Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nmacc3 - Profil | So 14.4.2012 23:38:13

nejhorší na tom všem je, že taková triviální otázka přesně vystihuje situaci na březích našich vod ... :-(

    NParanoidní Schizofre - Profil | So 14.4.2012 23:20:05

    arnošt >> super krmítkovka, dobře kaluje, pěkně vzlíná a báječně mrakuje.....
    a maníci na tý loďce se nejspíš dekujou.....

      Narnošt - Profil | So 14.4.2012 23:17:54

      Možnosti jsou v podstatě tři :

      A) sbalit se a jít někam jinam
      B) domluvit se po dobrém a dotyčný jde chytat jinam
      C) domluvit se po zlém(viz. foto)

        NFil@s - Profil | So 14.4.2012 23:07:05

        Docela parádní čtení...

        Párkrát se mi taky stalo, že si někdo sedl na mé zakrmené místo, vždy jsem buď dotyčného poprosil zda by se nemohl kousek posunout, nebo jsem šel jinam já. Ale nikdy by mě nenapadlo po někom prát olova apod.
        S některýma kolegama se dá domluvit, s jinýma je to horší... Ale pak se vážně nedívím těm naschválům, co si navzájem rybáří dělají.

          NParanoidní Schizofre - Profil | So 14.4.2012 22:55:40

          Kozič origin >> rozhodně slušná podívaná, ale když už má dotyčnej na to sedět ti na bójce, vydrží určitě i emofest....

            NKozič origin - Profil | So 14.4.2012 22:53:32

            Paranoidní Schizofre >> Zbývá ještě sebepoškozování. Taky může pomoct.

              NParanoidní Schizofre - Profil | So 14.4.2012 22:52:27

              Azbest - >> tak to už ti zbejvá jenom dělat chronika : vulgární gesta (podle viditelnosti) a bohatá slovní zásoba (minimálně pobaví přísedící)......jestli ani jedno nezabere a RS se nedostaví jsi nahranej......
              napadá mě ještě možnost celý spor důkladně zdokumentovat a poté předložit do diskuze na nejbližší VČS.

                NAzbest - Profil | So 14.4.2012 21:17:55

                JKB >> neva-stůj a vytrvej:-)

                  NAzbest - Profil | So 14.4.2012 21:17:22

                  co se týče krmení s raketou SPOMB, tak jsem loni svoje počáteční zkušenosti shrnul do článku http://www.azbestus.cz/co-me-bavi/clanky/2011/krmen​i-raketou-klasickou-a-raketou-specialni-spomb/

                    NJKB - Profil | So 14.4.2012 21:16:05

                    Azbest >> I pres tve vysvetleni si musim stat za svym, ale diky.

                      NPvl - Profil | So 14.4.2012 21:15:51

                      Kozič origin >> Však ano ..to by byla ranka :o§)

                        NKozič origin - Profil | So 14.4.2012 21:15:04

                        Pvl >> A někomu zas příjde běžné po někom prát olovem a podobně...

                          NKozič origin - Profil | So 14.4.2012 21:13:45

                          Azbest >> Takže to znamená, že to určitě chvíli vtipné bylo. Tak až to přestane být vtipné úplně, tak to smaž, aby se náhodou někdo nebál a já nebyl popotahován.

                            NAzbest - Profil | So 14.4.2012 21:13:22

                            JKB >> to si nemyslím.
                            Pokud není loď, tak na přesný krmení je to skvělá věc, jen se musí vylepšit, protože neplave.
                            A v případě klipování se musí házet hodně přesně a velice opatrně brzdit, jinak skončí, jako moje první-s urvanýma pantama.
                            Ve feederu se taky krmí koulema a rybám to nevadí i když je tam kolikrát podstatně menší hloubka, než na velkých vodách.

                              NPvl - Profil | So 14.4.2012 21:12:43

                              Azbest >> Někomu- teda některým... (to připadá vtipný)

                                NAzbest - Profil | So 14.4.2012 21:10:02

                                Kozič origin >> no...už to přestává bejt vtipný.

                                  NJKB - Profil | So 14.4.2012 21:00:31

                                  SPOMB :-) absolutne k nicemu, jo na vyplaseni mista dobra vec...

                                    NKozič origin - Profil | So 14.4.2012 20:59:07

                                    Azbest >> Jsem si vědom toho, že je to zneužitelné, tak to zneužívám. Nakonec zabiju všechny. Nebo aspoň všechny ty, co takovýto přístup schvalují, protože vím, že pro mě naleznou pochopení. A pak už nic. Ani tyčofka. Žádné starosti a trápení.

                                      NAleš10 - Profil | So 14.4.2012 20:57:29

                                      Azbest >> neni za co

                                        NAzbest - Profil | So 14.4.2012 20:56:03

                                        Aleš10 >> Děkuji.

                                          Červené karty: PLZEN