Mivardi Cup Dešná 2012

Diskuse k závodů 18. – 22. dubna 2012 se na přehradě Dešná.
http://mivardi-cup.mrk.cz/?zavod=46
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.4.2012 kaprařina - závodní sektor

Nmishak - Profil | Pá 20.4.2012 11:29:32

Tak jsem se konečně dostal na chvilku k netu. Klukům vyšlo super počasí. Dopoledne jsem si zpestřil zkouknutím videí. Mohu říci slušnej výkon

    Nchytil-nechytil - Profil | Pá 20.4.2012 9:53:34

    Ondřej Macků-Maca se vrací - 20.4.2012 9:28:51 >> Co se děje s CT JUVOJU, vždyť sedí vedle Ešpiho a zprava mají ty jahody, ten rozdíl v úlovkách je neskutečně velký. Podle dopadajícího methoďáku mi nepřipadne, že to Ešpi hází extrémně daleko, nebo je to tak, že nejdál dohodí právě Sportcarp a ostatní se na něj nedostanou.

      NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 20.4.2012 9:33:54

      Ešpi jseš fakt máčo..o)§§

        NRedfish_Brno - Profil | Pá 20.4.2012 9:30:24

        Ondřej Macků-Maca se vrací - 20.4.2012 9:28:35 >> Znám na to lék, ale musíš zrušit to předchozí předsevzetí :-)

          NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Pá 20.4.2012 9:28:35

          Red carp >> Redfish_Brno - 20.4.2012 9:25:25 >> no comment :-)

            NRedfish_Brno - Profil | Pá 20.4.2012 9:25:25

            Ondřej Macků-Maca se vrací - 20.4.2012 9:24:53 >> Je ti po ránu blbě, že? :-))

              NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Pá 20.4.2012 9:24:53

              Red carp >> Redfish_Brno - 20.4.2012 9:23:44 >> Už nepiju! :-( je to Z.L.O.

                NRedfish_Brno - Profil | Pá 20.4.2012 9:23:44

                Ondřej Macků-Maca se vrací - 20.4.2012 8:56:38 >> To pak bude prd adrenalin. Musíte Ešpiho nějak přibrzdit :-) Třeba ho vem na obchůzku s sebou, ať si dá taky panáčka.

                  NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Pá 20.4.2012 8:56:38

                  Prosím o strpení, teď jsme dvě hoďky šlapali kolem vody, máme spousty materiálu a musíme udělat výsledky. Jen naznačím, že Ešpi rozjel velký masakr :-)

                    Npajikpajik - Profil | Pá 20.4.2012 8:53:04

                    Budíček. Pohlo počasí s rybou ?

                      NRosta - Profil | Pá 20.4.2012 0:39:27

                        NFullnek - Profil | Čt 19.4.2012 23:45:35

                        eddy 25 >> Blahopřejůůůůů a my jsme druzí,joooooooooo Kometa Brno

                          Neddy 25 - Profil | Čt 19.4.2012 23:31:03

                          My jsme mistři a co bytu

                            Nkapor76 - Profil | Čt 19.4.2012 23:11:43

                            rices >> Presne si to vystihol ))

                              Nrices - Profil | Čt 19.4.2012 21:00:36

                              pozerám že teami su viac natlačené na plytku vodu no vyzerá to že top je stred vody :-)

                                Neddy 25 - Profil | Čt 19.4.2012 19:57:22

                                Mistři jooooooooooo

                                  NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Čt 19.4.2012 19:56:13

                                  Ešpi super)))