Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

GTdpcfix - Profil | Čt 12.4.2012 20:18:40

nofish >> jako nezlob se na me ale ja by jsem po nih to krmitko sustnul:Da kdyby nahodou z toho byl pruser tak tvrdim ze ho sustnul po me jako prvni:Dna takeho debila by jsem mel tak nervy:D

    LosPafkos - Profil | Čt 12.4.2012 20:17:50

    piskothonza >> nějak bojácnej na Libeň.

      piskothonza - Profil | Čt 12.4.2012 20:16:31

      Azbest - >> ještě poslední příspěvek,ještě než mě vykartuješ,pokud si lodičkář stoupne k tyčovce musí počítat s tím,že stojí na terči,takže je to bud blázen,nebo sebevrah,házel bych naprosto bez nějakých výčitek,že ho trefím,proto tam tu boj mám.ahoj

        machacek.pepa - Profil | Čt 12.4.2012 20:16:03

        ahoj omlouvám se, že se sem tak vkrádám s trochu jiným dotazem, ale taky se to týká označování místa

        Rád bych se Vámi nechal ujistit, že si vykládám správně co je uvedeno v RŘ.

        VI. CHOVÁNÍ PŘI LOVU
        ... používání plovoucích a jiných předmětů označujících místa lovu se zakazuje, a to mimo tyčových bójek, které....

        to chápu, tyčovka se může pro letošek používat, avšak u revíru kam chci jet ( 451035 Labe 32 MO Smiřice) je napsáno:

        Zákaz používání bójí a jiných předmětů pro označování krmného místa.

        znamená to tedy, že zde tyčovku používat nemohu? děkuji

          nofish - Profil | Čt 12.4.2012 20:12:18

          GTdpcfix >> tři metry ode mě, ne tři metry od mého krmítka :-) Ale když si dám bójku a někdo mi u ní loví tak co..... Ale stejně, je blbost dávat bójky nějak extra viditelně, pokud to není revír kde jsou samí slušňáci- známe lidi.

            mipa - Profil | Čt 12.4.2012 20:08:23

            Azbest - >> Něco podobného se mi stalo v loni o dovolené u nás na řece ... dva týpci na pramici najeli k mému zakrmenému místu a jen tak "mimochodem" na něm začali lovit ! Párkrát mi to přehodili, utrhli ... a po mé argumentaci a domluvě jejich agresivita začala stoupat a vyvrcholila tím, že mne začali "odstřelovat" koulís ... Je to do určité míry úsměvné, ale zde by měla z mé strany pravděpodobně nastoupit ta střelba !!! Magnum ale nevlastním a tak jsem je vyvedl z "agónie" až po té, když jsem směrem k nim poslal 150g olovo a to mlasklo o hladinu 2m od jejich loďky !
            Byl to z mé strany sice zkrat, ale jinak jsem, jak se říká "...mírumilovný člověk do prvního nas*ání..." a mnoho jiných řešení jsem v té to situaci neměl a kdo by to v tu chvíli domýšlel ..... :-)))))

              GTdpcfix - Profil | Čt 12.4.2012 20:03:43

              nofish >> pockej jak to ze se nemuzes nijak branit?v rybarskem radu je psano ze lovici musi dodrzet minimalni vzdalenost 3m....nikdo nerika he po nem nesmis svihnout olovo...sice je o morbidni ale on mod dobre vi v jakem prostoru se pohybuje:Dja vim jedine...nenechal by jsem si to libit

                Pavel Z - Profil | Čt 12.4.2012 20:02:50

                Azbest - >> Hodně vysušené koule a prát to po něm. Po každém zásahu se mu slušně omluvit a hned nabít a znovu házet. A pořád dokola dokud se nepřesune jinam :-)))))

                  piskothonza - Profil | Čt 12.4.2012 20:02:48

                  Azbest >> dej mi redku,oni ti to tu ty antikapraři rozmetaj sami,souhlasím s nejpřísnějším trestem..))

                    ploticee - Profil | Čt 12.4.2012 20:01:40

                    piskothonza >> neni problém, mám pěknou a přesnou od Nikla:)

                      LosPafkos - Profil | Čt 12.4.2012 20:01:29

                      piskothonza >>zpátky k tématu kobrovat výletníky na loďkách,ať nerozčílíme Azbesta.

                        CarpHouser - Profil | Čt 12.4.2012 20:00:59

                        LosPafkos >> jj, slušných lidí je hodně málo.

                          Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 19:59:12

                          piskothonza >> buď se tu budeš chovati slušně a nebo vůbec...capi?

                            piskothonza - Profil | Čt 12.4.2012 19:57:47

                            LosPafkos >> ha,ha,ha

                              LosPafkos - Profil | Čt 12.4.2012 19:56:53

                              piskothonza >> nejsem řiťolezec,jen si tak nějak považuju lidí kteří v dnešní zvrácené době dodržují třeba RŘ. Toť vše.

                                piskothonza - Profil | Čt 12.4.2012 19:56:30

                                ploticee >> přijd mi na pomoc a vem kobru,já mám jen prak..)))

                                  ccib - Profil | Čt 12.4.2012 19:56:06

                                  LosPafkos >> jakej odpor

                                    ploticee - Profil | Čt 12.4.2012 19:55:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    zkobroval bych ho:))))

                                      CarpHouser - Profil | Čt 12.4.2012 19:54:27

                                      Azbest >> Tak jestli je na svazových vodách od letošního roku (2012) tyčová bójka povolena, tak prosím, jsem naznalý problému. Ono to asi bude tím, že bójku nepoužívám. K čemu taky ...

                                        likin - Profil | Čt 12.4.2012 19:54:13

                                        Azbest >> Děkuji....

                                          Červené karty: PLZEN