chlapci ja vam normalne zavidim. Ja sa ani k vode neviem dostat nie este pochytat takychto krasnych kaprov :-(

                                          Červené karty: MISO*