Kaprařina okem mladého kapraře do 30 let

Pokec pro mladé kapraře a vše kolem kaprařiny :D
Autor diskuse: Mr.Mepps - Profil , 4.3.2012 kaprařina - ostatní

Chytám nejraději na ???

A) Koulís53%

B) Peletky25%

C) Pop-up2%

D) Kukuřice17%

E) Tygří ořech4%

Od 29.3.2012 hlasovalo 53 čtenářů.

NMr.Mepps - Profil | St 4.4.2012 22:09:52

MaTTeSeK18 >> Jo dnes dal sem to do ML

    NMaTTeSeK18 - Profil | St 4.4.2012 22:09:13

    Mr.Mepps >> jsem tu :Dtak jak jsi na to m byl jsi na rybách?:D

      NDave≻ - Profil | Ne 1.4.2012 15:26:26

      A) Koulís ...........:)))

        NDave≻ - Profil | Ne 1.4.2012 15:25:34

        Rosťa Š. >> Slož vlastní směs a z té potom koulej dle libosti.

          NRosťa Š. - Profil | Ne 1.4.2012 15:15:12

          Máte někdo skušenosti s Express pulnoční pomeranč,a High attract od Nikla??? hledám nějaké levné koule které fungují,a nepřestanou fungovat po 3 denní krmení jako například u Tandem baits........

            NMr.Mepps - Profil | Ne 1.4.2012 13:52:13

            Dave≻ >> Co já vím

              NMr.Mepps - Profil | Ne 1.4.2012 13:51:59

              čeman 29 >> Ok dík za pochopení :D

                NDave≻ - Profil | Ne 1.4.2012 13:40:06

                Mr.Mepps >> Proč ti to zatrhli???

                  Nčeman 29 - Profil | Ne 1.4.2012 11:10:37

                  Mr.Mepps >> Pohoda neres :)

                    NMr.Mepps - Profil | Ne 1.4.2012 8:53:45

                    čeman 29 >> Dal bych ti poděkování ale admini mi to zatrhly

                      Nčeman 29 - Profil | Ne 1.4.2012 1:41:32

                      A jeste naseru vsechny SBS kare HU :))))) England oleeeee :)))))) bo original UK

                        Nčeman 29 - Profil | Ne 1.4.2012 1:18:47

                        Tak ja mam myslim neco malo nakupene :)

                          NMr.Mepps - Profil | Čt 29.3.2012 17:11:26

                          Makrelobíjec >> Ne žádný zkušenosti s touhle značkou nemám

                            NMakrelobíjec - Profil | Čt 29.3.2012 17:03:34

                            Mr.Mepps >> Nemáte tady někdo zkušenosti ze značkou Pelzer ? Pár věcí od nich mám a supr kvalita udajně tato značka končí u Páryse maj od nich skoro všechno ve výprodeji .

                              NMr.Mepps - Profil | Čt 29.3.2012 16:45:21

                              Makrelobíjec >> :D tak to má bejt

                                NMakrelobíjec - Profil | Čt 29.3.2012 16:43:32

                                Mr.Mepps >> Letos jim zas dám . Nažrat :))))))

                                  NMr.Mepps - Profil | Čt 29.3.2012 16:28:59

                                  Makrelobíjec >> To já já byl zas včera :D

                                    NMakrelobíjec - Profil | Čt 29.3.2012 16:22:40

                                    Mr.Mepps >> Nic byl jsem tam 4h měl jsem to na 14mm kulu ananas a druhou jsem skoušel na červa pečivo foukačku ,ale byla to paráda po půl roce zas na rybách .

                                      NMr.Mepps - Profil | Čt 29.3.2012 15:11:49

                                      Makrelobíjec >> A chyt si něco???

                                        NMr.Mepps - Profil | Čt 29.3.2012 15:11:34

                                        čeman 29 >> A co fishky spolupracovaly???

                                          Červené karty: Zdendahat