- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NAzbest - Profil | So 5.5.2012 22:59:36
Respondenti mají nárok na vlastní názor a fantazii.
Nmartin1893 - Profil | So 5.5.2012 20:01:27
Nmartin1893 - Profil | So 5.5.2012 19:32:58
NAzbest - Profil | So 5.5.2012 13:22:10
Nejde o místo na břehu.
Nmatej987 - Profil | So 5.5.2012 13:09:57
N1568 - Profil | Po 30.4.2012 17:58:16
NAzbest - Profil | Po 30.4.2012 17:44:15
Teď to má v drápech mechanik a hlásí ještě nějakej průser v diferáku...taky jsem se právě dozvěděl, že se tím nesmí na sněhu hrabat...a já se v zimě na lyžích zahrabal-a pak vyhrabal, tak je dobrý, že nemám vlasy, protože se mi neježej hrůzou.
Jelikož mě v Německu garančka stála třicítku, tak na další bodám a ono se to někde asi projevuje...
N1568 - Profil | Po 30.4.2012 17:36:45
NAzbest - Profil | Po 30.4.2012 17:26:27
Jedná se o Q7.
NParanoidní Schizofre - Profil | Po 30.4.2012 17:26:27
ps: co to máš za strko, nějaká "masírka" ??? podle těch cen bych to šacoval nejmíň na čtyři kruhy....
N1568 - Profil | Po 30.4.2012 15:36:26
NAzbest - Profil | Po 30.4.2012 15:26:00
Tolik rezult mýho mechanika a ten se málokdy sekne v odhadu ceny.
N1568 - Profil | Po 30.4.2012 13:19:54
NAzbest - Profil | Ne 29.4.2012 22:56:14
Takže jsem ani nenahodil a krmná kampaň je přerušená.
NLosPafkos - Profil | Ne 29.4.2012 19:21:58
NAzbest - Profil | Čt 26.4.2012 17:03:33
NLosPafkos - Profil | Čt 26.4.2012 16:13:59
NAzbest - Profil | Čt 26.4.2012 16:10:02
NLosPafkos - Profil | Čt 26.4.2012 16:06:52
NAzbest - Profil | Čt 26.4.2012 16:00:19
Zkusím, ale pokud bude mít kecy, tak pude do udírny.-)
NLosPafkos - Profil | Čt 26.4.2012 15:52:10
NAzbest - Profil | Čt 26.4.2012 15:48:56
NLosPafkos - Profil | Čt 26.4.2012 15:39:17
NAzbest - Profil | Čt 26.4.2012 15:13:26
NAzbest - Profil | Čt 19.4.2012 19:40:09
Nic neočekávanýho jsem nečetl.-)
NLosPafkos - Profil | Čt 19.4.2012 17:21:43
NLosPafkos - Profil | Čt 19.4.2012 15:17:48
NZiltoid - Profil | Čt 19.4.2012 15:06:38
NAzbest - Profil | Čt 19.4.2012 12:32:19
NKozič origin - Profil | Čt 19.4.2012 10:45:18
NAzbest - Profil | Čt 19.4.2012 10:40:44
Nsadraj - Profil | St 18.4.2012 23:19:10
Ale nahrozí to o čem je otázka že se ti nekdo postavi s lodi na ten tvuj flek protože ho zkratka nanajde
NAzbest - Profil | St 18.4.2012 17:29:39
Nsadraj - Profil | St 18.4.2012 13:45:55
1 na dva stromy /jsou li k dispozici uchytíš dve ukazovatka na konstkukci kterou se daji jemne seřizovat ve minimalně dvou osách a tka aby byly aspon nekolikmteru od see . na lod si umístíš nejakou desku nejlepe bilou rozmeru cca 30x60 cm nebo vetší a protom jeden dojede na miosto klde zakrmí a druhý na deskuna lodi namiři oba paprsky ukazovátek
apři druhame krmeni stačí když se na břehu zapnoukukazovátka a lodí pojedeš podle peprskuuu jednoho z bci tak daleko ažse ti na desvce v danem miste ukaže i ten druhý a jdi přesne na stejnem mistě ,
Když na břehunedsjou stromy ajde zapcchovat nedo do zeme tak stačí dva kolíky s navařeným lplochačem aby se v zebi menohly otočit , zatlouci nekolik mettru id sebe a na be opšt dát ukazovátka v draku který jse jemne šrouby nastavovat a jfunfuje to stejně ,
Popřípadě se dne už za celkem spušný prachy dá sehnat treba laserová vodováha který vysilá paprsek jako plochu kříže stejě se ale musi použít dvě a potom se tu stýkají dvě plochy a lépe se to na te desce hledá nežli jen jeden paprsek jako světelný bod , a otázka je do jaké vzdalenosti to bude viditelne ve dne v ncosi to funguje i na vic jak 500 matru a dokonce to slušně prochaází i oparem a mlhou nad vodou tekže lesery bychnezavrhoval jen to dá trochu vic práce ale vyjde to levnejineřli GPD a přesnost je pdole mne stejná +- 10-20 cm podle toho jak se to nastavi a podaři pokždá umistit na desku na lodi odraz toho paprsku popř plochy paprsku
NMiraryb - Profil | St 18.4.2012 11:42:11
NAzbest - Profil | St 18.4.2012 9:47:37
Pak asi jedině při lovu odpojit, ale pak musí být závaží v půlce, aby se konec vlasce dal odvézt na břeh.
Jinej nápad?
NAzbest - Profil | Út 17.4.2012 12:15:48
To je podle mne nesmysl.
zkoušeli jsme ti s kámošem vymyslet na závody jako tajnou zbraň, která ještě není zakázaná, takže nám ji hned od příštího roku zakážou.
