MO SRZ Sered

Zdravicko su tu daky rybari zo Serede a okolia ,co sa specializuju na lov na feeder a privlac?
Autor diskuse: TT_Mirec - Profil , 21.4.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Aký typ lovu rýb máte najoblúbenejší ?

A) Kaprárina ,chyť a pust29%

B) Kaprárina ,chyť a ber9%

C) Feeder na tečúcich vodách 22%

D) Feeder na stojatých vodách 9%

E) Plavačkovanie 4%

F) Prívlač18%

G) Muškárenie 4%

H) Lov dravcov na živé nástrahy4%

Od 5.5.2012 hlasovalo 45 čtenářů.

NMaximusSK - Profil | Po 7.5.2012 22:55:09

mali sme ist hned pod centralu a bolo by viac ulovkov, a nie sa motat jak prd v gatoch po kanali a vahu. Ale aj tak bolo fajn. Skoda toho posledneho zaberu na feeder keby som pocuvol ondika a naviazal aspon 1,5m snury na kmenovy silon mohla byt pekna ryba vonku takto bol zasek do prazdna, silon sa prerezal o korytako. Smola nabuduce budem mudrejsi.

    Nondiktt - Profil | Po 7.5.2012 21:54:16

    Dnes to moc nešlo. Boli sme na 4 miestach. Na dve feederky sme s Maximusom chytili asi 10 plekáčov, 1 jalca a jednu krásnu mrenku...ale bolo fajnovo, škoda že sa už na kanál tak skoro nedostaneme..

      NTT_Mirec - Profil | Po 7.5.2012 13:44:27

      Rado Korec >> skusal ,ale neprinieslo mi to uspechy ,najlepsie normalny hnojacik

        NMISO* - Profil | Po 7.5.2012 11:33:34

        Fuzo :-) >> peniaze nie su secko ty mamonar

          NFuzo :-) - Profil | Po 7.5.2012 11:31:09

          To bude drahe :-)))

            NMISO* - Profil | Po 7.5.2012 11:22:44

            TT_Mirec >> Fuza poznam, sice sme sa uz nejaky cas nevideli, ale hadam sa to zanedlho zmeni ;-)

              NTT_Mirec - Profil | Po 7.5.2012 10:14:09

              Zdravicko pani ,vytvoril som novu diskusiu "Maly Dunaj , lov a ryby v nom", pre rybarov ktory chodia na MD,kto ma zaujem mozme pisat o love na tejto rieke tam ;)

                NTT_Mirec - Profil | Po 7.5.2012 10:05:09

                MISO* >> ja iba z brehu ,osobne s lovom z clna nemam skusenosti ,ale Fuzo by ti vedel poradit :)

                  NMISO* - Profil | Po 7.5.2012 10:03:54

                  caute, chodite lovit aj z clna? Vah, Maly Dunaj. Nemyslim privlac, to je jasne.

                    NTT_Mirec - Profil | Po 7.5.2012 9:53:41

                    Rado Korec >> na tych hnojakov som chodil na Trnavku ,ked bola este znecistena,tak ich tam bolo kopec ,jak sa rieka vycistila tak zmyzli aj cervy , v okoli HC poznam jedno miesto kde vypustaju zumpu ,tam byvaju ,len uz to vie vela ludi tak je to tam rozryte

                      NTT_Mirec - Profil | Po 7.5.2012 9:44:02

                      marktomark >> tych miest na Vahu je vela ,ale ak idete splavovat Vah zoberte si sonar ,ten vela ukaze ..........no bol som asi do piatej ,potom jak isla ta burka , som sa presunul do Tomasova do dediny ,tam som chytal pri moste asi do pol osmej , mali kapri a male mrenky tam isli ........no henta moja mrena zabrala na kocku kuracieho lančmítu

                        Nmarktomark - Profil | Po 7.5.2012 9:29:18

                        zajtra by sme mali ist splavovat vah siladice-vn kralova. oplati sa mi brat aj udice (feeder, bolo)? chytat by sme chceli niekde v seredi alebo na zaciatku vn pri dialnicnom moste. resp. poradte nejake miesto kde by sa oplatilo chytat.

                          Nmarktomark - Profil | Po 7.5.2012 9:26:11

                          TT_Mirec >> dokedy si bol? na tom istom mieste som to aj ja skusal minuly tyzden, podarila sa iba mala plotica, a ty si tam dal tuto peknu mrenu. naco si ju chytil?

                            NRado Korec - Profil | Po 7.5.2012 7:48:37

                            Neviete náhodou ako dopadly preteky v Šintave a čo sa pochytalo?

                              NRado Korec - Profil | Po 7.5.2012 7:46:17

                              TT_Mirec >> No nechodím ale Timata mi hovoril ze pod dielom sa dá možno niečo chytiť. A inak k tým červom, aj ja som siel minule na to hnojisko a ono nikde, ale na bazos.sk má niekto inzerát že predáva hnojáky a dážďovky alebo take niečo a je z okolia HC.

                                Nondiktt - Profil | Ne 6.5.2012 22:57:37

                                Marcelino >> no ved ja si preto beriem starší feeder zajtra, lebo som včera dvakrát skoro zlomil špicu, tak to nebudem radšej riskovať

                                  NTT_Mirec - Profil | Ne 6.5.2012 22:57:13

                                  CT Timata >> frajerkin brasko je vasnivy bojlesar a tester pre jednu firmu ,tak mozno sa neham ukecat na lov velkych kaprov :) , ale feeder ostane premna " numero one "

                                    NCT Timata - Profil | Ne 6.5.2012 22:54:28

                                    TT_Mirec >> aj tak si dost dobre dopadol, slusny kapor a mrena, keby sa zamerias na velku rybu, tak hadam aj 10+ by sa podaril.

                                      NTT_Mirec - Profil | Ne 6.5.2012 22:52:03

                                      neviete niekto kde sa daju nakopat hnojove cervy ? volekedy bolo za Sintavou hnojisko,tam boli,ale uz to zrusili :(

                                        Červené karty: MISO*