Nesporné výhody příposlechu

Vybírám nový signalizátory a nemužu se zbavit dojmu,že příposlech je další krám navíc,jakou to má přednost,bez který se nedá chytat? Možná bláhově vycházim z toho,že se na rybách chovám,co nejtišeji a prutům skoro na dosah.
Autor diskuse: Strat - Profil , 12.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NIndiana - Profil | Po 13.2.2012 8:34:07

TWIN 69 >> Svatá pravda já už zvuk na hlasičích v podstatě nezapínám a jedu jen na příposlech. Nesnáším milion pípání kolem vody.

    NIndiana - Profil | Po 13.2.2012 8:32:06

    Sven >> Tyhle jsou taky kuňkací, kvákací, dokonce vzdychají jako ženská při souloži a mají i příposlech, který reprodukuje na příposlechu stejné zvuky jak si nastavíš na hlásiči.

    http://www.kl-angelsport.cz/gscarp/eshop/0/0/5/1641​-Prologic-Polyphonic-Max-4-VTSW-set

      NTWIN 69 - Profil | Po 13.2.2012 7:00:29

      Strat - >> Ahoj,obrovská výhoda příposlechu je ta,že vypnu zvuk na pípákách a mám v kapse zapnutý příposlech.Takže kromě mne nikdo skoro nic neslyší a nemusím se přidávat k ostatní diskotéce.Občas si tak u vody připadám.

        Nlubos666.p - Profil | Po 13.2.2012 0:01:30

        Sven >> No tak příroda to zrovna néni:-)) Nahrát si tam můžeš ale co chceš.Má to ale i svoje mouchy.

          NSven - Profil | Ne 12.2.2012 23:55:31

          lubos666.p >> díky, ještě to promyslím.
          Cenově to vychází nastejno, tedy pokud by to na ty moje pípáky pasovalo.
          Záleží, co za zvuky to vydává. Musela by to být jedině nějaká příroda :-)

            Nlubos666.p - Profil | Ne 12.2.2012 23:51:31

            Sven >> Když pípák ztlumíš,tak jen ze zvonku.

              NJarda 2004 - Profil | Ne 12.2.2012 23:51:09

              arnošt >> To beze sporu.

                NSven - Profil | Ne 12.2.2012 23:50:43

                lubos666.p >> to jakože pípaky budou zticha a zvuk půjde jenom ze zvonku ?

                  NJarda 2004 - Profil | Ne 12.2.2012 23:50:32

                  Sven >> A já furt co mne sem táhne.

                    Narnošt - Profil | Ne 12.2.2012 23:49:20

                    Jarda 2004 >> To není vůbec špatnej nápad.Na Vrbně bych v noci tahal za vlasce a ráno by mi všichni záviděli víc,než kdybych tahal jednu pětadvácu za druhou... ;-)

                      Nlubos666.p - Profil | Ne 12.2.2012 23:48:26

                      Sven >> Po úpravě na příposlech tohohle zboží si nahraješ zvuk,jaký chceš:-)) http://www.seguro.cz/eshop/3407-bezdratovy-bateriov​y-zvonek-domovni-sc363-s-moznosti-nahravani.html

                        NSven - Profil | Ne 12.2.2012 23:48:10

                        Jarda 2004 >> MRK je koncentrované dobro :-)))
                        Proto tu jsme každý den :-)

                          Nlubos666.p - Profil | Ne 12.2.2012 23:46:33

                          drBolek >> Tichý příposlech=smutný rybář:-)

                            Nbobika74 - Profil | Ne 12.2.2012 23:46:19

                            drBolek >> souhlas konec

                              NJarda 2004 - Profil | Ne 12.2.2012 23:45:30

                              Sven >> Heuréka dobří lide nevymřeli.

                                NdrBolek - Profil | Ne 12.2.2012 23:45:00

                                výhody příposlechu co třeba ticho u vody lov nonstop počasí

                                  NSven - Profil | Ne 12.2.2012 23:44:17

                                    NJarda 2004 - Profil | Ne 12.2.2012 23:41:41

                                    arnošt >> Jo máš recht.Kamarád ta měl hekání nějaké masturbující fidorky.

                                      NJovánek - Profil | Ne 12.2.2012 23:41:01

                                      bobika74 >> toho jsem zrovna nemyslel.

                                        Narnošt - Profil | Ne 12.2.2012 23:40:17

                                        Sven >> Tuším že nějaký starší Flajzary měly možnost nahrání zvuku hlásičů...