Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Zdencek - Profil | So 14.4.2012 13:12:59

Doporucil bych prak s leteckou gumou a par olovenych kulicek tak 8-10g nebal bych se vzdalenosti 150m po mensim treninku :-)... Par tehle strel nekde kolem vaseho "soka" a myslim ze pujde rad domu :-)

    Azbest - Profil | So 14.4.2012 13:08:05

    Paranoidní Schizofre >> lodní výsadek s paintballkama by ale nabyl tak úplně marnej.
    Taky jsem to hrál (a byl na to oblečenej) a bolí to slušně:-)

      Tichej - Profil | So 14.4.2012 12:53:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Azbest - >> většinou to řeším tak, že jdu chytat jinam :-) neb moudřejší ustoupí. Jednou jsem se ale rozhodl, že zrovinka to zakrmený místo je nejlepším místem dopadu klacíku pro mou čubínu .-) po třicet minutách to borec vzdal .-) a já si po zbytek dne zachytal :-)

        Paranoidní Schizofre - Profil | So 14.4.2012 12:48:54

        grizzly72 >> paintballovej marker(značkovač) má docela omezenej dostřel, při úsťový rychlosti 300fps maximálně 60-70 metrů s celkem tragickou přesností, krom toho je to zbraň kategorie D, takže její legální použití v rybářskym sporu je celkem nereálný......

          grizzly72 - Profil | So 14.4.2012 12:39:10

          Azbest >> pak jedině sehnat partu nadšenců s paintballovou výzbrojí, co by si hráli na piráty

            Azbest - Profil | So 14.4.2012 12:28:57

            grizzly72 >> chytám u kámoše před barákem a jen já mám klíče od brány.
            Moc možností tam není.

              grizzly72 - Profil | So 14.4.2012 12:22:43

              Azbest - >> nejhorší na světě je srážka s blbcem, asi se s ním těžko domluvíš a střílet se nesmí (bohužel), takže jediný řešení co mě napadá (aby nedošlo k újmě na zdraví) je prostě začít chytat jinde

                Pvl - Profil | So 14.4.2012 12:19:21

                Georgtreb >> A ještě to chtělo sednout o pár metrů vedle -na to správné místo .To by čuměli :o§))))))

                  Georgtreb - Profil | So 14.4.2012 12:16:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Ahoj, podobnou situaci jsem s kamarádem řešil po neůspěšné domluvě jsme šli lovit o pár metrů dál . Smířit jsme se s tím nechtěly tak se zrodil plán pomsty ..další týden jsme naplnily jutové pytlíky štěrkem a kačírkem z místní nejmenované pískovny a za tajného dohledu místních a dalších závistivců se vydali na fiktivní zakrmování ..Večer jsme již dostali zprávu z mísního hostince od kamoše cituji "ti tam dali boilie a hromady pelet tam musíme než přijedou," další den jsme se zajeli v 6.00hod podívat na pískovnu ,šest místních v plné akci lov jako o život úlovek nic byla to super podívaná a ty řeči kolem no prostě se odplata povedla..

                    Azbest - Profil | So 14.4.2012 12:15:16

                    Pvl >> aha........už jsem byl usvědčen z toho, že ne:-)

                      Pvl - Profil | So 14.4.2012 12:11:43

                      Azbest >> So 14.4.2012 11:41:28

                        Azbest - Profil | So 14.4.2012 12:08:55

                        hadiuspavac >> krmení, nebo zavážka?

                          Azbest - Profil | So 14.4.2012 12:08:15

                          Pvl >> co?

                            Azbest - Profil | So 14.4.2012 12:07:40

                            kominík >> Nerozumím.
                            Já jezdím k vodě z naprosto stejných dovodů, takže jsi asi nenapsal nic objedvnéj¨ho, ale hlavně-nikdo po tobě nechce, abys četl celou diskusi dozadu.
                            Pouze:
                            1)Zadání diskuse (tou jsou ty tři větičky pod nadpisem)
                            2)Rybářský řad (pak nebudeš psát nesmysly o zákazu vyznačování míst bójkami a získáš o tom relevantní informace)
                            3)Pak si přečti, svůj první příspěvek a uznáš, že to byl blábol:-)

                              hadiuspavac - Profil | So 14.4.2012 12:05:43

                              este sa da zavolat kamaratom :D

                                kominík - Profil | So 14.4.2012 11:50:48

                                Azbest: Já si chodím k vodě odpočinout, né se z někým dohadovat. Já jsem nikde z nikým problém neměl a vždy jsem se z lidima normálně domluvil. Nechce se mě to číst zpět a nemám na to ani náladu. Petrův zdar :-)

                                  Pvl - Profil | So 14.4.2012 11:47:40

                                  Azbest >> myslíš ,že to bude mít nějakou cenu ? .o§)

                                    Azbest - Profil | So 14.4.2012 11:41:28

                                    kominík >> než se pustíš do nějakých komentář, tak bych doporučil dvě elementární věci:
                                    1)Přečíst si zadání diskuse
                                    2)Přečíst si rybářský řád
                                    Pak třeba napíšeš něco, co bude mít nějaký smysl a vypovídací hodnotu.

                                      Halen - Profil | So 14.4.2012 11:37:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tohle nemá řešení, protože ten, kdo na to místo tímhle stylem najede, ačkoli tě vidí na břehu, nebude jedinec obdařený darem kompromisu a domluvy a černý Petr je na tvé straně, protože takového jedince z toho místa žádnou domluvou nevypudíš. Existuje jediná rada, jak tyhle vyžírače cizích fleků vyřadit, krmit nenápadně a nemít bojku. Je pro tyto existence jako magnet. Navíc se vystavuješ riziku, že ti nějaký závistivec nahází k bojce kuličky do záchodu. Rozhodně se to nesnaž řešit házením olova na tu loď či jakýmkoli jiným druhem násilí či poškozování cizích věcí, na vše jsou paragrafy. Můžeš zkusit přivolat RS, ale to je jako z říše snů, ten jedinec může tvrdit, že tam byl dřív a omezuješ ty jeho.

                                        Paranoidní Schizofre - Profil | So 14.4.2012 11:37:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        (4) Místa k lovu nesmí být vyhrazována. Při lovu ryb na udici z plavidla musí být pojíždění a přistávání plavidla prováděno tak, aby zbytečně nerušilo ostatní osoby provádějící lov ze břehu.

                                        podle mne jediné relevantní jednání je přivolání RS.....
                                        ps: jak vidno mezilidské vztahy členů stejné organizace jsou zoufalé, jak řešit takový společenský jev je mi záhadou.....

                                          Červené karty: PLZEN