- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Karel Nikl nebo Raven Fishing?
Zdravím pánové, chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl boilie mezi boiliem které prodává Raven Fishing a Karel Nikl. Nemyslím cenu, obal. Sem tam jsem chytal na KN protože jsem věřil, že je to český výrobce kvalitního boilie. Na výstavě jsem si všiml, že toto boilies - nebo velmi podobné má několik firem, včetně KN. Rád bych se mýlil ale domnívám se, že je to výrobek jednoho výrobce, ale teď nevím kterého. Bohužel to asi nebude kolínského šéfkuchaře! pokud se mýlím budu jedině rád. Pokud to je tak jak se domnívám, tak jsem u KN na výstavě nakoupil naposled. Které další firmy jen přebalují? Která z firem má 100 % vlastní produkci boilie? http://www.nikl.cz/k10-hotove-boilies.php http://www.ravenbrno.cz/cz/brands/kaprarina/2904_boilies_pellets_baits_accessories/pro_line/
Autor diskuse: Květoš - Profil , 13.3.2012 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
26x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
NSlavík - Profil | Út 13.3.2012 21:38:08
Květoš >> tak mi řekni co s tim uděláš ale vážně,nebo to skončí tady u bezvíznamného tlachání na Mrku?
NHalen - Profil | Út 13.3.2012 21:36:35
Můj názor je, že to je účelově založená otázka s cílem zdiskreditovat, pošpinit. Čili nečestný způsob obchodní soutěže. Mimochodem, pro tyhle koule z Nizozemí je na jejich stránkách pro ČR jako distributor uvedena firma, co ty koule prodává za 250,-
NKocháč - Profil | Út 13.3.2012 21:34:43
snipe >> Pravda, nepadám z firmy Nikl na prdel, ale člověk zraje a zraje a časem zjistí, že ty dohady jsou zbytečný. Je tam spousta normálních kluků a nezmění to ani byznys ala Karel, stejně už mu to lidi tolik nežerou.
NKvětoš - Profil | Út 13.3.2012 21:33:33
Pořád dokola.Jsem zákazník,který chce utratit peníze za originál.Nebo jezdíte ve favoritu a když dáš na kapotu trojcípou hvězdu máš mercedes?Když si to budu chtít koupit u ravenu tak si to koupím tam a nebo někde,kde to seženu levněji,ale rozhodně si stejnou značku jen v jiným pytlíku nepůjdu koupit jinam,za víc peněz a s ujištěním prodávajícího,že to vyrobil on je to čistě jeho výrobek a prostě bomba.A pak zjistím,že jediný rozdíl je ten,že to dal do jinýho sáčku a zvedl tomu podstatně cenu.O to tu jde.O to se nenechat okrádat a nechat se krmit lží,která projde.Nechci podporovat šmelináře.
Nsnipe - Profil | Út 13.3.2012 21:28:05
Kocháč >> Netvrď mi, že zrovna Tobě je líto kolínských testerů! :-) Ty jo a včera jsem nad reklamou přemýšlel, kde jsem ty bobule viděl.
Nstrage lorďs - Profil | Út 13.3.2012 21:25:18
Květoš - >> Která z firem má 100 % vlastní produkci boilie? Mikbaits - 100% - nakupuji přímo u něj doma (teda vedle ve firmě). Dovedete si představit směs všech těch vůní co prej voní kaprům na jednom místě? Fantazie, maželka tam odmítla se mnou chodit.
Nikla jsem koupil letos poprvé a když jsem si je zozdrolil a prohlednul tak nevěřím že to je sračka. Nechytám moc dlouho takže každy rok zkouším něco nového a těch zkušeností némám tolik. Každopádně se mi líbí, že existujou český výrobci kteří mají kvalitu snaží se makat. Když si vemete veškerou výbavu kterou máme tak většina se dělá v Čině kde jsou čtyři fabriky které to všechno šijou a vyráběj z plastu a každej kdo zaplatí si tam dá svoje logo a je to. A nikomu nevadí krabička kterou má na výstavě každá firma s jiným logem ale i s jinou cenou, za značku se platí. A pokud je česká a kvalita se mi zdá dobrá tak je podpořim.
Nikla jsem koupil letos poprvé a když jsem si je zozdrolil a prohlednul tak nevěřím že to je sračka. Nechytám moc dlouho takže každy rok zkouším něco nového a těch zkušeností némám tolik. Každopádně se mi líbí, že existujou český výrobci kteří mají kvalitu snaží se makat. Když si vemete veškerou výbavu kterou máme tak většina se dělá v Čině kde jsou čtyři fabriky které to všechno šijou a vyráběj z plastu a každej kdo zaplatí si tam dá svoje logo a je to. A nikomu nevadí krabička kterou má na výstavě každá firma s jiným logem ale i s jinou cenou, za značku se platí. A pokud je česká a kvalita se mi zdá dobrá tak je podpořim.
NPeta Dobeš - Profil | Út 13.3.2012 21:22:58
Květoš >> tak kdo jsi????konkurence a nebo prodavač z ravenu a se.e tě,že jsi na to napřišel sám???
NKvětoš - Profil | Út 13.3.2012 21:14:33
Tady jde,ale o to jak to prezentuje!Jako co to prodává!Někteří koukám pořád nechápou,že je to minimálně klamavá reklama!Rozhodně mě jako zákazníka podvedl tím,že mi prodával svůj výrobek,který je jeho počin jeho ingredience a ne něco co ani nevyrábí a co si mohu koupit v podstatě kdekoliv jinde a ještě levněji.Uvedl mě v omyl,aby na mě vydělal to je celý!
NRST - Profil | Út 13.3.2012 21:13:07
donald5 >> Myslím suroviny např. rybí moučku kupuju v žoku přímo z auta co to veze z holandska z fabriky....... takhle sem to myslel.
NKvětoš - Profil | Út 13.3.2012 21:10:45
Jo,že bych mu napsal a on po reklamě,kterou tomu udělal mi napíše jak je to kvalitní dovoz za rozumnou cenu.To si mě pobavil :-D
Červené karty: Dave≻
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NLov z nafukovacího člunu1187
NLexikon boilies komponentů901
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NMikbaits boilie LiveriX307
NJak na odlévání olova?856
NZlatá kaprařská malina1332
NRevír - Jezero Jaroslav1587
NMikbaits - pikantní švestka534
NHarrison - vše o této značce3722
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
8:56NKrátkodobá kaprařina x 9933
8:46NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54930
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...












