Seberou mi papíry?

Nikde jsem nenašel odpověď,zda po skončení doby lovu s vytáhnutými pruty můžu zavážet návnadu.Prosím pouze o relevantní odpovědi,nejlépe členové RS.díky
Autor diskuse: martin1893 - Profil , 6.3.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:29:07

Delwin >> mít navrch v konfrontaci s tebou nepovažuju až tak za vítězství jako spíš za logický vyústění situace... :-)

    Nhraji - Profil | Út 6.3.2012 21:28:59

    roman >> není zač, rádo se stalo

      NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:28:47

      Venca888 >> :-)

        Nhraji - Profil | Út 6.3.2012 21:28:40

        pepa-č >> Pepo, já se tu řežu smíchy, jak vážení manažeři rybářských výstav neznají ani základní právní předpisy pro výkon svého koníčka.
        To je panoptikum a ne rybáři. Bez takových by byl MRk smutným místem.

          Nroman - Profil | Út 6.3.2012 21:28:07

          hraji >> díky za opověď

            NLee-Haney - Profil | Út 6.3.2012 21:27:45

            Delwin >> To ja by to řešila já nemohu soudit,ovšem kdyby porybný trval aby jednala podle zákona tak by holt jednat musela.Já ani nevím jaká je za to sankce.

              NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:27:39

              Delwin >> nevim, jak ty, ale já se stále bavim přímo o tématu... na co myslíš ty, to nedokážu posoudit...

                NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:27:20

                Venca888 >> máš pravdu,jsi naprostý vítěz,tohle ti dělá dobře? :-))

                  Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 21:26:55

                  Jako každá diskuze, tak i tato se díky "několikaletým provokatérům" odvíjí jen do hádek. Proto se ti chytřejší vzdálí a myslí si svoje. PETRŮV ZDAR, zákonům ĆR též a krmení vodních živočichů zvlášť. Tato diskuze jen poukazuje na tu skutečnost, že RS řeší nesmysly a proti skutečným a závažným přestupkům proti RŘ (pytláctví) je krátká. Dokonce velmi často RS překračuje své kompetence, a to z důvodu buzerace, mnohokrát bohužel ze špatného (čti vlastního) výkladu RŘ!!!!!

                    NTichej - Profil | Út 6.3.2012 21:26:47

                    lipenak >> už se mi to stalo,a já volal PČR, neb RS jen vyhrožovala a nechtěla mě dovolit pokračovat v chúzi, PČR mi dala za pravdu :-)je mnoho rybníků přímo v centrech měst,jel jsem tenkrát na rybačku a cestou jsem se stavil koupit proutek s navijákem, byl jsem v maskáčích, volal jsem kolegovi a on že je u Jordánu , tak jsem jen přejel a šel se s proutkem pochlubit no a prišla RS :-) kdyby nebyl tak arogantní a tak se na volání PČR VÍŠ CO :-))

                      NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:26:20

                      Venca888 >> ale já jen že v ráži jsme trochu opustily téma oba,a navíc si myslím že my se neshodnem asi nikdy na ničem,už to neřešme

                        Npepa-č - Profil | Út 6.3.2012 21:25:52

                        hraji >> pocem, ty jsi hodně trpělivý čovek, že jo? :))

                          Nhraji - Profil | Út 6.3.2012 21:25:24

                          kefod >> není zač.

                            Nhraji - Profil | Út 6.3.2012 21:24:52

                            roman >> nosit prut kolem vody není trestné a ani to není výkon rybářského práva. Pokud nenahodíš nic se neděje. Pokud tě RS zastaví, musí se spokojit s tvým vysvětlením.
                            Je třeba vycházet ze znění zákona.

                              NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:24:38

                              Delwin >> jo, měl bys toho nechat... zatim ses tu dokázal pouze diskreditovat a nedoporučoval bych ti, abys v tom pokračoval... škodí to předešim tobě... :-)

                                Nkefod - Profil | Út 6.3.2012 21:24:33

                                kolinkovýdědek >> To já vím jen jsem se zeptal, psal jsem to již níže..

                                  NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:24:30

                                  Lee-Haney >> souhlas,ale co myslíš že by policie udělala?asi by ti řekla at už tam nekrmíš a tím by to končilo,nemyslím si že by policie řešila někoho kdo hodil rybám krmení

                                    NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:23:23

                                    Delwin >> V čem konkrétně jsem mimo mísu?

                                      Nkefod - Profil | Út 6.3.2012 21:23:16

                                      hraji >> Děkuji za odpověď a o tom to tady celí je...Schválně jsem si vybral Tebe protože vím že tomu rozumíš tak jsem byl zvědav na Tvůj názor..Ještě jednou dík

                                        NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:22:44

                                        Venca888 >> prosímtě už toho nechme :-)