Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 19:52:55

LosPafkos >> no...tak tady si to holt kluci nerozdaj:-)

    likin - Profil | Čt 12.4.2012 19:52:03

    Jarda Š. >> Ano, to je pohodový výklad na velkém revíru. Na klidné řece s bojkou u protějšího břehu je diskutabilní všechno.
    Zase je to jen o lidech, jako vždy.

      moskyt - Profil | Čt 12.4.2012 19:51:52

      Azbest >> Můžeš mi to poslat do SZ. Možná jsem to nestihl celé. Zrovna já se důchodců spíš zastávám.

        ondra-voj - Profil | Čt 12.4.2012 19:51:47

        Azbest >> tak na ně.... :-ú))

          LosPafkos - Profil | Čt 12.4.2012 19:49:56

          Azbest >> Bingo :--))) a už je tu odpor cciba,se nekámošej kucí

            Jarda Š. - Profil | Čt 12.4.2012 19:48:56

            likin >> Tedy za předpokladu, že rybář, který umístil tyčovku, dodržuje RŘ, tedy má jí tam umístěnou jen po dobu lovu, rybář lovící z loďky by ho neměl v lovu rušit a pokud oba loví na položenou, je povinen dodržet vzdálenost alespoň 3m. Jiný případ je, jestli rybář má na místě tyčovku mimo dobu, kdy loví, pak je to jeho chyba a hloupost, že prozradil své krmné místo a je v právu ten, kdo mu na jeho krmné místo přijede loďkou a chytá tam.

              Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 19:48:36

              moskyt >> sorry, ale pokud někdo šmahem nazve důchodce sviněma, tak to tady neprojde ani jednou...natož dvakrát.

                Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 19:47:36

                LosPafkos >> no zrovna malamut by mohl mít nějaký konstruktivní nápad.

                  ccib - Profil | Čt 12.4.2012 19:46:08

                  LosPafkos >> malamuta co !!!!!!!

                    čaďa - Profil | Čt 12.4.2012 19:44:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Azbest - >> Pokud domluva neplatí,h....vPVA určo jo,jinak,je to smutné co se u vody děje,ale třeba ho pozvi na panáka,to vždy fungovalo.Nasílí plodí nasílí.Ať to v klidu pořešíš.

                      LosPafkos - Profil | Čt 12.4.2012 19:43:45

                      Azbest >> je to tak,sám velký MM to umí zařídit. Zřejmě kapříkoulís lobovačka.

                        Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 19:41:02

                        LosPafkos >> jak to?

                          Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 19:40:26

                          Přemas >> CarpHouser - 12.4.2012 19:30:32 >> Koho jste potkali?
                          Co vám to nalhali?
                          Jestli ono nebude lepší dřív vědět, než mluvit:-).

                            baumi - Profil | Čt 12.4.2012 19:37:06

                            Ještě se mi to nestalo. Asi bych vyzkoušel domluvu. Pro případ rozdílných názorů mám v tašce s olovy prak a pytlík kuliček z ložisek. Možná by tomuto porozuměl. Ale kazit si výpravu kvůli blbovi? Kdyby ani to nepomohlo, asi bych to vzdal a chytal mimo krmné místo - nemusí to být špatný nápad. Pak už si jen otevřít lahváče a uvelebit se do křesla. Ale nechat si s.át na hlavu pořád bych nevydržel.

                              LosPafkos - Profil | Čt 12.4.2012 19:35:50

                              Azbest >> jen to nech běžet,něco se dozvíme napříč rybářským spektrem,jen je škoda,žes to dal pod kapřařinu-někteří jedinci mají zákaz přispívat sem :--(((

                                P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Čt 12.4.2012 19:32:28

                                Přemas >> CarpHouser - 12.4.2012 19:30:32 >> co jsem slyšel,nebo tady četl tak už né,ne?musím si konečně přečíst ten dodatek...

                                  CarpHouser - Profil | Čt 12.4.2012 19:30:32

                                  Azbest - >> V ČR je na svazovkách bójka zakázána, tudíž se asi tento případ stát nemůže.

                                    moskyt - Profil | Čt 12.4.2012 19:30:21

                                    Azbest >> Aby jsi ten příspěvek nechal, přečetl jsem to jen zběžně a nepřišlo mi to špatné. Myslel jsem, že "svině" se ještě nechá. Peprnější výroky mi nevadí a nesnáším cenzuru, ale je fakt, že jí občas taky používám.

                                      Azbest - Profil | Čt 12.4.2012 19:28:18

                                      moskyt >> každej ať si chytá, jak chce, když nedělá čuňárny, ne?

                                        moskyt - Profil | Čt 12.4.2012 19:25:05

                                        Dave≻ >> Nevím, prostě mě asi hrdinové s boilízem v palici, kteří neumějí nic jiného, než tlačit tento způsob kaprolovu na úkor jiných způsobů tak nějak vadí. O tom ale tahle otázka není.

                                          Červené karty: PLZEN