Mivardi Cup Dešná 2012

Diskuse k závodů 18. – 22. dubna 2012 se na přehradě Dešná.
http://mivardi-cup.mrk.cz/?zavod=46
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.4.2012 kaprařina - závodní sektor

NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Pá 20.4.2012 18:49:24

ct. beskydy >> mám se jak na zámku :-) Rosťa už je tu

    Nct. beskydy - Profil | Pá 20.4.2012 17:55:37

    Ondrašku tak jak se maš a co Rosťa už dorazil?

      NKocháč - Profil | Pá 20.4.2012 17:39:07

      Ondřej Macků-Maca se vrací - 20.4.2012 17:35:54 >> koukal jsem na koule z metoďáku, že se toho kluci nebojí :o)

        NKocháč - Profil | Pá 20.4.2012 17:37:59

        slavina >> ten taky :o)

          NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Pá 20.4.2012 17:35:54

          Kocháč >> nevím, přes den mu to moc nebralo. Docela dost chytají Jemničáci na 19ce. Jinak nic moc

            Nslavina - Profil | Pá 20.4.2012 17:33:11

            Kocháč >> co delkim:-)

              NKocháč - Profil | Pá 20.4.2012 17:29:40

              ct. beskydy >> Ještě možná stihnu poslední kolo ligy a za měsíc už to tady bude vřeštět :o)))

                Nct. beskydy - Profil | Pá 20.4.2012 17:23:29

                čus Kochači tak kdy zapijem potomka?

                  NKocháč - Profil | Pá 20.4.2012 17:20:41

                  Ondřej Macků-Maca se vrací - 20.4.2012 15:27:07 >> Tak co Míra? Už má 400kg?

                    Nct. beskydy - Profil | Pá 20.4.2012 17:01:03

                    Kluci tak už konečně řekněte ktera barva je ta spravna a ať už Fiala chytne rybu jednou čertici podruhe nějaci plavačkaři z Mohelnice kteři neuměji ani naplnit startovni pole tak herdek nenechte toho kluka ve štychu.

                      NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Pá 20.4.2012 15:27:07

                      Red carp >> Redfish_Brno - 20.4.2012 14:35:55 >> už sprchlo

                        NRedfish_Brno - Profil | Pá 20.4.2012 14:07:53

                        pajikpajik >> Na příštích závodech ti udělám uzel úplně na všem :-)

                          NRedfish_Brno - Profil | Pá 20.4.2012 14:06:02

                          pajikpajik >> Vole :-)

                            Npajikpajik - Profil | Pá 20.4.2012 13:59:53

                            Ono Vám jich uteklo víc ?

                              NRedfish_Brno - Profil | Pá 20.4.2012 13:22:37

                              pajikpajik >> Vydíš, že je vyfocenej. Ze saku zdrhají před focením :-) Děláš, jako by jsi u toho nikdy taky nebyl :-)

                                Npajikpajik - Profil | Pá 20.4.2012 13:14:38

                                To je ten co Vám utekl ze saku ?

                                  NRedfish_Brno - Profil | Pá 20.4.2012 12:06:08

                                  Petr P >> Pěkně se živěj.

                                    NPetr P - Profil | Pá 20.4.2012 12:02:40

                                    Letos má 16:01 Kg

                                      NPetr P - Profil | Pá 20.4.2012 11:58:49

                                      Toho lysce známe, s Michalem jsme ho chytili na prvním ročníku v roce 2009 na váze 13:65 Kg.