Mivardi Cup Dešná 2012

Diskuse k závodů 18. – 22. dubna 2012 se na přehradě Dešná.
http://mivardi-cup.mrk.cz/?zavod=46
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.4.2012 kaprařina - závodní sektor

NLy - Profil | St 18.4.2012 11:33:43

Ondřej Macků-Maca se vrací - 18.4.2012 9:30:14 >> Macku jde to?

    Neddy 25 - Profil | St 18.4.2012 10:59:02

    Ondřej Macků-Maca se vrací - 18.4.2012 9:41:21 >> dej nam sem prosím planek sektoru

      Njudas.d - Profil | St 18.4.2012 9:48:09

      Dring >> nebuď měkouš a per to sem:-))))

        NDring - Profil | St 18.4.2012 9:45:38

        Ondřej Macků-Maca se vrací - 18.4.2012 9:41:21 >> už mlčím, už mlčím :-DDD

          NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 18.4.2012 9:41:21

          Dring >> to nemůžeš, jinak nevím kdo by za tebe šel do práce za 3 týdny voe. Mám tě v hrsti :-)

            NDring - Profil | St 18.4.2012 9:36:05

            Ondřej Macků-Maca se vrací - 18.4.2012 9:30:43 >> ještě mám iný fotky, ale to už ti nemůžu udělat ;-)

              NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 18.4.2012 9:30:43

              Dring >> normální hajzl seš!

                NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 18.4.2012 9:30:14

                tak jsme konečně rozchodili net a přenos snad bude ...:-)

                  NKocháč - Profil | Út 17.4.2012 21:04:30

                  Dring >> Úplně vidím jak do něj proudí ta pozitivní energie.

                    NDring - Profil | Út 17.4.2012 20:58:34

                    Kocháč >> ja ho znám z našich závodů většinou takhle, rozdal úkoly a pak rozjímal :-))

                      Nrices - Profil | Út 17.4.2012 19:54:50

                      Fishky >> prečo tam sa dá dobre vychrápať :-)

                        NTomajo - Profil | Út 17.4.2012 19:19:20

                        Kocháč >> to by měl taky nafasovat Mivardi úbor ne? :-)

                          NKocháč - Profil | Út 17.4.2012 19:06:21

                          Dring >> Kua máca by si měl uvědomit, že tam maká pro Mivardi a ne pro Mikbaits, tak to musí lítat :o)

                            NRedfish_Brno - Profil | Út 17.4.2012 18:21:35

                            Dring >> Divíš se? Mládí vpřed :-)

                              NDring - Profil | Út 17.4.2012 18:00:13

                              Red carp >> Redfish_Brno - 17.4.2012 17:39:01 >> to by měli, dokáže vychlastat víc škopků než já :-)

                                NRedfish_Brno - Profil | Út 17.4.2012 17:39:01

                                Dring >> Zavolej tam, ať mu zkrátí řetěz :-)

                                  NDring - Profil | Út 17.4.2012 17:00:40

                                  Máca sedí u bečky to je jasný, proto se tady nic neděje :-)

                                    NKocháč - Profil | Út 17.4.2012 16:54:55

                                    Brnkong fandí Sticky baits :o)

                                      NFishky - Profil | Út 17.4.2012 16:24:13

                                      ...hlavně né hráz, hlavně né hráz :-)

                                        NRedfish_Brno - Profil | Út 17.4.2012 16:13:35

                                        Haloooo, tak už se vaří guláš a točí pivo?