Na teleskopickej stožárek dobře ukotvenej přidělat laserový ukazovátko, ale je to kravina, taže jsme to ani nezkusili.
Laser pochopitelně buď pohltí voda a nebo se od ní odrazí na druhou stranu, ale určitě ne zpátky:-)
NMiraryb - Profil | Út 17.4.2012 11:51:56
NAzbest - Profil | Út 17.4.2012 10:06:16
Jen nevím jestli provázek o délce 60-70m, na který se za pár hodin nachytá řasa a další bordel nebude tolik táhnout vlastní vahou a tahem proudu, který na přehradě je, tak silně, že bude bójku potápět.
Možná bude lepší vlasec, ale ani tady si nejsem úplně jist.
NAzbest - Profil | Po 16.4.2012 14:30:06
NIvo - Profil | Po 16.4.2012 13:58:24
NParanoidní Schizofre - Profil | Po 16.4.2012 12:37:43
NAzbest - Profil | Po 16.4.2012 9:12:03
Není to sice můj případ, ale podle toho, jak je kdo dlouho připojen a komunikuje, nepoznáš vůbec nic.
Ostatně-ty nepoznáš vůbec nic tak nějak generálně.
Protože navíc hloupě pindáš mimo téma, tvůj volný pohyb zde skončil-šup zpátky do výběhu.
NAzbest - Profil | Po 16.4.2012 9:09:33
Psychotesty jsem absolvoval jindy s naprosto uspokojivým výsledkem stejně, jako IQ testy.
Výsledek tvého IQ testu by mne velice zajímal, ale obávám se, že by šlo o záporné hodnoty.
Ty bys do ústavu patrně měl jít sám od sebe, ale nebudu ti do toho mluvit.
Tato diskuse ale není určena pro konfliktní pacienty, takže jak jsem řekl-najdi se podobně jednoduchý organismus, jako jsi sám a můžete se na sebe třeba tlemit, nebo si dělat bábovičky-mne na to neužije.
A nebo udělej pro sebe něco užitečného-nauč se česky.
NPLZEN - Profil | Po 16.4.2012 5:38:03
NPLZEN - Profil | Po 16.4.2012 5:14:19
NAzbest - Profil | Ne 15.4.2012 23:10:06
Jestli bude potřeba, ještě to zopakuju.
NAzbest - Profil | Ne 15.4.2012 23:07:52
Hádej z koho-ty můžeš 3x.
Důkaz zde: - časová posloupnost je odspodu.
Azbest - ® [Poslat soukromou zprávu.] Pá 13.4.2012 18:49:09
PLZEN >> ...aha...ono to je poměrně jasný, ale máš kliku, že jsu náhodou kolem, takže:
Maník se brzo ráno sbalí, že pojede na ryby, dá manželce pusu a tiše jí (polospící) tu skutečnost oznámí.
Jenže venku mrzne až praští a než oškrábe auto, tak ho nadšení přejde.
Vrátí se domů, vklouzne k manželce pod peřinu s tím, že se radši bude věnovat jiným radovánkám.
Zajede jí rukou pod košilku a říká."Je tam kosa, jak v ruským filmu!".
Ona zabručí:"No...a ten můj blázen jel na ryby".
PLZEN - ® [Poslat soukromou zprávu.] Pá 13.4.2012 18:05:28
Azbest >> No vidis ,to ja nevedel.
Azbest - ® [Poslat soukromou zprávu.] Pá 13.4.2012 10:44:00
PLZEN >> to nemusíš bejt, ale to, cos napsal, je absolutní nesmysl a blábol bez pointy.
PLZEN - ® [Poslat soukromou zprávu.] Pá 13.4.2012 5:14:27
Azbest >> To vis,jeste nejsem spisovatel jako Ty.
Azbest - ® [Poslat soukromou zprávu.] Čt 12.4.2012 15:04:55
PLZEN >> je lepší napsat vtip celej, než čtvrtinu:-))
PLZEN - ® [Poslat soukromou zprávu.] Čt 12.4.2012 14:33:00
Pri soulozi on ji rika, venku je hrozna zima. A ona, ten muj blazen sel na ryby.
Takže milý PLZEN-pokus se na verbální přestřelky najít soupeře své úrovně (nebude to snadné), ale já fakt nemám důvod se na ni násilím snižovat.
Máš to kousek do Dobřan a jistě víš, jaký tam máte pěkný ústav. Tam někoho najdeš:-).
Hezký den.
Nrover - Profil | Ne 15.4.2012 21:00:42
NPLZEN - Profil | Ne 15.4.2012 20:54:30
NAzbest - Profil | Ne 15.4.2012 20:51:29
Nrover - Profil | Ne 15.4.2012 20:21:36
NIvo - Profil | Ne 15.4.2012 20:12:51
Nrover - Profil | Ne 15.4.2012 20:06:36
NIvo - Profil | Ne 15.4.2012 19:46:47
NIvo - Profil | Ne 15.4.2012 19:41:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Na druhou stranu - kdyby to šlo - hned bych se do těch časů před cca patnácti roky vrátil. Zpátky do té zátoky (uklizené a upravené) , zpátky k tomu napětí a vzrušení z naděje a očekávání záběru od kapra , který se svými proporcemi vymyká běžné lidské představivosti ..:-)))
Leč - čas je pán neúprosný ...:-))
Červené karty: PLZEN
Kde to žije - kaprařina
PáNRybářská videa: Dvě červnové vycházky za kapry na Labe 1
PáNKrátkodobá kaprařina x 9994
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8063
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNKyjský rybník, Džbán 50908
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
PoNŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H












