Který velkokapacitní naviják

čaute mám dilemu, potreboval by som navijak ,ktory ma vačšiu kapacitu cievky,lenže tu som narazil na niekolko kandidátov:

Mivardi Maximus 12000 http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/3985/predna-brzda

Mitchell Compact silver LC8000 http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/4174/predna-brzda-compact-silver-lc-700

Mitchell Compact Gold LC 8000 http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/4173/predna-brzda

OKUMA DISTANCE CARP DC 60 http://shop.rrr.sk/navijaky/s-vrchnou-brzdou/okuma-distance-carp-dc-60.html

SPRO INCOGNITO LCS 880 http://shop.rrr.sk/navijaky/dvojbrzdove/spro-incognito-lcs-880.html

Tica Scepter GX 6000
http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/13/predna-brzda-

samozrejme rozhoduje aj cena....dakujem za každy ohlas
Autor diskuse: bum1 - Profil , 7.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NSlavíček - Profil | St 8.2.2012 9:36:09

Rajsi >> Měl jsem Daiwy emblém x cena brutus ale byl to kvalita japonec .Pak jsem si koupil ultegry made in taiwan nejsou špatný ale kvalita šla hodně dolů.

    NVojtěch - Profil | St 8.2.2012 8:45:58

    pokud nebudeš vyvážet a netoužíš po baitruneru, tak Ti postačí naviják TICA, ten co uvádíš
    nebo Dolphin SE,SF. Cenově přístupné, hladký chod, dostatečná kapacita na cívce. Měl jsem je
    3 roky a bez jakýchkoliv problému.

      NTomajo - Profil | St 8.2.2012 6:55:55

      Valdacz1 >> take by me zajimalo, kde se tyhle navi daji v dnesni dobe sehnat???

        NHermis_s - Profil | St 8.2.2012 1:03:04

        Valdacz1 >> XT ecka se daj jeste nekde novy splasit?

          NValdacz1 - Profil | St 8.2.2012 1:00:35

          prodávali se bez náhradních cívek ale pasujou na ně z Long Castů

            NValdacz1 - Profil | St 8.2.2012 0:53:43

            shimano titanos xt 10 000 po pěti letech provozu naprostá spokojenost a seženeš pod 3000kč/ks

              NRajsi - Profil | Út 7.2.2012 23:51:13

              Slavíček >> Budu je chválit dál protože taková je moje zkušenost. Má je kolem mě hodně lidí a nikdo s nimi nemá problém. Zároveň cena /kvalita mi přijde víc než dobrá. Neříkám, že z miliónu kusů budou vše bez chybičky, ale celkově jsou recenze na BB LC vynikající.

                NI.M.O.T.H.E.P. - Profil | Út 7.2.2012 23:49:36

                bum1 >> neuvažuj o jiném bb lc

                  NPYTLAKS - Profil | Út 7.2.2012 23:49:35

                  bum1 - >> http://www.rybarskysvet.cz/z11691-navijak-biomaster​-xs-a-shimano před chvíli mi to kolega poslal,tak ti to přepošlu,kolik je teď euro 24-26? tak se vlezeš do částky a asi i něco ušetříš,lepší asi nekoupíš za ty prachy

                    NSlavíček - Profil | Út 7.2.2012 23:44:38

                    Rajsi >> moc nechval ty lc kamos je za rok reklamoval vydavali zvuk jak mlynek na kafe uz to taky neni co byvalo

                      NRajsi - Profil | Út 7.2.2012 23:37:47

                      bum1 - >> Pokud seženeš ultegru XT(japan), ta tu ano, ale novým bych už nevěřil. Za rok a půl jsem na větších vyvážkách odvařil 3 kusy!!! I servisák mi řekl, že ty materiály už nejsou to co bývaly. Někdo ti je třeba doporučí, ale myslím, že to budou spíš rybáři, kteří jim nedávají nijak extra záhul. Strýc má LC a při stejném chytání mu drží úplně v pohodě.

                        Nbum1 - Profil | Út 7.2.2012 23:24:56

                        akurat pozeram nejake bazary, a už fakt uvazujem nad tymi shimanami BB LC ;) , a teraz čo myslíte BB LC alebo ULTEGRA 10000 XSB ??? lebo obe su podobne ceny...

                          Njasommato - Profil | Út 7.2.2012 23:11:09

                          Rajsi >> hmmm nie iba som to zbezne prebehol ocami
                          a okrem neho je hnet v odkazoch na vsetky napisane ze predna brzda a ani som ich neotvaral mam pomaly net a nechcem ho zbitocne trapit
                          ale vzhladom na skutocnosti co som si nevsimol
                          prepac moja chiba :-)

                            NRajsi - Profil | Út 7.2.2012 23:06:04

                            jasommato >> vážně sis je všechny prošel??? i ten tento?? SPRO INCOGNITO LCS 880 http://shop.rrr.sk/navijaky/dvojbrzdove/spro-incogn​ito-lcs-880.html Ty dedukcio:-))

                              Njasommato - Profil | Út 7.2.2012 22:57:14

                              Rajsi >> dedukcia :-) vsetky co ho zaujali a medzi ktorimi sa rozhoduje su s prednou brzdou :-)

                                NRajsi - Profil | Út 7.2.2012 22:52:10

                                jasommato >> jak jsi na to přišel???

                                  Njasommato - Profil | Út 7.2.2012 22:46:39

                                  Rajsi >> jeden detajl
                                  asi chce navijak s prednou brzdou :-)

                                    NRajsi - Profil | Út 7.2.2012 22:23:00

                                    bum1 - >> Tak tady máš tip používat kámen a gumičku. Je to fajn, ale brát sebou kameny na týdenní výpravu není moc praktické a né u každé vody nejdeš kameny, které ti budou vyhovovat. Když se budeš rozhodovat tak si představ tu nejhorší situaci: kameny nejsou, na velkou vzdálenost potřebuješ použít těžké olovo, fouká tak, že nejde vyjet na vodu a ty potřebuješ stáhnout montáž. To je ta situace ve které potřebuješ naviják na který je spolehnutí a má převody, které to ustojí. Takže za mě ještě jednou shimano BBLC. Osvědčený, kvalitní, levný.

                                      NRumpeľ - Profil | Út 7.2.2012 22:17:40

                                      vundu >> :DD noo..dalo by sa ušetrit..ale nebudem to prehanat:D tie miliony,čo zarobim vo fabrike predsa nebudem vražat na koničky:XD