Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Aleš10 - Profil | So 14.4.2012 15:40:57

Mr.Mepps >> ne kamos

    Azbest - Profil | So 14.4.2012 15:31:52

    Zdencek >> taky bys mohl snadno narazit na rafana s dálkovým domlouvátkem, kterej by z tebe udělal mrtvolku.
    Tahle argumenta mi přijde nesmyslná a extrémní.

      Mr.Mepps - Profil | So 14.4.2012 15:21:51

      Aleš10 >> A mněl si jí tam ty ????????

        Zdencek - Profil | So 14.4.2012 15:21:27

        Azbest >> no rozbit mi oblicej muze zkusit vetsinou sebou mam jeste jiny domlouvatko...

          Azbest - Profil | So 14.4.2012 15:20:26

          Aleš10 >> hrát si se souhlasem rodičů můžeš třeba na tátu a mámu, ale airsoftové zbraně, jsou prodejné od 18 let a podléhají taky zákonu o zbraních a střelivu.
          /plně stejně, jako prak, kuše, vzduchovka, plynovka, flobertka, či percussní dvouranná zbraň.
          Mně je to jedno, ať si klidně děcka na vojáky hrajou, když jim to rodiče koupí a dovolí.
          Já na tom ostatně vydělávám:-)

            Aleš10 - Profil | So 14.4.2012 14:35:45

            Azbest >> 22 :) takze nic a od patnacti muzes se souhlasem rodicu

              viceroy - Profil | So 14.4.2012 14:34:37

              Azbest >> ten profil to je praskac :-)))))))

                Azbest - Profil | So 14.4.2012 14:33:09

                Aleš10 >> víš...ono....je ti 21 let a hraješ 5 let, takže jsi vlastně dva roky porušoval zákon, čili se s tím ani moc nechlub:-)

                  Aleš10 - Profil | So 14.4.2012 14:06:00

                  Paranoidní Schizofre >> tak ostrou po tobe muze vystrelit i kdyz ho hodne naseres tim laserem a jelikoz soft hraju uz asi 5let a chodim s ni okolo policejni stanice ve znnojme a nikdo nic nerikal tak nevim, oni maji barevne oznaceny hlavne aby bylo na prvni pohled jasne rozeznatelne ze to neni ostra

                    Denny - Profil | So 14.4.2012 14:02:54

                    Spousta prizpevku zavani pruserem,uvedomte si,ze nejake hazeni olov a podobne veci muze cloveka privezt do paradnich problemu se zakonem.Uznavam a chapu,ze rybar,kterej si nekde krmi flek je otravenej,kdyz mu tam nekdo zacne chytat z lode nebo i ze brehu.Ja jsem jednou take nevedomky takhle vlezl na misto,kde si jeden rybar zakrmoval.Zadne oznaceni bojkou,proste jsem videl flek,kam jsem si sednul a nahodil.Clovek,kterej si tam zakrmoval z toho nadsenej rozhodne nebyl a dal me to patricne,ale slusne najevo.Dopadlo to ke spokojenosti obou.Ja mu tam jezdil nekolik dni prikrmovat a sedeli jsme vedle sebe.Vim,ze ne s kazdym se da rozumne domluvit,ale ja mel to stesti,ze jsem s ceskym rybarem nikdy nemel zadny konflikt,prave naopak,vzdy jsme nasli spolecnou rec.Bohuzel treba s nemeckyma rybarema to bylo mnohem horsi,vetsi bezohlednost jsem na ceske vode nevidel.Ja osobne kazdeho slusneho rybare pozvu rad vedle sebe,at si zachyta a verte me,ze se me to na vodach,kam jsem jezdil chytat mnohokrat vyplatilo.Nevim,jak moc se zmenilo chovani lidi,protoze uz doma nechytam temer 12 let,ale verim,ze je porad spousta dobrejch rybaru,s kteryma se da domluvit.Ted chytam na vodach,kde nic podobneho resit nemusim,vsude je tolik mista,ze kilometry rek i jezer jsou casto naprosto bez lidi.

                      Paranoidní Schizofre - Profil | So 14.4.2012 14:01:55

                      Aleš10 >> sice to nepatří do diskuze, ale zásadní rozdíl vidím ten že paintball narozdíl od softu příliš dětí nehraje.... Důvod je prostý : nezanedbatelný rozdíl kalibru kulí 6mm vs cca 19mm, zásah je většinou barevně označen (často i pod oblečením, viz mé předchozí foto)
                      s tou legálností ti doporučuju prostudovat legislativu, neb i airsoftová zbraň je zbraň kategorie D, a nesmíš ji tudíž na veřejnosti nosit viditelně, její použití je bez debat, neb se vystavuješ riziku , že palba bude opětována ostrou zbraní a to ti potom nepomůže ani levné střelivo, kadence a ochrané pomůcky.....
                      krom toho tzv přehulenkáři ( vyžší úsťová rychlost než je bezpečný limit cca 280-300fps) si většinou koledují o nepříjemné zranění svých protivníků, což v důsledku kazí celkové vnímání této aktivity běžnou nemilitantní společností...

                        Aleš10 - Profil | So 14.4.2012 14:01:39

                        Mr.Mepps >> ale solidne to boli :) uz i kulicku zarytou v kuzi za uchem jsme nozem vytahovali :)

                          Mr.Mepps - Profil | So 14.4.2012 14:00:35

                          Aleš10 >> Mno ale nazaserou ti věci :ooo%

                            Aleš10 - Profil | So 14.4.2012 13:55:05

                            Paranoidní Schizofre >> cau kdyz to tak ctu co takhle airsoftky delsi dostrel i celkem dobra presnost a jsou legalni a taky to dost boli :)

                              Paranoidní Schizofre - Profil | So 14.4.2012 13:53:44

                              Azbest >> tak potom už snad jedině ultra směrový reproduktor a nějakou krajně simpatickou frekvenci, nebo RC vrtulník/letadlo, v lepšim případě ochočeného dravého ptáka........ prostě vymyslet něco co ho nenásilně natolik psychycky zdeptá že to vzdá dobrovolně.....

                                Juraj - Profil | So 14.4.2012 13:48:23

                                Georgtreb >> :-)))))))))))))))))) To se vám povedlo. Dík za tip.

                                  Azbest - Profil | So 14.4.2012 13:48:17

                                  Paranoidní Schizofre >> sedne si zády k tobě a seš druhej:-)

                                    Paranoidní Schizofre - Profil | So 14.4.2012 13:44:35

                                    Azbest - >> zkoušel jsi třeba laserové ukazovátko ??? na otravné vodní ptactvo celkem funguje, a pokud jde o mně, jsem názoru, že by mě intenzivní oslňování obgezichtu taky za čas odradilo....
                                    ps: samozřejmě myslím obyčejné a né nějaké s brutálním výkonem.....

                                      Dulf - Profil | So 14.4.2012 13:39:09

                                      Azbest >> zdar.Ještě snad by šlo,popovézt boj o 20 m,at si u ní trotl sedí a chytat s poznačenou šnůrou na tom původním místě s tím,že to po náhozu vždy na to původní místo přítáhneš,

                                        Azbest - Profil | So 14.4.2012 13:28:21

                                        Zdencek >> a co když ho blbě trefíš?Prak je zbraň (zákon o zbraních a střelivu).
                                        Navíc by ti mohl taky přijet rozbít obličej.

                                          Červené karty: PLZEN