Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NRybovrah 2 - Profil | Ne 15.4.2012 18:10:00

Drahý Azbeste, povím ti nejlepší způsob jak zatočit s takovýma chytrolínama o kterých píšeš. Do vody umísti tyčových bojek asi tak 9. Vybereš si 2 a u těch krmíš. Když přijede chytrý človek na lodi, tak se mu budeš smát do ksichtu protože nebude vědět, kde to házet. A navíc se tam těch loděk vleze 7 a 2 bojky ti zbydou. Nebo ti poradím ještě něco lepšího-nekrm u žádné z devíti bojek a dej si jednu někde jinde-změň revír. No a je to v suchu. Nemusíš pak po mě střílet, takového chytrého člověka by byla škoda.

    NRybatorstr - Profil | Ne 15.4.2012 17:15:31

    kasch >> solich76 - 15.4.2012 17:07:00 >> Možná si nějaký kutil po vzoru zavážecích loděk udělá malou ponorku na dálkové ovládání a bude je potápět a dělat jakože já nic :-DD

      NFil@s - Profil | Ne 15.4.2012 17:15:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Na jednom nejmenovaném revíru to řeším tak, že si vybírám špatně přístupná místa, kam se nikomu moc nechce. Někdy ani mě ne...
      Ale párkrát se mi to vyplatilo :-)

        NPvl - Profil | Ne 15.4.2012 17:09:31

        kasch >> solich76 - 15.4.2012 17:07:00 >> A nebo pardón - to jsem nechtěl :o§)

          Nsolich76 - Profil | Ne 15.4.2012 17:07:00

          Azbest >> doplavat tam a vyklopit ho i s tou bárkou ))))) a říct mu................... Teď jsme si KVIT

            NAzbest - Profil | Ne 15.4.2012 16:06:07

            Ivan. >> a co jemná síla?:-))

              Nrover - Profil | Ne 15.4.2012 15:40:33

              Ono to letité pravidlo "moudřejší ustoupí", má cosi do sebe, ...hádat se na rybách o flek je málem jako stresovat se v práci, doma, u tchyně, na úřadech a pod., ... rybařina je určitě malinko někde jinde !

                Nsolich76 - Profil | Ne 15.4.2012 15:06:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Paranoidní Schizofre >> mi to jede v poho. Jen jsem si musel stáhnout java pluning. Stránky hezké a zajímavé počtení.

                  NAzbest - Profil | Ne 15.4.2012 14:59:59

                  Paranoidní Schizofre >> měls pravdu-vyřešeno.

                    NAzbest - Profil | Ne 15.4.2012 14:59:27

                    Přemas >> CarpHouser - 15.4.2012 13:02:42 >> je to divné.
                    Včera tam byl a dneska zmizel...asi je čas změnit přístupové kódy:-)
                    Náprava zjednána a článek je zpět.
                    http://www.azbestus.cz/co-me-bavi/clanky/2011/krmen​i-raketou-klasickou-a-raketou-specialni-spomb/

                      Ngrizzly72 - Profil | Ne 15.4.2012 13:08:48

                      Paranoidní Schizofre >> asi tam Azbest na sebe něco proflák a tak to radši rychle smazal :-)))

                        NParanoidní Schizofre - Profil | Ne 15.4.2012 13:03:46

                        Přemas >> CarpHouser - 15.4.2012 13:02:42 >> závada nebude na tvém přijímači :
                        error404
                        Požadovaná adresa nebyla nalezena.

                          NCarpHouser - Profil | Ne 15.4.2012 13:02:42

                          Azbest >> Prezentovaný článek " http://www.azbestus.cz/co-me-bavi/clanky/2011/krmen​​i-raketou-klasickou-a-raketou-specialni-spom​b/ " se mi nezobrazil ani v jednom z dostupných webových prohlížečů. Vím, je mi jasný, že dostanu odpověď, že je to chyba na mé straně, ale přeci jen kdyby ...

                            NIvan. - Profil | Ne 15.4.2012 12:42:47

                            Azbest - >> jedine hrubá sila:)

                              Npohodak - Profil | Ne 15.4.2012 12:33:12

                              mne este nik neobsadil miesto nakolko rybarcim v panubohu zabudnutych miestach a ak by sa nejaka dobra dusa nasla co mi tam vlezje slusne ho poziadam aby miesto opustil a ak nie budem mu zneprijemnovat lov tak ze s daneho miesta urcite odplave

                                NDomino222 - Profil | Ne 15.4.2012 12:24:49

                                macc3 >> Ty si to riešil, tak to dorieš teda. Takže tým kazia povesť, ako sa správajú, že obsadia miesto na vode?Asi si mýliš pojmy povesť a správanie.. Povesť kazia tí čo pytlačia a podobne.

                                  Nmacc3 - Profil | Ne 15.4.2012 12:21:21

                                  Domino222 >> mno ...tak to už radši neřeš :-))

                                    Ndonald5 - Profil | Ne 15.4.2012 11:56:57

                                    tuzemak >> no jo, paní profesorka :-))

                                      Ntuzemak - Profil | Ne 15.4.2012 11:53:24

                                      donald5 >> njn tetina:D

                                        Ndonald5 - Profil | Ne 15.4.2012 11:46:11

                                        tuzemak >> slyšel jsem od yvči, ale ta říkala že jenom uděláš novou strouhu na vodu kolem zemljanky a budeš tady coby dup :-D. Snad jsi nenarazil na skálu v zemi, když ti to tak dlouho trvalo, nebo makáš tak rychle jak chytáš ryby? :-D

                                          Červené karty: PLZEN