MO SRZ Sered

Zdravicko su tu daky rybari zo Serede a okolia ,co sa specializuju na lov na feeder a privlac?
Autor diskuse: TT_Mirec - Profil , 21.4.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Aký typ lovu rýb máte najoblúbenejší ?

A) Kaprárina ,chyť a pust29%

B) Kaprárina ,chyť a ber9%

C) Feeder na tečúcich vodách 22%

D) Feeder na stojatých vodách 9%

E) Plavačkovanie 4%

F) Prívlač18%

G) Muškárenie 4%

H) Lov dravcov na živé nástrahy4%

Od 5.5.2012 hlasovalo 45 čtenářů.

TT_Mirec - Profil | Čt 10.5.2012 22:50:33

Dnesny kapor z Vahu 74cm na kukuricku, na feeder

    TT_Mirec - Profil | Čt 10.5.2012 22:35:22

    MaximusSK >> vsetci sme amateri ,len kazdy mame ine znalosti o danej rybolovnej technike ,rozumi nikdo nerozdava, vela veci sa najlepsie da naucit priamo pri vode ,na vlastnych chybach :) a treba aj studovat ,lebo clovek sa uci cely zivot a aj rybolovna technika stale napreduje dopredu

      TT_Mirec - Profil | Čt 10.5.2012 22:29:58

      MaximusSK >> tam pri rakete som mrenu este nefotil ziadnu ,iked su tam pekne ryby ,ale nie vzdy to ide ,priemerna hlbka 1,5m a prud silny ,davam cca 70-100g olova na feeder ,ale ked padne voda na Vahu je zbytocne tam chytat ,radsej zmenit miesto dole prudom ,dnes tam boli vecer rybari a nikto ani tukes ,ja som sa presunul na sintavsku stranu vahu ,celkom pekne som si zachytal lopatakov na kukuricku ,nato ze bola uplne padnuta voda tak to tam dobre bralo ,dobre miesta na ryby su vsade na vahu ,len treba trosku hladat nove fleky a skusat a skusat ,nie vzdy to ide iba na jednom mieste ..........ako hovori moj kamos.........,zmena mista ,ryba ista :)

        CT Timata - Profil | Čt 10.5.2012 20:00:59

        cemerro >> pekný riečny kapor

          MaximusSK - Profil | Čt 10.5.2012 19:42:26

          To miesto pri tej rakete ci ako to nazyvate je v seredi pri moste? ked som chodil do NR do skoly tak vzdy sme isli cez sered a teda aj cez ten most a vzdy sa mi zdalo ze je tam miernejsi prud co ja osobne mam radsej. Z ktorej strany su dobre miesta? a aka je tam priemerna hlbka. Vzdy ma to tam lakalo ale zial nikdy som sa tam nedostal :-{ Myslim ze aj ty TT_Mires si sem daval prvu fotku mreny z toho miesta mam pravdu??

            MaximusSK - Profil | Čt 10.5.2012 19:32:34

            ondiktt >> lebo sme amateri :-D

              ondiktt - Profil | Čt 10.5.2012 19:20:47

              cemerro >> jak to robite, ze na Vahu lapnete kapra? Tento rok sa mi úplne vyhýbajú aj ma to štve. Jedného som mal na udici min. týždeň a aj ten sa mi prerezal o korýtko. Minulý rok samý kapor a tento rok 0 . Inak krásny gratulujem :-)

                TT_Mirec - Profil | Čt 10.5.2012 17:52:00

                cemerro >> fesak,gratulujem

                  cemerro - Profil | Čt 10.5.2012 16:55:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dnes na Váhu 64 cm

                    Rado Korec - Profil | Čt 10.5.2012 7:46:32

                    TT_Mirec >> No ja by som chcel ísť na miesta, čo sú asi 200m pod mostom. Možno sa nejaký pomýli.

                      TT_Mirec - Profil | St 9.5.2012 22:00:46

                      Rado Korec >> pri rakete som skusal uhore ,ale nula bodov ,ale co viem tak oproti rakete pri tom kanali je taka jama tam chytili metroveho uhora cez den na cerva

                        Rado Korec - Profil | St 9.5.2012 16:24:53

                        No ja dnes zbieram dáždovky a zajtra večer pojdem na úhorov... len stále neviem kam. asi niekam k rakete

                          ondiktt - Profil | St 9.5.2012 15:11:34

                          TT_Mirec >> ja iba pár hodov, tuším 1 alebo 2 pleskáči.

                            TT_Mirec - Profil | Út 8.5.2012 23:05:40

                            ondiktt >> ste chytali na tie mucne cervy?

                              ondiktt - Profil | Út 8.5.2012 22:17:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              TT_Mirec >> Maximus tu nieje, tak dám nejaké čo mi dal dnes

                                TT_Mirec - Profil | Út 8.5.2012 21:05:16

                                MaximusSK >> uz by si mohol dat tie fotky :)

                                  TT_Mirec - Profil | Út 8.5.2012 20:54:41

                                  Konecne som ju chytil ,zlatu rybku :)

                                    TT_Mirec - Profil | Út 8.5.2012 20:53:03

                                    dnes na Vahu v Seredi

                                      MaximusSK - Profil | Po 7.5.2012 23:18:24

                                      ondiktt >> neboj budu fotky aj videa...

                                        ondiktt - Profil | Po 7.5.2012 23:16:08

                                        MaximusSK >> nezabudni na tie fotky, lebo sa nemozem dockat :-)

                                          Červené karty: MISO*