Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NAleš10 - Profil | So 14.4.2012 20:54:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Azbest >> dobra beru na vedomi

    NAzbest - Profil | So 14.4.2012 20:53:57

    Aleš10 >> Mysli si, co chceš.
    My píšeme česky a to nemá s věkem nic společnýho.

      NAzbest - Profil | So 14.4.2012 20:52:49

      Kozič origin >> mám husí kůži úplně všude:-)))

        NAleš10 - Profil | So 14.4.2012 20:52:05

        Azbest >> jj dobre vratim se, je videt ze vy starsi si myslite ze mate za kazdou cenu pravdu a obhajujete se vekem cau

          NPvl - Profil | So 14.4.2012 20:49:03

          Aleš10 >> že pochybuješ to na věci nic nemění.. Necháme toho, nechce se mi hladat souvislosti - bylo by to na dlouho

            NAzbest - Profil | So 14.4.2012 20:47:33

            Aleš10 >> Každý má nárok na názor.
            My se nepohodli?Ne, tys mne bezdůvodně urazil a pošpinil mou práci a kážeš tady jako papež i když ti teče mlíko úplně všude.
            Nejvíc mi ale vadí, že neumíš česky a už to tady nehodlám číst-zpátky na základku a vrať se tak za tři roky.

              NAleš10 - Profil | So 14.4.2012 20:44:23

              Pvl >> ja mu ho nevyvracim ale proc resit jednoduse resitelnou vec nesmysli?? navic pochybuju ze se vetsi ryby budou chytat mezi lesem tycovek

                NPvl - Profil | So 14.4.2012 20:42:18

                Aleš10 >> Pro mne je "lítání " po lese nebo jinde s "kvérem " taky blbost - nebo zbytečnost . Doposavad mne nenapadlo (ani nenapadne) někomu vyvracet, že je to kravina a tak podobně . Ty chytáš nějakým způsobem -je to tvoje věc ,ale proč bych někomu ( jako ty) měl vyvracet jeho způsob lovu ?? EDIT : nepiš mi, že je to něco jiného -- princip je stejný :o§)

                  NAleš10 - Profil | So 14.4.2012 20:39:46

                  tuzemak >> tak pak staci PVA

                    NAleš10 - Profil | So 14.4.2012 20:39:12

                    Azbest >> dobra vim ze ti lezu na nervi ze jsme se nepohodli jsi autor otazky a tve pravo je vse co se ji netyka vymazat tak to udelej a mas pokoj, jinak mam spomb rok a nic ji neni

                      NAzbest - Profil | So 14.4.2012 20:36:37

                      Aleš10 >> klipování se spomb raketou je veliká hovadina, kterou jsem dělal loni, když jsem s ní začínal.
                      Po měsíci se rozpadla.
                      Napiš mi, že neumím házet a končíme.

                        NKozič origin - Profil | So 14.4.2012 20:35:45

                        tuzemak >> Nejlepší řešení je dotyčného zabít, nebo aspoň zmrzačit. Pak už mi na rozkrmený flek nedojede prevít.
                        Já lidem ubližuju běžně. Vždycky se vymluvím, že mi chytají na místě. Dobře jim tak.

                          Ntuzemak - Profil | So 14.4.2012 20:35:29

                          Aleš10 >> díky za užitečnou radu...ale raketou si vyplašíš flek na hezky dlouho dobu,loni sem to párkrát vyzkoušel...

                            NAzbest - Profil | So 14.4.2012 20:35:23

                            Aleš10 >> docela bych ocenil, kdyby sis svá moudra získaná desítkami let rybolovu, už nechal pro sebe.
                            Zbytečně zasíráš diskusi, prudíš lidi, jsi nejchytřejší a děláš ze sebe troubu.
                            Děkuju.

                              NAleš10 - Profil | So 14.4.2012 20:33:49

                              tuzemak >> nepouzit tycovku pouzit marker, klipovat a spomb nebo raketu a je to nikdo nebude vedet kde chytas a je to a ryba nema v ceste zadnou tyc a podobne

                                Ntuzemak - Profil | So 14.4.2012 20:30:36

                                Aleš10 >> dobrá,a máš rozumnou radu jak to řešit bez těch barevných kuliček??rád bych našel řešení.

                                  NAleš10 - Profil | So 14.4.2012 20:22:51

                                  tuzemak >> no kdyz myslis ono je to o trosku jinym nez si hrat na vojaky se spuntovkama, a za tu tycovku bych radsi koupil poradny zavesky aby kdyz tu rybu uthnes tak aby se z toho dostala a nelekla nekde u parezu

                                    Ntuzemak - Profil | So 14.4.2012 20:19:28

                                    Aleš10 >> raději vyhodím prachy za tyčovku než třeba do automatu,u nás se tyčovkama nemlátíme tak jako u vás se střílíte barevnýma kuličkama,každý vyhodí prachy za něco jinýho,ale na vojáky sem si hrál jako malý smrad,včil mám jiný koníček...

                                      NAleš10 - Profil | So 14.4.2012 20:15:49

                                      tuzemak >> to je fajn vymluva za vyhazovani penez ale tak to je samozrejme tvoje vec jsem zvedavej co reknes po sezone az se s tema tycovkama pomlatite

                                        NAleš10 - Profil | So 14.4.2012 20:14:45

                                        Pvl >> mam za barakem nove mlyny :) a D5 ma neco kolem 1500ha

                                          Červené karty: PLZEN