Mivardi Cup Dešná 2012

Diskuse k závodů 18. – 22. dubna 2012 se na přehradě Dešná.
http://mivardi-cup.mrk.cz/?zavod=46
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.4.2012 kaprařina - závodní sektor

NLy - Profil | So 21.4.2012 19:35:00

Tulo >> Dědek a ještě slepy jak cyp :-D

    NTulo - Profil | So 21.4.2012 19:30:19

    Ondřej Macků-Maca se vrací - 21.4.2012 7:53:01 >> Ty chuju neumíš poznávat pivo.Karel pije Radegast a ne dětský braník......

      NRosta - Profil | So 21.4.2012 12:22:44

        NRosta - Profil | So 21.4.2012 12:21:32

          NRosta - Profil | So 21.4.2012 10:51:01

            NRosta - Profil | So 21.4.2012 10:49:11

              NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | So 21.4.2012 7:53:01

              Mišak >> tak tys to rozsekl :-)))

                Nsnipe - Profil | So 21.4.2012 7:13:39

                Mišak >> Vidíš a já si myslím, že to má velmi solidní úroveň ve všech směrech, a proto si dle mého raději sedni na "žydly"... ;-)

                  NMišak - Profil | So 21.4.2012 1:02:21

                  dle mého o jaký hubuk jde jste trochu pozadu s výsledky i s pravydli

                    NRedfish_Brno - Profil | Pá 20.4.2012 20:55:17

                    Ondřej Macků-Maca se vrací - 20.4.2012 20:42:05 >> Ale určitě z něj umí výtečné Halászlé :-)

                      NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Pá 20.4.2012 20:42:05

                      Kocháč >> je to jahoda :-))) maďarovi prostě nevysvětlíš jak má rybu držet

                        NDrinks - Profil | Pá 20.4.2012 20:20:55

                        Kocháč >> :))))))

                          NKocháč - Profil | Pá 20.4.2012 20:01:27

                          Ondřej Macků-Maca se vrací - 20.4.2012 19:21:06 >> Zdá se mi to nebo tam nemá struny ne té kytaře?

                            NKocháč - Profil | Pá 20.4.2012 19:00:10

                            Luděk Černý(Lc1) >> Z Dešný se stala neuvěřitelně přerybněná voda a prdel je, že ta obsádka díky krmení co tam padá netratí. Kdyby měl podle mě Ešpi spočítat kolik pochytali ryb nad 3kg tak musí být u dvoujnásobku co má nachytaných těch teď bodovaných :o))
                            5dní chytat v tomhle tempu je o život, to bych nedal.

                              NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 20.4.2012 18:53:44

                              Kocháč >> jj))

                                NKocháč - Profil | Pá 20.4.2012 18:53:24

                                Luděk Černý(Lc1) >> Je to blázen :o))))))

                                  NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 20.4.2012 18:51:50

                                  Kocháč >> to je teda mazec, Ešpi teď hlásil + 80dalších kg.

                                    NKocháč - Profil | Pá 20.4.2012 18:50:02

                                    Ondřej Macků-Maca se vrací - 20.4.2012 18:49:24 >> koukám, že už to tam sypete