Seberou mi papíry?

Nikde jsem nenašel odpověď,zda po skončení doby lovu s vytáhnutými pruty můžu zavážet návnadu.Prosím pouze o relevantní odpovědi,nejlépe členové RS.díky
Autor diskuse: martin1893 - Profil , 6.3.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:39:38

elhierro >> mně to normální nepřijde. Kdyby ti někdo na tvuj pozemek začal bez tvýho svolení vozit hlínu, byl bys v pohodě? A jakej je v tomhle případě rozdíl mezi sutí a hlínou? Kdo rozhodně, že hlínu ještě jo a suť už ne? Ty - jako znečišťovatel? To snad ne...

    NTichej - Profil | Út 6.3.2012 21:39:25

    lipenak >> :-)) dokud bude kvalita RS tam kde je ( neříkám, že jsou všici stejní) tak se nic nezmění

      Nviceroy - Profil | Út 6.3.2012 21:39:24

      elhierro >> cusek neres to , je to o nicem ja vim moc dobre o cem mluvis ja uz toho nechal :)))))

        NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:38:55

        kolinkovýdědek >> co k tomu dodat,bavíme se o krmení ve vodě,příjde venca a už jsme u suti v lese :-)))

          NLee-Haney - Profil | Út 6.3.2012 21:38:04

          elhierro >> Zde je jádro problému.Ty žiješ v představě že když někomu něco nevadí tak se to může.

            NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:37:54

            elhierro >> ty jsi nepochopil jednu základní věc - i krmenim labutí se dopuštíš přestoupení zákona. Ale pokud si k vodě přineseš pět rohliků a naházíš jim to, nikdo to řešit nebude (i kdyby mohl), protože na tom nemá zájem - je to absurdná. Ale když budeš majitel pekárny a shodíš do rybnika tatrovku neprodanýho pečiva, myslíš, že na to kompetentní lidi budou pohlížet stejně? Byť jsi v praxi udělal to samý, čeho se dopustil ten krmič labutí. A stejný je to, o čem se bavíme. Perzekuován budeš jen tehdy, budeš-li někoho, kdo tak může činit, motivovat k tomu, aby tě perzekuoval. A RS, který budeš drze tvrdit, že v jednu hodinu v noci krmíš vodní zvěř, k tomu motivovaná bude.

              Njaryn82 - Profil | Út 6.3.2012 21:37:44

              pokud nerybaříš tak jsi obič človíček a ten simůže jezdit po rybníku a krmit ryby jak chce kromě soukromáků.můžeš mapovat echem revír a nikdo ti nic říct nemůže koupání,plavání a krmení ryb není zakázané.

                NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:37:34

                elhierro >> nic si z toho nedělej,na tuhle dvojku si časem zvykneš :-)))

                  Nlipenak - Profil | Út 6.3.2012 21:37:14

                  Tichej >> jasný , je to jen rozumným přístupu a vše se dá vyřešit .

                    Nkolinkovýdědek - Profil | Út 6.3.2012 21:37:08

                    Delwin >> :-)))

                      Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 21:36:57

                      Lee-Haney >> 50% má takový názor, 50% jiný. Říkám ti, že každý právník by vaše teorie o zákazu krmení rozsekal na padrť, pokud ten zákaz nebude na dané vodě jasně napsán.

                        NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:35:49

                        Venca888 >> venco venco,kdy už ti dojde že kolečko hlíny nebo suti prostě zvířátka nežerou??mezi sutí a krmivem je tak trochu rozdíl,ale těžko to vysvětlím někomu kdo krmí ryby sutí a ještě k tomu v lese :-))))))))))))))))))

                          Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 21:35:12

                          Venca888 >> Ano, vyvežení kolečka hlíny do lesa mi přijde naprosto normální, pokud ta hlína nebude kontaminovaná. Suti už ne. A zrovna tak to je s tím krmením. Poroučím se z této otázky, neb se tu slétávají "hejna kormoránů". :-D

                            Nkolinkovýdědek - Profil | Út 6.3.2012 21:34:11

                            lipenak >> nejsem žádný odborník,ale dohadujete se tady o volovinách. sebrat pruty právo nemáš.to bez diskuse.jinak , já jsem v klidu pořád.jestli tobě to zvedá ego, se dohadovat o nesmyslech, musíš si vybrat jinýho.nemám chuť mlátit prázdnou slámu.

                              NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:31:40

                              elhierro >> teď jsi na řadě ty, abys něco napsal - opakuji otázku, na kterou jsem nedostal odpověď:
                              Hele, přijde ti normální vyvézt kolečko suti, hlíny nebo písku do lesa? Nebo ho zvrhnout někde do škarpy? Pokud je v tobě alespoň špetka slušnosti, předpokládám, že ne. Tak proč ti přijde normální, že by někdo (bez požehnání jinýho zákona) mohl to samý dělat ve vodě?

                                Nlipenak - Profil | Út 6.3.2012 21:30:43

                                kolinkovýdědek >> v klidu, já jsem probranej, Nemíním se tu dohadovat určitě jsi odborník.

                                  NLee-Haney - Profil | Út 6.3.2012 21:30:42

                                  elhierro >> Já ti nevím lidé ti tady slušně řekli jak to je a ty to bereš jako útok.Nebude to spíš tím že hledáš kličky jak obechcat rybářský řád a teď nedokážeš skousnout že obechcáním RŘ neobechčíš zákon?

                                    Nrover - Profil | Út 6.3.2012 21:30:09

                                    hraji >> Přidávám se k pepovi-č, dnes se opravdu překonáváš, ty špagáty místo nervů ti opravdu závidím :-)

                                      Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 21:29:22

                                      Venca888 >> Ještě mi napiš, že v zimě nemůžu jít do lesa dát seno srnkám do krmelce a budu si o tobě myslet to, co si ty myslíš o mě. Zrovna tak můžu krmit sýkorky, labutě i ty ryby.

                                        NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:29:13

                                        Venca888 >> co bych si tady bez tebe počal....... :-)