Mivardi Cup Dešná 2012

Diskuse k závodů 18. – 22. dubna 2012 se na přehradě Dešná.
http://mivardi-cup.mrk.cz/?zavod=46
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.4.2012 kaprařina - závodní sektor

NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Ne 22.4.2012 11:58:20

Kocháč >> jsem ti říkal že si to máš nechat pro sebe!!!!! :-)

    NKocháč - Profil | Ne 22.4.2012 11:53:34

    Přemas >> CarpHouser - 22.4.2012 11:42:32 >> Kluky neznám, ale firma se mi libí, kdybych nechytal na ty naše móke, tak jedině sticky :o))))

      NKocháč - Profil | Ne 22.4.2012 11:52:10

      Přemas >> CarpHouser - 22.4.2012 11:42:32 >> 25kg hotovek/1měsíc v průměru 8mm.

        NCarpHouser - Profil | Ne 22.4.2012 11:42:32

        Kocháč >> tom mi řekni, co ti Sticky slíbili :o))

          NKocháč - Profil | Ne 22.4.2012 11:39:36

          Mmirec1 >> A to si myslíš, že sem hodí konečné pořadí před vyhlášením? :o)

          Ale, že seš to ty, tak mám zručenou zprávu, že si v noci některé týmy mákly a konečné pořadí je Krmiva Hulín, Merlin, juvoju a sportcarp až čtrnáctý. Až dnes zjistili, že jim to vážili v librách :o)

            NMmirec1 - Profil | Ne 22.4.2012 11:33:25

            Ake je konecne poradie?

              NKocháč - Profil | Ne 22.4.2012 10:51:58

              Sticky baits mákněte, ještě dvě tři 15kg, času je dost :o)

                Npajikpajik - Profil | Ne 22.4.2012 7:10:39

                Rozhovry docela dobrý, jen to triko od Mika by chtělo jít s dobou. buď Mivardi nebo Kometa

                  NKocháč - Profil | Ne 22.4.2012 6:41:29

                  Přemas >> CarpHouser - 22.4.2012 6:34:09 >> Přál jsem jim lepší místo :o)

                    NCarpHouser - Profil | Ne 22.4.2012 6:34:09

                    Kocháč >> Nestraš se Sticky baits :o))

                      NKocháč - Profil | Ne 22.4.2012 6:28:02

                      Takže první sportcarp, druhý dft a třetí sticky baits? :o)

                        NKocháč - Profil | So 21.4.2012 20:04:48

                        Od severo severo západu už to prý zaváží chlévskou mrvou.

                          NRedfish_Brno - Profil | So 21.4.2012 20:01:15

                          Kocháč >> Je to jižní předměstí Telče :-)

                            NPeta Dobeš - Profil | So 21.4.2012 20:00:45

                            Kocháč >> pleteš si to.nejsou to dačiceale kačice :-))))

                              NKocháč - Profil | So 21.4.2012 19:55:18

                              Ly >> Dačice, Dačice. Kde to je? Za Újezdem doleva? :o)

                                NTulo - Profil | So 21.4.2012 19:54:00

                                Kocháč >> no jo 38 není zase tak hrozný věk,ale to přibrání........Jsem se díval na ty videa a ten Maca je fest vyžraný po pysku.))

                                  NLy - Profil | So 21.4.2012 19:52:18

                                  Kocháč: To ne v případě, že nejsi z Dačic. Chaaaaaaaaaaaa!

                                    NKocháč - Profil | So 21.4.2012 19:49:33

                                    Ly >> Sorry, ale 38, to není žádnej věk.

                                      NTulo - Profil | So 21.4.2012 19:36:37

                                      Ly >> to má z toho chlastu........