Mivardi Cup Dešná 2012

Diskuse k závodů 18. – 22. dubna 2012 se na přehradě Dešná.
http://mivardi-cup.mrk.cz/?zavod=46
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.4.2012 kaprařina - závodní sektor

NKocháč - Profil | Čt 19.4.2012 19:48:23

Tulo >> No sousedi po obou stranách na bedně a šapou na metrák a niklovci jedna ryba. Něco tam asi dělají špatně.

    NTulo - Profil | Čt 19.4.2012 19:43:41

    Kocháč >> no tak ta čtverka není zase uplně nejhorší.

      NKocháč - Profil | Čt 19.4.2012 19:42:04

      Tulo >> tady je plachta

        NKocháč - Profil | Čt 19.4.2012 19:32:04

        Tulo >> mezi trojkou a pětkou

          NTulo - Profil | Čt 19.4.2012 19:28:32

          Kocháč >> kde je to místo č.4??

            NKocháč - Profil | Čt 19.4.2012 19:27:44

            Tulo >> No mě by spíš zajímalo co tam páchají niklovci, jestli už je teda listina komplet.

              NTulo - Profil | Čt 19.4.2012 19:24:32

              Ondřej Macků-Maca se vrací - 19.4.2012 19:23:51 >> Ešpi má štěstí že nemám čas.))))

                NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Čt 19.4.2012 19:23:51

                Kocháč >> yeah :-)

                  NKocháč - Profil | Čt 19.4.2012 19:17:43

                  Ondřej Macků-Maca se vrací - 19.4.2012 19:10:57 >> koukám, že ešpi už to válcuje :o)

                    NKocháč - Profil | Čt 19.4.2012 19:15:24

                    Ondřej Macků-Maca se vrací - 19.4.2012 19:10:57 >> Kdyby jsi měl pevnou vůli a u každého týmu si slušně a s díky odepřel další dávku alkoholu, už by to bylo.

                      NKocháč - Profil | Čt 19.4.2012 19:09:11

                      Ondřej Macků-Maca se vrací - 19.4.2012 13:23:18 >> Tak co? Už jste to sečetli?

                        Njudas.d - Profil | Čt 19.4.2012 17:35:21

                        Ondřej Macků-Maca se vrací - 19.4.2012 13:23:18 >> vyřiď maxwelusovi ať sem prdne nějaký video:-)))

                          NLy - Profil | Čt 19.4.2012 17:33:23

                          eddy 25 >> Ešpi to rubne! :-D

                            Neddy 25 - Profil | Čt 19.4.2012 17:14:18

                            Tak jdeme na to PARDUBICEEE PARDUBICEE

                              NKocháč - Profil | Čt 19.4.2012 16:14:33

                              Ondřej Macků-Maca se vrací - 19.4.2012 13:23:18 >> Tak co ten Ešpi? Prokouše se přes ty krtky na bednu?

                                Nchytil-nechytil - Profil | Čt 19.4.2012 14:47:22

                                Fishky >> Jo jo když budeš dedět na supr fleku, tak není krmení až tak moc důležitý, ale když budeš sedět na průměrným nebo špatným místě, tak se projeví nějaké rozdíly.

                                  NFishky - Profil | Čt 19.4.2012 14:24:01

                                  chytil-nechytil >> náhodou u nich jde krásně vidět, že nejde v jejich případě o krmení, ale o místo. Do konce je ještě stále dost času, tak se třeba prosadí, na Double cupu taky ze startu po prvním dnu vedl někdo jiný, než to nakonec vyhrál.

                                    Nchytil-nechytil - Profil | Čt 19.4.2012 14:03:28

                                    pajikpajik >> Tam nehraje roli ten třetí, ale sedí o jeden flek špatně , pak by třeba ten třetí scházel, kdyby seděli o kousek vedle:-)

                                      Nbobule - Profil | Čt 19.4.2012 13:24:48

                                      Ondřej Macků-Maca se vrací - 19.4.2012 13:01:23 >> A počkej jaký to bude na170 :-)))