- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Které zahraniční boilies firmy preferujete?
Jde mi pouze o udělání si představy, které zahraniční firmy zdejší osazenstvo preferuje z hlediska boilies a krmení. Nejde sem do ankety napsat všechny, ale ty hlavní snad uvedu a bude i kolonka ostatní, kam se vejde zbytek.
Autor diskuse: Kocháč - Profil , 3.3.2012 kaprařina - nástrahy, návnady
Tak která značka?
A) Solar10%
B) Mainline12%
C) CC Moore25%
D) Nutrabaits4%
E) Imperiabaits11%
F) Richworth8%
G) Dynamite baits7%
H) Sticky baits4%
I) Essential baits4%
J) Jiné jako SBS, Successful baits a další16%
Od 3.3.2012 hlasovalo 413 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
19x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
NKocháč - Profil | Pá 22.6.2012 15:33:56
MilánekTT >> Nechci tady příhřívání polívčičky, jsi zapsán na stránkách jako testér :o) Je to aspoň zahraniční značka nebo zase nějakej českej nadšenec co má garáž, ale nemá auto?
Nalda2211 - Profil | Čt 21.6.2012 23:18:22
SNOW >> :-)) na to myslim ani kalkulacka neni potreba............
NTAYLOR - Profil | Čt 21.6.2012 16:02:01
SNOW >> to je otazecka... na deset liber..,ale to jen proto,ze ziju v uk..ale jsou tady ceske a slovenske firmy,ktere dovazi UK-CR za 80penci kilo... takze 10kg 8liber.
Jen mit nekoho,kdo tady zije a bude ochotny to zorganizovat..,kdyby byl v cechach zajem...
Jen mit nekoho,kdo tady zije a bude ochotny to zorganizovat..,kdyby byl v cechach zajem...
Nkapříkluboš - Profil | Čt 21.6.2012 15:56:34
proč kupovat zahraniční boilies, když naši výrobci umí taky udělat docela chytatelné koule, preferuji dva výrobce a jsem s jejich výrobky spokojen
NTAYLOR - Profil | Čt 21.6.2012 15:02:57
No rekl bych,ze je zbytecne kupovat koule od techto gigantu,kdyz jsou dostupne od jinych mensich firmicek,ktere se snazi prosadit na trhu a udelaji pro to vse mozne,jen ne na ukor kvality..
kupuji vetsinou 10-20 kg a ta cena jde vyrazne dolu... 10kg=60 liber a muzes mit mrazaky nebo shelf-live. Mam oblibene shrimp and snail od BLAKES www.blakesbaits.co.uk
vyborne koule s mini mirskymi sneky.. kapri se po nich muzou jen urvat..
kupuji vetsinou 10-20 kg a ta cena jde vyrazne dolu... 10kg=60 liber a muzes mit mrazaky nebo shelf-live. Mam oblibene shrimp and snail od BLAKES www.blakesbaits.co.uk
vyborne koule s mini mirskymi sneky.. kapri se po nich muzou jen urvat..
NZdendahat - Profil | Čt 21.6.2012 14:49:12
Koulel jsem pro kámoše black label, a ten se mi teda nelíbil, né jako že to bylo nějaký slabí, to nevim, ani nevim jestli na to pak lapal, ale strukturou, byla to hrozná prace :-) Nechci se nikomu zalíbyt :-) ale mixi od MIKA jsou pěkný a i kule, jsou napohled "věrohodný" vypadaji jako že v tom něco je. Ale zkušenost s nima nemám. Jinač kolega má oblíbenýho Leona a já, jelikož sem strašně lakomej, tak jedu pouze na svoje :-)
NKocháč - Profil | Čt 21.6.2012 14:35:38
kuman & JRT >> Co se týče garážovek, tak průkopník byla firma Pustil, ta funguje už tak odhaduju 8let. Vasr funguje 5let a tak před třema rokama se s malýma firmama roztrhl pytel. Možná chtěly malé firmy vyplnit mezeru a nabídnout levnější koule už pouhým vyřazením mezičlánku maloobchodu. Jenže ukousnout z koláče jen pouhým e-shopem slušné sousto bez síťe maloobchodů po celé ČR ke nereálné a tyto malé firmy budou vždycky pokrývat procenta ne-li jejich desetiny.
Michala chápu, reaguje logicky na požadavky místního trhu a dělá to dobře.
Každopádně rozjíždět v dnešní době malou firmu bez dostatku finančních prostředků a s jasnou strategií je hrdinství. Není to jen o ceně a pěkných obalech a e-shopu. Moc práce a obrovská konkurence. Dalo by se uvést několik příkladů.
Michala chápu, reaguje logicky na požadavky místního trhu a dělá to dobře.
Každopádně rozjíždět v dnešní době malou firmu bez dostatku finančních prostředků a s jasnou strategií je hrdinství. Není to jen o ceně a pěkných obalech a e-shopu. Moc práce a obrovská konkurence. Dalo by se uvést několik příkladů.
