Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

tuzemak - Profil | Ne 15.4.2012 11:43:12

donald5 >> nazdár opeřený tvore:D,trochu vylepšuju barák,tak toho času nemám kuwááááááááá

    donald5 - Profil | Ne 15.4.2012 11:41:17

    tuzemak >> Ahojky tuzemáčku, kde jsi se toulal?

      Azbest - Profil | Ne 15.4.2012 11:18:27

      Turňa >> prostě mě to přestalo bavit-respektive mi to otrávili lidi na závodech (přesně řečeno papaláši) tak moc, že feedery použiju tak možná na candáta...
      Momentálně se ně nemůžu ani podívat.

        Azbest - Profil | Ne 15.4.2012 11:14:05

        S&F - pescador >> kolegové, kteří se nad problémem zamýšlejí a pokoušejí se poradit, jsou přínosem.
        Odkaz na RŘ z MRS je skutečně značně mimo mísu-zvlášť, když teda píšeš, že to víš.

          Domino222 - Profil | Ne 15.4.2012 10:59:19

          macc3 >> Neviem teraz že ako to myslíš, myslím tú poslednú vetu že tí rybári kazia povesť tím pravým rybárom. A ako im kazia povesť?

            Domino222 - Profil | Ne 15.4.2012 10:57:54

            Pvl >> Ok, ja by som si toto napríklad nenechal, líbit,. A ešte aby som sa ja balil a on sa tešil z toho že si konečne po dlhom čase možno chytí rybu. Toto sa stalo veľa krát aj mne, keď ťahám ryby a zbytok ľudí je bez záberu, a uvidia že to už balím, tak sa zlietnu ako supy a to ma štve..

              Turňa - Profil | Ne 15.4.2012 10:08:13

              Azbest - >> A odkdy excelentní fídrař potřebuje tyčovku....ses dal na kapry?

                macc3 - Profil | Ne 15.4.2012 10:05:48

                pro MRS : Stanovy, § 6
                Práva a povinnosti členů Svazu

                3. Řádní členové a nezletilí členové mají především povinnost:

                c) vystříhat se všeho, co by narušovalo dobrovolnou kázeň, zásady slušnosti a vzájemný respekt ve vztazích mezi rybáři a rybářskými organizacemi

                  solich76 - Profil | Ne 15.4.2012 9:57:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Azbest >> Ahoj. Myslím, že by měl člověk bojovat. Když někde sedím a zakrmím si tam, tak si toto místo i obhájím. Ale je to hodně o lidech. Pokud dotyčný rybář čeká jen na takové situace, tak to je podle mě jen vyčůraný hajzlík se kterým by se to mělo řešit individuálně. Jak to už nechám na každém. Střílení zbraní je blbost. Jinak pokud vím je označení lovného místa povoleno. Podívejte se do nového dodatku. Je tam ale podmínka, že tyčovka musí být se systémem opětovného stažení lovícího. Dodatek pro Severní Moravu a Slezsko na rok 2012.

                    macc3 - Profil | Ne 15.4.2012 8:38:57

                    S&F - pescador >> co to ??? kde máš jaké "nelíbí" ??? ...jj...už to vidím ...ty komentáře já nějak neřeším :-)

                      Starc55 - Profil | Ne 15.4.2012 8:38:48

                      S&F - pescador >> Už nic nedodávej a vykašli se na ně. Český člověk si vždycky najde způsob, jak daná ustanovení, a tedy i o zákazu označování lovného místa na revírech MRS, obejít. Ten nákres na přitopení tyčové bójky mě docela pobavil. Tebe asi taky. A k té agresivitě a aroganci bych také něco dodal, ale....:o)

                        S&F - pescador - Profil | Ne 15.4.2012 8:20:07

                        macc3 >> Nyní koukám,že už jsem dostal na copyright BP MRS i nelíbí .... bohužel jsem tyhle nesestavoval a ani nejsem kompetentní osoba abych to změnil :-)))) Vemu si to ale odhodlaně k srdci.
                        Něco bych k tomu i dodal ale ..... :o)

                          macc3 - Profil | Ne 15.4.2012 8:14:18

                          S&F - pescador >> :-)

                            S&F - pescador - Profil | Ne 15.4.2012 8:03:48

                            macc3 >> Ano ... všimnul jsem si. Sokolov vím kde je :-) .... a taky píšu, že tohle platí v MRS ...... Byla to z mé strany asi taková stejná reakce tak jako rada kolegů z MRS jak zadaný problém řešit .... :o)

                              macc3 - Profil | Ne 15.4.2012 7:53:27

                              S&F - pescador >> ehm ..zadavatel je ze Sokolova :-), takže asi ČRS

                                S&F - pescador - Profil | Ne 15.4.2012 7:43:13

                                Nechci se nikterak mýlit ale mám "pocit" , že v MRS tyčová bojka nebo jiné označování krmného místa je výslovně zakázáno ....

                                  macc3 - Profil | Ne 15.4.2012 7:26:00

                                  Domino222 >> myslel jsem to trošku jinak ... spíše v tom smyslu, co jsou schopni určití jedinci udělat kvůli tomu, že někdo jiný loví na stejném místě ( nechci se ho zastávat, je to prasárna a poškozuje to rybářskou etiku ), ale to je asi tak vše ...
                                  Dle mého mínění, takoví lidé právě kazí pověst těm pravým rybářům, co si chtějí u vody vychutnat klid a pohodu.( opět myslím ty "vetřelce" - aby nedošlo k mýlce )

                                    Pvl - Profil | Ne 15.4.2012 7:06:21

                                    Domino222 >> Myslím si, že to až zase tak běžné není .Ovšem vyjímka potvrzuje pravilo . Mám také jednu zkušenost sice není totožná se zadáním v otázce ale dotyčný který odemne seděl nějakých 50 m a břeh dělal jakýsi rádius mi to pral také do krmeného místa spíš mne přehazoval .Domluva = 0 A to bylo kolem dokola volno !! Nevydržel jsem zbalil a nasr..j odcházel. Ještě nebyly naloženy věci v autě a už tam byl nakvartýrovaný . EDIT : v tomto případě jsem přesvědčen ,že takový rybář by byl schopný udělat přesně to ,co je v zadání otázky .

                                      Bílý - Profil | Ne 15.4.2012 0:01:25

                                      Ještě mě to nikdo neudělal,bo bych ho hnal,že by mu vesla nestačily stíhat.

                                        Domino222 - Profil | So 14.4.2012 23:49:59

                                        macc3 >> J máš pravdu, vašich vôd. Neviem u nás o žiadnom prípade ,,obsadenia,, kŕmneho miesta na vode.. Ale keď je to u vás vraj bežná záležitosť, tak táto diskusia určite pomôže.

                                          Červené karty: PLZEN