Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

piskothonza - Profil | Čt 12.4.2012 20:51:06

Matrix >> no jo no,je nás moc a lezem si navzájem na nervy,ale dohodnout se dá všechno,ale ne s každým

    Butchi - Profil | Čt 12.4.2012 20:50:25

    Dave≻ >>
    Já ti nevím, asi bych jim udělal nějaký naschvál, ale tohle je už docela pecka. Kdyby se netrefil, měl by hodně velký průser. Debilní člověk by mi nestál za ty oplétačky a potíže.
    Chce to postupovat chirurgicky a rafinovaně.

      kladenskyrizek. - Profil | Čt 12.4.2012 20:48:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Často jsem řešil, že na místo, kde jsem krmil a pravidelně chytal ryby tak kolegové (krmítkáři, masaři....) házej své montáže těsně vedle mně k tyčovce nebo krmnému místu a to cca každých 45min nebo když jsem přišel k vodě tak už tam seděl atd....Když jsem se zeptal proč to dělaj odpověď byla, že stejně nežeru ryby a pouštim to - takže řešení byla jiná voda méně navštěvovaná a težká na chytaní, kde krmítkáři skoro nechoděj a já mam absolutní klid. Je to jen o lidech. Já jezdim na ryby ne pro maso. Jinak asi rada - neoznačovat krmné místo!!!!Čus :o)

        Matrix - Profil | Čt 12.4.2012 20:45:37

        piskothonza >> Já jsem nemyslel přímo tenhle případ, ale s tímto jednáním se setkávám na lodi často. Zabráno 3/4 šířky přehrady a pak hrozný rozčilování, že si tam dolovuju vláčet. Psal jsem to z důvodu, že je potřeba to brát i z druhé strany, že někdo jiný by si rád taky zachytal.

          Dave≻ - Profil | Čt 12.4.2012 20:45:32

          Butchi >> Kámoš měl bodobnej problém s plachetnicí a vyřešil to tak, že jim prohodil plachtu olovem.Prej je několikrát napomínal aby mu kolem boje nejezdili, že si chce nahodit a oni nic, tak to šupl přes plachtu..............:)))

            Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 20:45:24

            Dulf >> je to na přehradě na 60-70m od břehu

              NICKLOTERS - Profil | Čt 12.4.2012 20:44:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Azbest >> Jsou různý způsoby proč ho zrovna střílet...Ale to je jen sranda z mé strany ..Pokud to čekáš od kamaráda a nebo přímo od protivníka třeba zrovna při těch závodech tak to zavání prasárnou a nenaděláš s tím nic....všechno v dobrém...Měj se a doufej že je to jen v tvém zadání diskusní otázky..

                Butchi - Profil | Čt 12.4.2012 20:42:30

                Azbest >>
                No a právě potom byla jeho kánoe děravá jako ústa staré ženy.
                Odvozením poměru velikosti lodi a díry by se tedy dala přesně vyměřit plocha, kterou musí Azbest vybít svým tomahawkem, aby mu bledá tvář nenajížděla do fleku.
                :-)))))

                  Dulf - Profil | Čt 12.4.2012 20:42:10

                  Azbest - >> zdar,Vše je to o lidech a inteligenci majitele boje.Pokud ji umístí,praktický k protějšímu břehu s pocitem ,že vyváží straaašně daleko a dávaj mu to tam z druhé strany lehkým náhozem,nemůže se divit.To samé vývoz do boku apod.Jevy s kterými se setkávám dost často.Osobně by mi to nenapadlo to házet na cizí boj,ale někdy si o to i říkají sami.Jejich blbost.A pokud se toho bojí na problematických revírech tak existuje GPS.Jinak k otázce,jedině přikrmovat a často nahazovat.Pokud je to mimo dostřel,tak si snad jet k boji zavláčet.

                    Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 20:41:25

                    Dave≻ >> kotví kousek vedle...ale já tam mám loď taky:-))

                      piskothonza - Profil | Čt 12.4.2012 20:41:16

                      Matrix >> dobře připleteš se tam náhodou,ale určitě si nestoupněš k tyčovce,jinak nevidím důvod proč by se do tebe někdo trefoval,když tam nejsi umyslně z vyčůranosti

                        Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 20:40:16

                        NICKLOTERS >> jak?
                        Jako, že bych vzal s sebou Magnum, sundal ho a pak to svedl na osobu blízkou?:-))

                          Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 20:39:08

                          Butchi >> jemu ale Inčučuna načal tomahawkem kanohehu:-)

                            NICKLOTERS - Profil | Čt 12.4.2012 20:38:41

                            Azbest >> Tak použij třetí osobu....Tobě známou a blízkou..

                              Butchi - Profil | Čt 12.4.2012 20:38:33

                              Dave≻ >>
                              Pokud by to dělal pravidelně, tak ano.
                              Fantazii se meze nekladou.

                                Matrix - Profil | Čt 12.4.2012 20:37:12

                                Jak to tady tak čtu, tak žasnu. To že je ten člověk vocas, beru v potaz, ale dovedete si představit, kdyby někdo z vás toho člověka na člunu trefil? Tak je po něm...
                                Jezdím vláčet z lodě na přehradu širokou cca 200m. Úsek břehu cca 500m se chytá pouze z jedné strany, jelikož z druhé strany je sráz a les. Zajedu 50m od protějšího břehu (nikde žádné tyčovky, bojky), vláčím a okamžitě hulákání, ať táhnu, že tam mají nakrmeno, nahozeno a podobně. Potom pokusy o trefení člunu - naštěstí tak daleko nehodí, házení koulí kobrou...
                                Zamyslete se, nejste na té vodě sami!

                                  Butchi - Profil | Čt 12.4.2012 20:37:01

                                  Azbest >>
                                  Jó, tak to já nevím. A nevěděl to ani Old Shatterhand.

                                  Takže musel odpádlovat tak rychle, jak jen to šlo :-))))))))

                                    Dave≻ - Profil | Čt 12.4.2012 20:36:57

                                    Butchi >> Najít jeho kotviště a udělat nějakou zákeřnost..........:)))

                                      Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 20:36:41

                                      NICKLOTERS >> no úplně nesním, protože něco podobného očekávám...je na to poměrně aktivní adept:-).
                                      Proto sbírám info, jak to vlastně je.

                                        NICKLOTERS - Profil | Čt 12.4.2012 20:35:09

                                        Azbest >> Aha tak jestli jenom sníš tak je to v pohodě.....

                                          Červené karty: PLZEN