Mivardi Cup Dešná 2012

Diskuse k závodů 18. – 22. dubna 2012 se na přehradě Dešná.
http://mivardi-cup.mrk.cz/?zavod=46
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.4.2012 kaprařina - závodní sektor

NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Čt 19.4.2012 13:23:18

Tomajo >> kryso :-)

    NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Čt 19.4.2012 13:23:08

    Dring >> já v Brně žádný ženy neznám, nikdy jsem žádný neviděl a o žádný se nezajímal. Pouze přítelkyně :-))))))))))

      NTomajo - Profil | Čt 19.4.2012 13:07:37

      Ondřej Macků-Maca se vrací - 19.4.2012 13:01:23 >> říkáš konečně mezi svejma :-)

        NDring - Profil | Čt 19.4.2012 13:05:30

        Ondřej Macků-Maca se vrací - 19.4.2012 13:01:23 >> zsatvily se za mnou tvé dvě kamárádky a přemluvili mě na jedno obědové, prý se na tebe již těší ;-) tady máš foto, abys neřekl ;-))

          NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Čt 19.4.2012 13:01:23

          jak jde o chlast, tak byste se tu všichni najednou strhali s příspěvkama :-)))
          je to peklo, 19 týmů a všude ti nalejou, je to fakt extrémně náročný

            NDring - Profil | Čt 19.4.2012 12:54:05

            Red carp >> Redfish_Brno - 19.4.2012 12:51:16 >> Smolda už taky nic nevydrží, dá si dvě píva a začne blekotat jak je na obchodě vše drahý, přestávám mu rozumět ;-)))

              NRedfish_Brno - Profil | Čt 19.4.2012 12:51:16

              Dring >> Rum zvládne Smolda, ale jestli je to vodka, tak se bez Rajňála neobejdou :-)

                NDring - Profil | Čt 19.4.2012 12:45:59

                pajikpajik >> otevřeli flašku a nemůžou ji dopít, či co ? :-))

                  Npajikpajik - Profil | Čt 19.4.2012 12:36:53

                  CT Krmiva Hulín jsou bez Rainiše ůplně v p.......
                  Nemáte na něj někdo kontakt? Ať honem přijede !

                    NPoušťák - Profil | Čt 19.4.2012 12:00:06

                    Ondřej Macků-Maca se vrací - 19.4.2012 11:10:03 >> tak jim poraď jelítkům..o)ú))))))

                      Npajikpajik - Profil | Čt 19.4.2012 11:23:20

                      Dík, hned se mi lépe pracuje, když vidím, že ryby neberou!

                        Nchytil-nechytil - Profil | Čt 19.4.2012 11:22:43

                        Ondřej Macků-Maca se vrací - 19.4.2012 10:31:18 >> Vždyť tam sedí Mivardi SK-to jim Lojza nebo Drahoš ještě neporadili,:-)))

                          NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Čt 19.4.2012 11:10:03

                          http://mivardi-cup.mrk.cz/?zavod=46&typ=6
                          pravidelná dávka emocí :-)

                            Npajikpajik - Profil | Čt 19.4.2012 11:06:45

                            Chytá se nechytá se? Nikdo nic neví. Serte na hokej ! KOMETA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Čt 19.4.2012 10:31:18

                              chytil-nechytil >> 8-13 je fakt bída no, ale minimálně na 12 se ryba určitě nachytat dá, jen by to chtělo asi malinko jinak. Na volnou vodu se dostanou. Na 16 před hospodou teď ráno chytili první rybu, ale určitě flek nevyužívají, jsou to trochu jahody a chytají tak 30m od břehu

                                NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Čt 19.4.2012 10:29:51

                                bobule >> první video by mohlo být během dneška

                                  NDring - Profil | Čt 19.4.2012 9:44:33

                                  Uvolnilo se jedno místo na závody. Dáváme šanci dalším ;-)
                                  http://rbc2010.mrk.cz/?zavod=42

                                    Nchytil-nechytil - Profil | Čt 19.4.2012 9:42:50

                                    Teda mimo Fishkyho, ten tam něco pochytal, při Double to byly čísla 7-12.

                                      Nbobule - Profil | Čt 19.4.2012 9:14:16

                                      Ondřej Macků-Maca se vrací - 19.4.2012 8:10:06 >> Ahoj,Máco bude nějaké video dík Gulda.

                                        Nchytil-nechytil - Profil | Čt 19.4.2012 8:40:34

                                        Od kadiboudy č.8 až po první molo č.13 (jestli to tak umístěním je)-žádný úlovek. Vypadá to, že týmy č.8-11 budou na tom stejně jako při Double cupu. Jak to, že nechytá 12 je na tý špičce-dostane se na volnou vodu? 16 je molo před hospodou? co tam ty maďaři dělají, asi jim zachutnalo pivo nebo vaří pro všechny výborný maďarský guláš,:-)))))