Seberou mi papíry?

Nikde jsem nenašel odpověď,zda po skončení doby lovu s vytáhnutými pruty můžu zavážet návnadu.Prosím pouze o relevantní odpovědi,nejlépe členové RS.díky
Autor diskuse: martin1893 - Profil , 6.3.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nrover - Profil | Út 6.3.2012 21:48:54

Kolega "zadavatel" v sobě rozhodně Čecha nezapře, to je nade vše jasné !

    NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:48:48

    Venca888 >> 0609 111 111 službu provozuje tel.společnost Erika :-))))))

      Njaryn82 - Profil | Út 6.3.2012 21:47:48

      Lee-Haney >> a proč ne když rybařim na revíru a nesmí se tam vyvážet tak se koupou lidi a jezděj na člunu od ťamanů a kdo jim co řekne nikdo a pokud nerybaříš tak můžeš ryb.stráž poslat do kelu nemaj nárok tě otravovat jedině policie a ta tě za koupání šikanovat nebude tak klidně budu plavat s igelitkou koulí a zakrmim a nic nezákoného neprovedu

        Nkritik - Profil | Út 6.3.2012 21:47:18

        lipenak >> Vcelku masakr, co? :-) Koukám, že někomu tady dělá problém odlišit význam slov třeba jako krádež a nález.

          NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:46:20

          Delwin >> "vodní správa"? co je to za instituci? máš na ně telefon? :-)))

            NIan - Profil | Út 6.3.2012 21:46:17

            newezmou

              NDarcy - Profil | Út 6.3.2012 21:44:24

              martin1893 - >> V našem právu se řídíme právním názorem: co není zakázáno, je povoleno. Zavážet návnadu by jsi nemohl pouze ve dvou případech: Pokud je na revíru zákaz zavážení návnad nebo pokud by bylo v Bližších podmínkách vyloženě uvedeno: že mimo povolenou dobu lovu je zakázáno provádět jakékoliv činnosti související s lovem ryb!

                NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:44:12

                elhierro >> plkáš nesmysly, protože nejsi schopen relevantních argumentů... pěkný sny... :-)

                  Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 21:43:13

                  Venca888 >> A můžu se jít do lesa "vysr..t"? Nebo si díky zákonu mám nechat prasknout střeva? Mám pocit že ti byrokracie EU vlezla na mozek. Už opravdu dobrou noc.

                    Nlipenak - Profil | Út 6.3.2012 21:43:11

                    Tichej >> samozřejmě je to o lidech ..

                      Nviceroy - Profil | Út 6.3.2012 21:43:04

                      elhierro >> tady jina reakce ani nemuze byt :)))))

                        Nbaitruner2 - Profil | Út 6.3.2012 21:42:38

                        martin1893 - >>Hele vytáhni klacky a zakrm si před skončením doby lovu a máš klid.Těch 10min(třeba) už tě neposere.....

                          Nkolinkovýdědek - Profil | Út 6.3.2012 21:42:24

                          Venca888 >> :-DDDD zbytečný extrém. jdu spát, toto nemá význam se dohadovat a předhánět, kdo koho slovně udělá. to si říkáte tolerantní rybáři?? Když Pán Bůh dopustí, i motyka spustí.

                            NHonza54 - Profil | Út 6.3.2012 21:42:13

                            jaryn82 >> teoreticky, nakrmí ryby tak že plavou břichem vzhůru, a co potom?

                              NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:41:39

                              Venca888 >> svaz není majitelem vody,majitel je vodní správa která nemá s črs nic společného

                                Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 21:41:37

                                viceroy >> :-)))

                                  Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 21:41:08

                                  Venca888 >> RS by měla být motivována k řešení závažných porušení RŘ. Ale tam, kde se bojí o vlastní "xsicht", tam raději nejde. Tato otázka je o zcela banálním zakrmení mimo lovnou dobu, ne o srhávání "kamionů" neprodaného pečiva do vodního zdroje. Dobrou noc.

                                    NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:40:07

                                    Venca888 >> chtěl bych vidět toho rybáře co zakrmuje tatrovkama ,ty už jsi to viděl?

                                      NLee-Haney - Profil | Út 6.3.2012 21:39:41

                                      jaryn82 >> A tos vzal kde?

                                        Nlipenak - Profil | Út 6.3.2012 21:39:40

                                        kolinkovýdědek >> kolego ,přečti si zákon 99/2004 a konkrétně práva RS . Nemá cenu s tebou polemizovat,..