Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 20:34:30

Butchi >> jak moc staré?:-)

    cupi - Profil | Čt 12.4.2012 20:34:20

    F16 >> zlatá řeč Zdenku a jinak přehazovat a přehazovat a přestane je to bavit, vyzk.na Sl.H.mám nakrmeno na 100m a krmítkáři začnou nahazovat, neřeším je.

      Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 20:34:04

      NICKLOTERS >> ještě nestalo a na rybách se neperu-konflikty já nerad.
      Rvačku jsem zažil jen na závodech, ale večer ve stánku a nešlo o ryby.

        Butchi - Profil | Čt 12.4.2012 20:33:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Jedině to udělat tak, aby jeho pramice byla děravá jako ústa staré ženy.

          Jarda Š. - Profil | Čt 12.4.2012 20:30:08

          mipa >> Ano, je jich nevelká menšina, ale kde se takový trotl objeví, dokáže lov znechutit hned celé řadě rybářů.

            Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 20:29:53

            Lukas J >> nikdo se neptal na sedání na břeh, ani na vlastnění vody.
            Takže je-li tu něco zbytečné, je to tvůj příspěvek.

              Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 20:28:53

              machacek.pepa >> myslím, že nemůžeš.

                PYTLAKS - Profil | Čt 12.4.2012 20:28:51

                bych nevěřil,že se něco takového může stát,ač klidné povahy-cholerické,jak říká moje žena,bych se mu to snažil vysvětlit nenásilnou cestou,že se takové věci nedělají,ale na druhou stranu jezdím na takové revíry kde se to ještě nestalo a zatím jsem se potkal asi ze samýma slušnýma rybářema,pokud by si nedal říct,tak by došlo i na křik a sprostá slova

                  mirmen - Profil | Čt 12.4.2012 20:28:33

                  Azbest - >> chce to pár kostek mýdla s jelenem do zakrmeného místa, ať si teda "cizího užije"

                    Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 20:28:32

                    GTdpcfix >> s tím bys u soudu rozhodně neuspěl:-)

                      machacek.pepa - Profil | Čt 12.4.2012 20:28:22

                      mirmen >> vtipkoval jsem, napsal jsi to moc hezky, fakt dík

                        mirmen - Profil | Čt 12.4.2012 20:27:15

                        machacek.pepa >> ok, příště :-)

                          mipa - Profil | Čt 12.4.2012 20:27:14

                          SOPTIK 52 >> ono to většinou ale dělají TROTLOVÉ, kteří etiku neznají...slušnost jim nic neříká...a kolegialita je něco, co je uráží .... a jsou doufám o proti normálním rybářům v menšině !!! ... :D-)

                            machacek.pepa - Profil | Čt 12.4.2012 20:26:34

                            mirmen >> stačilo mi napsat, že ji tam opravdu použít nemohu:-) zákonu rozumím a respektuji dík

                              piskothonza - Profil | Čt 12.4.2012 20:26:06

                              SOPTIK 52 >> velmi správný názor

                                NICKLOTERS - Profil | Čt 12.4.2012 20:25:48

                                Azbest - >> To co píšeš v tvé diskusní otázce se ve vší slušnosti snad ani nemůže stát.....Ale dnes se setkáš z různejma trot...nejen u vody...Podle rybářského řádu se ale dotyčný rybář ničeho nedopustil....Pokud ani rozumná domluva nezabere...jsou tři možnosti.Bud to zkousneš vytahneš svoji bojku a nejdeš nové místo ale to až potom co se dotyčný nabaží tvého poctivě zakrmeného místa.....Ale to si myslým že by udělal jen hodně pokornej rybář...Druhá možnost je vyjet za ním na pramici nebo člunu a párkrát ho omylem přehodiit a tím mu dáš najevo kdo je na tomhle místě doma......A konečná třetí možnost je že ho sestřelíš ale ne na vodní hladině..někde bokem v klidu mezi chlapama....Já si ale myslím že takovej hnup se snad ani nenajde...i když já jsem viděl rybáře a jejich chování při zarezervováním fleků že se dobili jak na vesnický zábavě o své holky....Pokud se ti tohle ale už stalo tak ven s tím jak jsi to ty sám vyřešil proto že by mě to samotného docela zajímalo...

                                  mirmen - Profil | Čt 12.4.2012 20:25:10

                                  machacek.pepa >> ano, provozovatel revíru může na základě znalosti podmínek revíru či názorů členské základny pro konkretní revír vyhlásit omezení výkonu rybářského práva ( doba lovu, hájení některých druhů ryb, rybí pásmo, povolení či nepovolení vnazení atd.atd.).
                                  Pokud rybář podmínky platné pro revír nedodržuje, může si sám za vše, co z toho může vyplynout.

                                    Lukas J - Profil | Čt 12.4.2012 20:25:03

                                    Celá tahle diskuse je zcela zbytečná. Stačí, aby RŘ obsahoval jednoduché ustanovení:
                                    Kapraři-nekrmit, pro ty ostatní - nedráždit. A je to!
                                    Tím, že do vody někdo nasype krmení se jejím vlastníkem nestane. Lidi jsou jací jsou. Pokud nehceš, aby ti někdo seděl na nakrmeném fleku, musíš nakrmit i ten břeh, nejlépe hnědým a smradlavým :-). Pak ti tam nikdo sedat nebude.

                                      nofish - Profil | Čt 12.4.2012 20:24:44

                                      GTdpcfix >> Já ne no, škoda krmení a stejně bych se netrefil, se znám :-D (btw, pužívám lehké krmítka a ty moc neublíží, a olov mám furt málo)
                                      Blbci jsou všude, v tomhle státě teda v extrémní koncentraci. Ale na*aný jsem vždycky jenom chvilku.....

                                        SOPTIK 52 - Profil | Čt 12.4.2012 20:20:20

                                        Azbest - >> Tak tady potom ,jak popisuješ,tak může následovat zase jen nějaký akt pomsty.Nu a v tomto případě hned na místě.Na tyto vyčuránkové totiž už nic neplatí.Ty máš tedy také zkažený den,ale je to furt lepší,jak stáhnout ocas a opravdu udělat ze sebe to co oni chtějí.Normálního troubu,co si nechá vše líbit.Jen si tak říkám kolikrát:lidi,pro Boha,kam se poděla ta rybářska etika a slušnost.O kolegialitě se raději ani nezmiňuji.

                                          Červené karty: PLZEN