Mivardi Cup Dešná 2012

Diskuse k závodů 18. – 22. dubna 2012 se na přehradě Dešná.
http://mivardi-cup.mrk.cz/?zavod=46
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.4.2012 kaprařina - závodní sektor

Poušťák - Profil | Ne 22.4.2012 16:47:50

eddy 25 >> zebřehu..o))

    eddy 25 - Profil | Ne 22.4.2012 16:23:36

    Ondřej Macků-Maca se vrací - 22.4.2012 13:46:53 >> sportcarp chytal ze dna nebo že sloupce

      fotojakes - Profil | Ne 22.4.2012 14:39:44

      TAV >> to jsme dva a jsem rád, že to budu sledovat na živo:-) když se tak zamyslím, tak si ani neuvědomuji, že bych ho o lovu na řece slyšel někdy mluvit:-)

        TAV - Profil | Ne 22.4.2012 14:30:31

        fotojakes >> Jsem na něj zvědaj hlavně na řece v Praze :-))

          fotojakes - Profil | Ne 22.4.2012 14:21:09

          Kocháč >> to teda. hold kdo umí, ten umí:-) akorát myslím, že loni, či předloni říkal, že už závodit nebude:-)

            Kocháč - Profil | Ne 22.4.2012 14:08:00

            fotojakes >> Tuna za 4 dny, to je slušný při bodování plus 6kg :o)

              fotojakes - Profil | Ne 22.4.2012 13:56:39

              Ondřej Macků-Maca se vrací - 22.4.2012 13:46:10 >> to jsou šílenci a hlavně ten jeden:-)

                Luděk Černý(Lc1) - Profil | Ne 22.4.2012 13:49:35

                snipe >> taky jsem to nevěděl přesně, ešpi říkal že asi +500kg

                  Ondřej Macků-Maca se vrací - Profil | Ne 22.4.2012 13:46:53

                  frčím domů, zbytek fotek dodám snad zítra

                    snipe - Profil | Ne 22.4.2012 13:46:14

                    Luděk Černý(Lc1) >> Podle výsledků mají 28 kilo přes?!

                      Luděk Černý(Lc1) - Profil | Ne 22.4.2012 13:44:45

                      fotojakes >> moc do tuny nechybělo

                        fotojakes - Profil | Ne 22.4.2012 13:43:48

                        Kocháč >> nedělej zagorku, zajímá mě kolik sportcarp ještě nachytal:-)

                          Redfish_Brno - Profil | Ne 22.4.2012 13:19:26

                          Byl zase řízek?

                            Kocháč - Profil | Ne 22.4.2012 13:02:10

                            Tak co? Už jste vdechli ten oběd zdarma?

                              snipe - Profil | Ne 22.4.2012 12:20:22

                              Kocháč >> I Ty brepto!!! ;-) To je zcela zásadní restrikce! Konečně jsi se vyhranil!

                                Kocháč - Profil | Ne 22.4.2012 12:12:33

                                Přemas >> CarpHouser - 22.4.2012 12:01:19 >> Už to tak zásadně neprožíván, o krmení kaprařina až tak zásadně není. Jsou firmy, který bych pod háček nikdy nedal a firmy, ke kterým mám kladný vztah :o) Sticky patří mezi ty co Solar, Mainline, Mikbaits,...atd.

                                  CarpHouser - Profil | Ne 22.4.2012 12:01:19

                                  Kocháč >> Já jsem si říkal, že to je nějaký divný. Vlastní matroš, tak proč Sticky. Tak je to myslím UK, a tam si s tím umějí pohrát. Jen já nerad růžovou :o))

                                    Karásek22 - Profil | Ne 22.4.2012 12:01:10

                                    Kocháč >> že sa nehambíš takto pred vyhlásením :-DDD

                                      Kocháč - Profil | Ne 22.4.2012 11:59:48

                                      Ondřej Macků-Maca se vrací - 22.4.2012 11:58:20 >> sorry, znáš mě, jsem hrozná drbna a huba děravá :o)