Mivardi Cup Dešná 2012

Diskuse k závodů 18. – 22. dubna 2012 se na přehradě Dešná.
http://mivardi-cup.mrk.cz/?zavod=46
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.4.2012 kaprařina - závodní sektor

NFullnek - Profil | St 18.4.2012 14:43:13

eddy 25 >> a proč je neslavíte u vás??to si pro ty mistry musíte jezdit k nám do Brna!!

    NFullnek - Profil | St 18.4.2012 14:41:13

    eddy 25 >> Však jsme taky hráli o několik zápasu víc a my narozdíl od vás,už máme splněno a toto je už něco navíc,ale to od vás asi nikdo nepochopí

      Neddy 25 - Profil | St 18.4.2012 14:40:07

      Red carp >> Redfish_Brno - 18.4.2012 14:38:36 >> Zejtra slavíme mistra PARDUBICEEEEEEEEEEEEEEe

        Neddy 25 - Profil | St 18.4.2012 14:39:16

        Red carp >> Redfish_Brno - 18.4.2012 14:36:46 >> Ani se nenadechnete dostanete výpraskáno co se do vás vejde už nemužete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          NRedfish_Brno - Profil | St 18.4.2012 14:38:36

          Fullnek >> Správně, překřičíme je kdykoliv.

            NFullnek - Profil | St 18.4.2012 14:37:18

            Kometa Brnooooooo

              NRedfish_Brno - Profil | St 18.4.2012 14:36:46

              eddy 25 >> Neser, zítra vás rozsekáme :-))

                Neddy 25 - Profil | St 18.4.2012 14:33:40

                Red carp >> Redfish_Brno - 18.4.2012 14:24:38 >> Pardubicéééééééééééééééé olééééééééééé

                  NRedfish_Brno - Profil | St 18.4.2012 14:24:38

                  Petr P >> Kdepak, Šroubek si ještě líže rány z Maďarska :-) Až u nás na závodech bude.

                    NPetr P - Profil | St 18.4.2012 14:22:27

                    Red carp >> Redfish_Brno - 18.4.2012 14:20:12 >> Zdar, chytá šroubek nebo ne?

                      NRedfish_Brno - Profil | St 18.4.2012 14:20:12

                      Ondro, prosím tě nesbírej zatím ty panáky, ale materiál, ať se ještě něco dozvíme :-)

                        Nchytil-nechytil - Profil | St 18.4.2012 13:41:06

                        Fishky >> Jo jasně, měl jsem napsat byl tvůj flek, ale šlo mi o místo jako takové.

                          NFishky - Profil | St 18.4.2012 13:37:28

                          chytil-nechytil >> kdepak, tentokrát beru saharu, hráz ani za zlatý prase, tam už to mám doufám vyžrané :-)

                            Nchytil-nechytil - Profil | St 18.4.2012 13:31:48

                            Fishky >> Takže 9. je tvůj flek a můžeš, až k hrázi............

                              Neddy 25 - Profil | St 18.4.2012 13:28:04

                              Fishky >> přesně tak ta 9 na Doublo carpu byla hrozná

                                NFishky - Profil | St 18.4.2012 13:09:16

                                chytil-nechytil >> tak by to mělo být, ještě obsadit i saharu, ať je závod vyrovnanější pro všechny a zachytá si každý a bylo by to uplně "eňo ňuňo" :-)

                                  NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 18.4.2012 12:27:15

                                  chytil-nechytil >> ano, mají hodně místa a můžou házet i k hrázi

                                    Nchytil-nechytil - Profil | St 18.4.2012 12:22:32

                                    To je 9. a 10.opravdu tak daleko od hráze - dle mapky.

                                      NJettys - Profil | St 18.4.2012 12:05:22

                                      Ondřej Macků-Maca se vrací - 18.4.2012 11:35:08 >> chytáte na louce?

                                        NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 18.4.2012 11:35:08

                                        eddy 25 >>