Mivardi Cup Dešná 2012

Diskuse k závodů 18. – 22. dubna 2012 se na přehradě Dešná.
http://mivardi-cup.mrk.cz/?zavod=46
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.4.2012 kaprařina - závodní sektor

NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 18.4.2012 22:06:29

chytil-nechytil >> za boudou směrem k rákosí. Teď jsme tam byli, další bodované zatím nepřidali

    Nchytil-nechytil - Profil | St 18.4.2012 21:54:31

    Kde chytají Sticky Baits, před kadiboudou směr od rákosí nebo až za?

      NDrinks - Profil | St 18.4.2012 20:08:54

      Dime Sticky !

        NKocháč - Profil | St 18.4.2012 20:08:27

        Ondřej Macků-Maca se vrací - 18.4.2012 16:09:50 >> Tak co? Kdo to vyhraje?

          NFullnek - Profil | St 18.4.2012 19:12:43

          Ondřej Macků-Maca se vrací - 18.4.2012 16:09:50 >> To je na Dešné tak hezky?

            NRomero - Profil | St 18.4.2012 16:34:25

            Pekne Jindra...... jedem Sticky!

              NKocháč - Profil | St 18.4.2012 16:16:09

              Ondřej Macků-Maca se vrací - 18.4.2012 16:09:50 >> Do hajzlu s Kometou i Prníkářema.

                NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 18.4.2012 16:09:50

                Kroťte se s tím hokejem. Je přece jasný že nejlepší tým může být jen jeden a už dávno to je Motor České Budějovice :-)))

                  Neddy 25 - Profil | St 18.4.2012 15:30:54

                  chytil-nechytil >> jo to skakal ja prostě bylo co slavit a zejtra slavíme taky

                    Nchytil-nechytil - Profil | St 18.4.2012 15:13:04

                    eddy 25 >> chlastali, řvali a skákali po autě.....

                      NFullnek - Profil | St 18.4.2012 15:11:58

                      eddy 25 >> Pěkné foto

                        NRedfish_Brno - Profil | St 18.4.2012 14:59:07

                        eddy 25 >> Pozdravuj Romana. Zítra vám to nedáme.

                          Neddy 25 - Profil | St 18.4.2012 14:51:34

                          Red carp >> Redfish_Brno - 18.4.2012 14:49:08 >> to k tomu patří i na závodech

                            Neddy 25 - Profil | St 18.4.2012 14:50:18

                            Mistři

                              NRedfish_Brno - Profil | St 18.4.2012 14:49:08

                              eddy 25 >> To si pamatuju, jak jste u toho na druhý straně hulákali :-)

                                Neddy 25 - Profil | St 18.4.2012 14:48:09

                                Fullnek >> ja když byl na druhém ročníku CDB tak jsme se koukali na televizi a Fandily

                                  NRedfish_Brno - Profil | St 18.4.2012 14:45:49

                                  eddy 25 >> Zítra rozhodně NE. Už nemůžeme, nemá už kdo hrát, ale zítra NE.

                                    Neddy 25 - Profil | St 18.4.2012 14:44:47

                                    Fullnek >> Nebudem nic nechávat náhodě

                                      NFullnek - Profil | St 18.4.2012 14:44:39

                                      eddy 25 >> a dost,ať to tu nezasereme kravinama