Seberou mi papíry?

Nikde jsem nenašel odpověď,zda po skončení doby lovu s vytáhnutými pruty můžu zavážet návnadu.Prosím pouze o relevantní odpovědi,nejlépe členové RS.díky
Autor diskuse: martin1893 - Profil , 6.3.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NBláža - Profil | Út 6.3.2012 22:17:27

Venca888 >> Nic proti, ale vetší podíl prý na zdražení mají obchodníci, v dnešní Ml. frontě byl graf, kde to bylo zobrazeno, takže pěstitelé z toho zase tak moc nemají....

    Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 22:15:16

    Venca888 >> Ujíždí ti nervy když do diskuze vnášíš nesnášenlivost k pražákům? Dej si diazepam. :-) A nestarej se, kde já kupuji vajíčka. Ale prozradím ti to, zásadně z českých chovů, protože jsem vcelku nacionalista a podporuji rád české výrobce. http://www.ovuspraha.cz/ Něco o dané problematice vím, a věř, že jsou za tím pouze zájmy EU, nikomu vlastně nejde o ty slepice, jde o business. Ale fakt si s tebou nemám co říct, máš tolik rozumu, že bys mohl kandidovat na ředitele zeměkoule...... za všechny slepice. :-)

      Nhraji - Profil | Út 6.3.2012 22:15:02

      martin1893 - >> pokud skončí doba lovu, ty vytáhneš a sbalíš pruty, ukončíš denní lov v záznamu o docházce, můžeš dělat cokoliv, kromě porušování platných zákonů ČR ve všech oblastech, kterých se tvá činnost bude dotýkat.

        NBarbusek - Profil | Út 6.3.2012 22:11:15

        martin1893 - >> kdyby sis ty pruty uklidil, tak ti nikdo nemůže říct ani popel - jsi osoba, která se plaví po vodě a krmí rybičky. (pokud to není zakázané). Jinak by tě možná mohli zhaftnout za vyhrazování místa k lovu (na další den), případně za dělání nepořádku :)

          NMartík - Profil | Út 6.3.2012 22:09:27

          když se teď řeší to krmení - musím mít papíry u sebe a zapsané, pokud jdu krmit prutem s krmící raketou? Nemám na celé sestavě samozřejmě háček ani nic takového. Ani jinde nijak nahozené, jen prut a krmení v kýblu. Pak pokud bych takto krmil, musím jeden prut stáhnout nebo můžu mít nahozené přitom oba dva?
          Než se mi nějaký znalec zákona vysměje," jak jsem teda blbej, že to dávno nevím ", tak doufám, že mi nějaký zdepřítomný RS poradí.. dík

            NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 22:09:26

            elhierro >> Stovky let se chovaj slepice v takovejch koncentrácích? Nenech se vysmát.
            Kvalitní český vejce?! Myslíš ty z Polska, co se vrátili?! Ty naivko z Prahy. Doporučim ti jedno - vezmi auto, zajeď někam za Prahu do vsi, zazvoň u nějakýho domečku se slepicema a popros je, ať ti prodaj nějaký vajíčka. Doma si ty vajíčka udělej a poznáš, co jsi si doteď kupoval za sračky. :-)

              Nkefod - Profil | Út 6.3.2012 22:08:43

              elhierro >> :-) :-)

                Narnošt - Profil | Út 6.3.2012 22:07:55

                jaryn82 >> Já myslím,že co se koulí týká,tak tam bude rezerva dost veliká... :))

                Spíš ale bych rád slyšel stručnou a jasnou odpověď,kterou by nemohl nikdo napadnout na zadání autora.Z těch bezmála 300 příspěvků,hádek a obviňování jeden druhého jsem jen volajaký zmeťený... :-(

                  NBláža - Profil | Út 6.3.2012 22:07:39

                  Zase jedna kaprařská diskuze jen o tom, jak obejít, ojebat a jiným způsobem se vyhnout zákonům a platným vyhláškám. Opět nic nového, jen to ukazuje přístup jedinců ke svému koníčku, kde se zavázali něco dodržovat.....

                  Chudák zadavatel, asi netušil, jakého zase vypustil džina z lampy.....

                  Nebo z láhve?

                    Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 22:05:04

                    Venca888 >> Jen jestli ty máš úctu k lidem. Miluji tyhle ochránce. Stovky let to jde, pak přijdou chytré hlavy z EU a světe (hlavně ten směrem na východ) sedni si na zadek. Právě proto je celý svět v prde... a nahrává bláznům, co ho chtějí měnit. Místo kvalitních českých vajec přijdou ty ze západních trhů, kde nerozeznáš žloutek od bílku. Tvoje volba, dobrou chuť.

                      NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 22:04:01

                      jaryn82 >> v boilies neplatíš za vejce, ale za to, že jsi podlehnul reklamě... kdybys znal výrobní cenu těch koulí, tak si utrhneš ty svoje...

                        Njaryn82 - Profil | Út 6.3.2012 22:00:40

                        Venca888 >> na vajca kašli ale zdražej koule a ty uš jsou předražený dost

                          NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:58:20

                          elhierro >> byls někdy v drůběžárně, kde choval slepice pro vejce? Pokud máš jen kouska citu vůči živejm tvorum, garantuju ti, že by se ti minimálně zvedal kýbl. EU to udělal velice správně. Lidi jsou přežraný a nemaj úctu ke zdrojum.

                            Nkefod - Profil | Út 6.3.2012 21:58:19

                            Docela mě to tu pobavilo,ale myslím si že zadavatel otázky neví o mnoho víc než předtím....

                              Nlipenak - Profil | Út 6.3.2012 21:54:13

                              kritik >> hmm, asi tak nějak, markantní neznalost zřetelná.

                                Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 21:51:46

                                Ještě malá poznámka na dobrou noc. Nemáte někdo pocit, že ryby mají málo prostoru ve vodách? Možná by rybí maso poté mohlo zdražit o 100% jako vejce a povolenky taktéž. SVĚT SE ZBLÁZNIL, děkuji EU!!!!

                                  NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:51:26

                                  Venca888 >> je to levnější než tatrovka krmení :-)))))
                                  no nic já to dneska balím,ale myslím že na sebe ještě narazíme :-)
                                  čau

                                    NDarcy - Profil | Út 6.3.2012 21:50:44

                                    Ještě pro zasmání: S omluvami jsme vraceli povolenku rybáři, kterému horlivý člen RS odebral povolenku za to, že v době kdy lov vláčením nebyl ještě povolen, šel kolem vody s prutem s navázánou třpytkou.

                                      NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:49:48

                                      Delwin >> jojo... věřim, že tohle číslo znáš... Erice asi nevadí, že máš IQ 80, kdyý platíš 80,-/hod... :-) všechno má svoji cenu... :-)

                                        Njaryn82 - Profil | Út 6.3.2012 21:48:59

                                        Honza54 >> pak to řeší chlupatý né stráž