Nkuman & JRT - Profil | Čt 21.6.2012 12:45:37
Michal Kučera >>
V podstatě z tvého pohledu s tebou ve všem souhlasím. Nereagovat na vlastní trh kde působím je cesta do pekla… Češi reagují na novinky ale ještě lépe reagují na slovo sleva 50%:))) Jsou pak schopni koupit i věci co vůbec nepotřebují a ve velkém množství:))))))))
Garážovek vzniklo opravdu dost – taky fandím ,už jen, že se vrhnou do rozjezdu něčeho v dnešní době zaslouží obdiv. Na druhou stranu zrovna tyhle „malokouleči“ snažící se prodávat co nejlevněji nebudí zrovna moc důvěry ,že oboru opravdu rozumí,budou zákazníka hledat těžce…
V podstatě z tvého pohledu s tebou ve všem souhlasím. Nereagovat na vlastní trh kde působím je cesta do pekla… Češi reagují na novinky ale ještě lépe reagují na slovo sleva 50%:))) Jsou pak schopni koupit i věci co vůbec nepotřebují a ve velkém množství:))))))))
Garážovek vzniklo opravdu dost – taky fandím ,už jen, že se vrhnou do rozjezdu něčeho v dnešní době zaslouží obdiv. Na druhou stranu zrovna tyhle „malokouleči“ snažící se prodávat co nejlevněji nebudí zrovna moc důvěry ,že oboru opravdu rozumí,budou zákazníka hledat těžce…
NF.T.M. - Profil | Čt 21.6.2012 5:06:29
Z mého pohledu je zahraniční TOP boilies od CC Moore a to Odyssey XXX, N-Gage XP a Meteor :-)
NCtvrtek - Profil | Čt 21.6.2012 1:08:35
Tak si taky něco přidám do mlýna ;) Kdysi po koulení vlastních koulí jsem začal se Solarem,pak jsem přešel na pár českých výrobců.
Ale kolísavá kvalita mě od jejich výrobků odradila.Asi před týdnem jsem to zkusil znovu a....?Návrat k osvědčenému Solaru za stejný peníz,nebo spíše levnější.
Ale kolísavá kvalita mě od jejich výrobků odradila.Asi před týdnem jsem to zkusil znovu a....?Návrat k osvědčenému Solaru za stejný peníz,nebo spíše levnější.
NMichal Kučera - Profil | St 20.6.2012 23:22:14
kuman & JRT >> výrobce se musí, chce-li být úspěšný, chovat tak, jak se chová jeho majoritní trh. Angláni jsou šíleně konzervativní, tj sedí jim firmy, které 20 let nic nemění, proto si to Solar může dovolit, Češi jsou progresivnější a proto mnohem více slyší na novinky. Na druhou stranu mnoho z nich chce to, co jim fungovalo před x lety. Osobně proto kombinuji mix stálých věcí s přiměřeným přísunem novinek, aby si mohl vybrat každý. Co se týče garážovek, vzniklo jich za poslední dva roky opravdu neuvěřitelné množství, ale já, ač bych měl chtít opak, jim fandím, všem říkám, mě také od toho odrazovali, že to nemá cenu...
Nkuman & JRT - Profil | St 20.6.2012 22:11:44
Kocháč >> Jasně - bez vybroušených novinek se žádná firma žádný rok neobejde:)) A jak to dopadne - po 2 sezonách se ukončí výroba ,protože novinku 2009 vytlačí novinka 2012,
Solar má pár mixů roky - lape na ně většina světa všude možně - takže fungují a být trošku jiný u vody lovu jen prospěje:) A o koulích je to vždycky:)))))
nedávno jsem sledoval videa ze závodu na Hejlově - docela jsem se divil co garážovak vyrazilo do světa pokusit se získat kousek trhu a slávu. Koule už dělá každej a hned na kšeft..jen to nemá tu tradici..
Solar má pár mixů roky - lape na ně většina světa všude možně - takže fungují a být trošku jiný u vody lovu jen prospěje:) A o koulích je to vždycky:)))))
nedávno jsem sledoval videa ze závodu na Hejlově - docela jsem se divil co garážovak vyrazilo do světa pokusit se získat kousek trhu a slávu. Koule už dělá každej a hned na kšeft..jen to nemá tu tradici..
NKocháč - Profil | St 20.6.2012 21:57:04
kuman & JRT >> Všechny značky v anketě jsou podle mě chytatelný, jen si vybrat. Solar mě přitahuje nejvíc.
Na našem trhu mě sere, že se sypou každej rok novinky a kdo je nemá, jakoby neexistoval. Solar má mraky let pár mixů a hotovo, proč to chrlit, když klasika chytá. A stejně to až tolik o koulích není. Dyť víš.
Na našem trhu mě sere, že se sypou každej rok novinky a kdo je nemá, jakoby neexistoval. Solar má mraky let pár mixů a hotovo, proč to chrlit, když klasika chytá. A stejně to až tolik o koulích není. Dyť víš.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64











