Jak řešit obsazení krmného místa na vodě?

Myslím situaci, kdy krmíte na tyčovku a chytáte ze břehu. Přijede chytrý člověk na pramici, zakotví se u bójky a nerušeně chytá pod lodí z vašeho krmení a navíc vám znemožní nahazovat. Existuje jiná možnost než domluva, či střelba?
Autor diskuse: Azbest - Profil , 12.4.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

kominík - Profil | So 14.4.2012 11:36:48

seboo: A jak někdo, kdo tam teda druhý den příjde má vědět, že tam nějak člověk má zakrmený? Když tam je bójka, která tam samozřejmě nemá co dělat, tak i tak rozumný člověk jde o kus vedle a necpe se někde, kdo tam asi teda bude chytat. Ovšem ty bójky jsou kolikrát ve vodě a nikdo už na lovném místě nechytá týden. Na druhou stranu ale je jasně dáno, že vytyčování lovných míst bójkami je zakázáno. Takže když ti tam někdo druhý den bude sedět, tak máš smůlu asi. Musíš tam být první, Ale když to vše shrnu, tak rozumný člověk se z rozumným člověkem vždycky nějak normálně domluví.

    Azbest - Profil | So 14.4.2012 11:34:22

    seboo >> aha.....děkuji.

      Azbest - Profil | So 14.4.2012 11:33:27

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> napadlo, ale já tady neřeším nevědomou skutečnost, ale jasný cílený a opakovaný úmysl a nezájem o komunikaci, či domluvu.

        seboo - Profil | So 14.4.2012 11:24:23

        No tak s tym asi nejde dělat nic bud mu propíchneš tu lodku kdyby ses do ni trefil a nebo asi fakt nic takové lidi nesnášim zakrmím si místo a daří se mi a na druhý den už tam sedí na mojem fleku jenom proto aby si domů mohli odnest kapra .Řeknu ti proč tam chytají svoje krmné misto si nechou udelat ale chcou si chytnout kapra aby s neho meli maso nic vic v tom neni.... až se ti daří.

          Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 14.4.2012 11:23:53

          nečetl jsem to celý, ale napadlo některýho z místních militaristů třeba použít vlídného slova, či přímo prosby? Ha?
          Představa, že chytám na lodi, nevěda, že si někde někdo nějak krmí, a koupím první z malorážky, popřípadě ke mě sympaťák doplave a pořeže mě střepem, je bezva

            Azbest - Profil | So 14.4.2012 11:18:34

            macc3 >> to je zakrmovací loďka?
            Kolik utratíš průměrně během sezony za krmení (včetně phm)?

              Drinks - Profil | So 14.4.2012 10:19:04

              Některé komentáře stojí opravdu zato.

                macc3 - Profil | So 14.4.2012 9:55:51

                také bych použil loďku ...

                  hadiuspavac - Profil | So 14.4.2012 9:38:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  alebo takto?

                    Obrtlik - Profil | So 14.4.2012 2:55:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    zdarec,stim asi nejde dělat nic ,pokud ho nechceš zranit,nebo zabit,ale na takovou svinarnu musi mit člověk povahu,aby vesele chytal na tvojim krmnem mistě a ještě z toho měl velkou radost.At sedaři ,a přesnou mušku

                      Azbest - Profil | So 14.4.2012 1:04:03

                      Babuč >> kdybyste si chtěli udělat vejlet na západní konec republiky, tak to bych vám blahořečil.
                      Rusáci s německejma značkama se tu chovaj jak doma ve chlívě a nějakej RŘ, ten je vůbec netankuje.
                      Nesloužím nikde, ale trochu prodávám zbraně:-).

                        Babuč - Profil | So 14.4.2012 0:47:29

                        buhehehe!! Taky bych pár dalších měl!!
                        Vidím že jsi z oboru. nepočítej že by RGSL byl levej. AŽ tak to na břehu zlý neni. Máme ještě černý bomby a to je tutáč. . nicméně netuším kde sloužíš, ale u nás břeh kontrolujeme a čistíme. L1,2,3 si ohlídáme. Na letošek dokonce budem podporovat civily a rybáře aby nám písli sms a jedem jak rusi!!! My ten konec labe zvednem. To budeš koukat!.

                          Azbest - Profil | So 14.4.2012 0:20:50

                          Brtek >> tak ses poplácal po rameni, a teď pravdu:-)

                            Brtek - Profil | So 14.4.2012 0:02:43

                            Každý po svém u mě to je samopal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!

                              hadiuspavac - Profil | Pá 13.4.2012 23:32:09

                              tam hodim bobek :D

                                Babuč - Profil | Pá 13.4.2012 23:17:45

                                nevěř tomu. Je to lehký a povrchový. P1 zmákne chlapa na břehu když prudí. A RGSL maníka, který je večer rezistentní že neodjede a nedá si říct. Pak je ještě pár prostředků kterými by bylo jest navodit zdravý rozum, ale ty si ještě nechám...

                                  Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 23:05:23

                                  Babuč >> no...po granátech by kapři asi odcestovali do jinýho povodí:-))

                                    Babuč - Profil | Pá 13.4.2012 23:00:14

                                    Azbest >> RgSL ručný granát slzný... a P1 je výbuška zásahová 14 explosí na jeden hod. Promiń, jsem od složek která tímto plýtvají., nicméně máš vidět jak je volná voda. A do 15ti minut kapři šílí!!!. (Labe 1.2,3...)

                                      Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 22:46:13

                                      LosPafkos >> milí usměvaví blbci?

                                        Azbest - Profil | Pá 13.4.2012 22:45:15

                                        Babuč >> a to je co za zkratky?

                                          Červené karty: PLZEN