Mivardi Cup Dešná 2012

Diskuse k závodů 18. – 22. dubna 2012 se na přehradě Dešná.
http://mivardi-cup.mrk.cz/?zavod=46
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.4.2012 kaprařina - závodní sektor

liborcarp - Profil | Po 23.4.2012 20:33:09

Maxwell >> super,je to paráda,no je to pecka když ti do toho nikdo nekecá á nebo je to bomba když ti do toho nekecá vy chcánek a zloděj.

    mira17 - Profil | Po 23.4.2012 11:58:57

    Maxwell >> Moc pěkný, povedlo se ti to moc. Tak to máte všichni za jedna včetně pořadatelů a mančavtu co má takouvouto vodu s tak pěknýma šupíkama :-) Kluci jen udržte laťku takto vysoko. Gratuluji všem !!!

      fotojakes - Profil | Po 23.4.2012 11:54:49

      Maxwell >> já si říkal, že to nebude nedělní dopoledne:-)

        Maxwell - Profil | Po 23.4.2012 11:54:25

        Ondřej Macků-Maca se vrací - 23.4.2012 11:20:46 >> a to je co se mně na mně nejvíc líbí :-)

          Maxwell - Profil | Po 23.4.2012 11:53:58

          fotojakes >> myslím pátek...mněl jsi je vidět na vyhlášení...respektive uvidíš, až to nahraju .-)

            Ondřej Macků-Maca se vrací - Profil | Po 23.4.2012 11:44:59

            Red carp >> Redfish_Brno - 23.4.2012 11:29:38 >> však tam výsledky máš, nacvakat to tam do toho systému nevím kdy stihnu

              Redfish_Brno - Profil | Po 23.4.2012 11:29:38

              Ondřej Macků-Maca se vrací - 23.4.2012 11:20:46 >> Koukej tam docvakat úlovky, nebo budeš vyhlášen za nejslabší článek Ty :-) Ještě z toho odfiltruj kapry nad 8kg, ať víme na co se připravit.

                Ondřej Macků-Maca se vrací - Profil | Po 23.4.2012 11:20:46

                Maxwell >> skromnej, ale nejlepší :-)

                  fotojakes - Profil | Po 23.4.2012 11:16:30

                  Maxwell >> opakování je matka moudrosti:-)

                  To bylo z jakého dne to video, nepřišla mi na nich patrná únava.-)

                    Maxwell - Profil | Po 23.4.2012 11:12:37

                    fotojakes >> nazdár.. chválit nemusíš, že jsem nejlepší stejně vím :-))))

                      fotojakes - Profil | Po 23.4.2012 11:04:36

                      Maxwell >> já to zkouknul hned, tak ti to ještě musím pochválit, když na to nikdo ani nereaguje:-)

                        Maxwell - Profil | Po 23.4.2012 8:58:16

                        zdokumentoval jsem cvrkot u vítězného týmu....

                          Rosta - Profil | Ne 22.4.2012 22:03:51

                          Pánové celkem se chytlo přes 500 ks kaprů v průměrné váze nad 8 kg. Celkově to dělalo 42q ryb z toho kluci na prvním místě udělali 10q. Toto je úcty hodný výkon. Gratulace a můj obdiv.

                            fotojakes - Profil | Ne 22.4.2012 18:52:37

                            Tulo >> :-)

                              Tulo - Profil | Ne 22.4.2012 18:40:33

                              fotojakes >> jo asi jo.Sem tam mu to jde i v hospodě.))

                                fotojakes - Profil | Ne 22.4.2012 18:39:45

                                Tulo >> jemu to jde asi všude:-)

                                  Baťour - Profil | Ne 22.4.2012 18:21:17

                                  Poušťák >> :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                    Tulo - Profil | Ne 22.4.2012 18:01:14

                                    fotojakes >> ten už toho namluvil:))Jinak na řece jsem s ním chytal a šlo mu to......