Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Pvl - Profil | So 14.4.2012 20:05:05

Aleš10 >> Na jaké největší vodě jsi chytal ? (kolika ha )

    tuzemak - Profil | So 14.4.2012 20:04:33

    Aleš10 >> seš mladej a .....až to pochopíš napiš SZ ju....

      Aleš10 - Profil | So 14.4.2012 19:59:34

      tuzemak >> vis i velci kapri se daji nachytat se zakladni vybavou tohle je jen pohodlnost a reklama aby se byznys hybal kdyby se prodavali jen kulicky a hacky tak by to bylo asi malo ale takovej clun, tycovka, echolot a pod to se to pak videlava pak posli fotky vasich slalomovich drah jsem zvedavej jestli se tam nejaka fisle mezi nimi ukaze :)

        tuzemak - Profil | So 14.4.2012 19:55:57

        Aleš10 >> proč rybaříš když vše bereš jako zbytečnost???začni vyšívat krajky,tam tě nebude nikdo masírovat reklamou!!!!!

          Aleš10 - Profil | So 14.4.2012 19:52:07

          tuzemak >> tohle sem psal se zadavatelem at to klidne smaze a my v MRS tyhle problemi nemame jelikoz to neni povoleny ani nevim proc by melo akorat dalsi pi.. pokud jsi nekdy videl jak to delaji panove v UK kteri tohle vymysleli tak ti nikdy nemeli tycovky echolot a spoustu dalsich veci a chytajií bez problemu je to jen reklamni masaz ze potrebujes tohle a tohle a spoustu dalsich zbytecnosti, podle me je tycovka zbytecna a budou s ni akorat problemi jak ze strany rybaru ze je bude nekdo omezovat tak i z druhe strany ze rybari budou nekoho omezovat nebo se budou omezovat rybari navzajem

            loveckaprů - Profil | So 14.4.2012 19:50:01

            Azbest >> co bys chtěl dělat... :/ Pokud chytám kapry na 50 metrech, chujstym, ale jak si krmím týden někde na přehradě, tak to obvykle vyvezu přes sto metrů a tam už žádný srandista nedohodí, ale znám i borce, který když mu partia sedla na flek, vzal sumcový prut, s montáží a šňůrou na 80 kilo a jednoduše prohodil břeh, všechny stáhl a pak odstřihl. Vzhledem k jeho proporcím výšce 190 cm a váze 140 kilo si na něj ale borci jednoduše netroufli, tak mu to prošlo :D

              tuzemak - Profil | So 14.4.2012 19:39:56

              Aleš10 >> můžeš už konečně vymýšlet kokotiny a napsat něco lepšího k zadanýmu tématu,mohlo by se taky u vody stát,že by ty barevný kuličky ti někdo narve do prdelky přes pusinku,pravda je,že když se mě nacpe někdo na můj zakrmený flek radostí neskáču....

                Aleš10 - Profil | So 14.4.2012 19:39:00

                Azbest >> no dik az budu pobliz tak se zajdu mrknout

                  Azbest - Profil | So 14.4.2012 19:37:45

                  Aleš10 >> V Sokolově.

                    Aleš10 - Profil | So 14.4.2012 19:23:22

                    Azbest >> a kde prosimte tvuj obchudek sidli??

                      Azbest - Profil | So 14.4.2012 19:18:41

                      Aleš10 >> airsoft prodávám jen v kamenném obchodě, protože e-shopů s tímto sortimentem je dost a dost, ale můj obchod vidět můžeš i eshop.
                      www.azbestus.cz
                      -odkaz na eshop je v pravém rohu nahoře.

                        Aleš10 - Profil | So 14.4.2012 19:15:06

                        Azbest >> vsak to smaz nic ti v tom nebrani tva otazka, jestli mas i www stranky muzes mi je poslat prosim treba i na sz

                          lado40 - Profil | So 14.4.2012 19:14:52

                          Někde tady jsem četl vtip.
                          Taky tam postav slalomovou dráhu :-)

                            Azbest - Profil | So 14.4.2012 18:59:10

                            LosPafkos >> jj, každej (jak už to na monitoru bývá) jezdí na ryby v plný polní se samohybnou houfnicí DAN, protože moc nežere:-)

                              Azbest - Profil | So 14.4.2012 18:57:20

                              Aleš10 >> hochu-airsoft prodávám ve svém obchodu(mimo jiných zbraní) víc, než deset let (kolik ti tehdy bylo?), takže se od tebe skutečně nechám rád poučit:-)))

                                LosPafkos - Profil | So 14.4.2012 18:47:44

                                Azbest >> Hoj,se ti tu z toho stala nějaká militantní polovojenská diskuse, ale kloudná rada žádná :--((

                                  Azbest - Profil | So 14.4.2012 16:29:11

                                  Brtek >> Tak to já ne. Když nadávám, tak nahlas a nepudu taky nikam:-)

                                    Brtek - Profil | So 14.4.2012 15:53:54

                                    Azbest >> Pravda je taková že to neřeším v duchu si pořádně zanadávám sklopím uši a jdu jinam !!!

                                      Aleš10 - Profil | So 14.4.2012 15:50:56

                                      Mr.Mepps >> hmm ja dostal do spicky nosu a malem jsem se po..... :)

                                        Mr.Mepps - Profil | So 14.4.2012 15:49:15

                                        Aleš10 >> Áha to se ale nepočítá :OOOs

                                          Červené karty: PLZEN